[Caleb Backer] jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wocksell

Pötyögtető
2021. 10. 01.
492
839
16
Mátészalka
www.youtube.com
V4 karakter
jeton lushi
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Caleb Backer
Születési hely, idő: Las Venturas. 06.23.1999
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36225427851
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: N/A
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: Áruszállító.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Caleb Backer a nevem. Az 1999-es évben születtem Las Venutrasban. Édesapám neve Tucker Backer, édesanyámé Avi Diontray. Kiskori álmom, hogy felnőtt ember létemre az Országos Rendőr Főkapitányságnál dolgozzak, el legyen a hivatásom. Főiskola befejeztével kellő bátorság, és önbizalom átesete után meghatároztam, hogy jelentkezek ide. Célom a következő volna, szeretnék egy remek közösség tagja lenni, minél nagyobb rangra mászni a ranglétrán, és szeretnék tapasztalatokat/ barátokat szerezni eme hivatással. Jelenleg egy testvérem van, Susy Backer, ő úgyszint a rendőr karriert választotta, viszont ő még a suli padban ül, és tanulja a jogokat. Nem olyan rég költöztem be ide, viszont munka nélkül nem tudok megélni, illetve olyan munkahelyhez szeretném elkötelezni magam, amit szeretek, és nem hányingerrel megyek be minden nap.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Az eredeti nevem nem használom az online világban, így Voxel.
Mennyi idős vagy: 15. életévem taposom.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg még csak szakközépbe járok informatika és távközlés szakra, viszont nagyon megbántam, hogy nem Rendészetire mentem.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 250 körül, nem sok, épp ezért szeretnék csatlakozni frakcióba.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy picit erőszakosabb rendőrt, aki hamar kijön a sodrából, viszont lelkiismeretesen, szófogadóan vinné véghez a neki kiszabott munkát. Az összes idejét a munkájába ölné, hisz célja a minél nagyobb rang, és egyszer egy alosztály vezetése. Nem különösen hatná meg a megvesztegetés, a korruptkodás. Mindig a tökéletesre menne, és sosem hátrálna meg egy nagyobb feladattól.
Miért pont rád essen a választásunk?
Rengetek tapasztalat, az aktivitás, és a vezetőség felé nyújtott tiszteletem miatt, illetve szeretek rpzni, ezért egy hosszabb kihallgatás, esetleges razziára való készülés sem okoz gondot, se idősen, se RPben.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem.
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Caleb Backer!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.12.08 16:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.12.08 16:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Szép lapot írtál, így tovább.
 
  • Imádom
Reactions: wocksell
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.