Cale Nash

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

llorinc

Újonc
2023. 07. 18.
69
403
www.youtube.com
V4 karakter
nando_ceka 🇦🇱
LV karakter
niek_norde 🇳🇱
tgf-1.png

1. Szekció — Személyes információk

1.1 Vezetéknév: Nash
1.2 Középső név: -
1.3 Keresztnév: Cale
1.4 Nem: Férfi [X] Nő [—]

1.5 Telefonszám: +38-76-450-2870
1.6 Elektronikus levelezési cím: cale.nash1@seemail.com
1.7 Születési idő: 11/19/1998
1.8 Születési hely: Victorville, CA 92393
1.9 Bejelentett lakcím: 24th, Perth St., Redsands West, Las Venturas, NV 89106

1.10 Rassz:
[—] Europid
[—] Mongoloid
[X] Negrid
[—] Veddo-ausztralid

1.11 Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.
2. Szekció — Tanulmányok, végzettségek és tapasztalatok

2.1 Legmagasabb végzettség: Főiskola
2.2 Intézmény neve: Victorville College
2.3 Intézmény helye: 18422 Bear Valley Rd, Victorville, CA 92395, US
2.4 Intervallum: 09/01/2019- 06/21/2023

2.5 Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -

2.6 Előző munkahely: Nem volt még munkaviszonyom.
2.7 Intézmény neve: -
2.8 Intézmény helye: -
2.9 Intervallum: -
2.10 Felmentés oka: -
3. Szekció — Közlekedéssel kapcsolatos információk

3.1 Rendelkezik érvényes Egyesült Államokon belüli vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

3.2 Volt már bevonva a vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -

3.3 Volt már megbüntetve közúti kihágásért?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -
4. Szekció — Alkoholok és narkotikumok

4.1 Fogyasztott valaha alkoholt?
[X] Igen
[—] Nem

4.2 Fogyasztott valaha kábítószert?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, nevezze meg: -

4.3 Vezetett már alkohol vagy illegális kábítószer befolyásoltsága alatt?
[—] Igen
[X] Nem
5. Szekció — Előélet

5.1 Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

5.3 Vádolták már korábban bűncselekmény elkövetésével?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: -

5.4 Letartóztatták korábban bűncselekmény elkövetése miatt?
[—] Igen
[X] Nem

5.5 Jelenleg zajlik Ön ellen büntetőeljárás?
[—] Igen
[X] Nem
6. Szekció — Tanúsítvány

A jelentkezésem benyújtásával igazolom, hogy a kérelmemben szereplő valamennyi kérdésre a valóságnak megfelelő nyilatkozatot tettem. Engedélyezem a jelen dokumentumban megosztott bármely tartalom kivizsgálását. Tudomásul veszem, hogy a hazugság, az elhallgatott információk, a plagizálás vagy rosszindulatú meghamisítás azonnali elutasítást, és a jövőbeli pályázatoktól való határozatlan idejű eltiltást von maga után. Tudomásul veszem, hogy az LVMPD Professional Standards Division Command indoklással vagy anélkül tetszés szerint elbocsáthat, és hogy bármikor felmondhatok a szervezetnél. Tudomásul veszem, hogy részt kell vennem az akadémiai foglalkozásokon, és sikeres záróvizsga-teszten kell megfelelnem.​
7. Szekció — Karakteren kívüli információk

7.1 Neved: Lőrinc
7.2 Életkorod: 17
7.3 Rövid bemutatkozás: Szevasztok. Lőrincnek hívnak, 17 éves vagyok, lassan 18. Jelenleg még középiskolába járok, még 2 évem van vissza. Szabadidőmben, amikor épp nem melózok, vagy nem haver/barátokkal vagyok, akkor fel-fel járok LV-re. Régebben sportoltam sokat országos szinten, amiben a jó kitartásom és tehetségem végett jó eredményeket tudtam elérni, de sérülések végett abbahagytam. Ezáltal sok szabadidőm felszabadult, főleg hétköznaponként, amit eltöltök a haverokkal a játékban, hétvégén pedig RL haverokkal vagyok általában. Eleinte nem vettem komolyan a játékot, illetve kezdő voltam, nem ismertem a szabályokat (UCP-m alapján látni), de azóta megkomolyodtam ezen a téren, komolyan veszem a kitiltásom óta a szervert, és látszik a javulás, mivel több mint 5 hónapja egyeltalán nem részesültem semmiféle szankcióban. Rugalmas vagyok, egy jó közösségbe könnyen be tudok illeszkedni, illetve gyorsan tanulok és érzek rá a dolgokra, amit nagy előnynek mondanék.

7.4 Vannak tapasztalataid amerikai rendvédelmi szerepjátékban?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtsd ki részletesen: -

7.5 Mutasd be, hogy milyen karaktert alakítanál: Egy jómodorú, közepesen tehetős (anyagilag) 25 éves, laza, céltudatos afro-amerikai karaktert vinnék. Régen sokat bántalmazták verbálisan bőrszíne miatt, nem szereti a rasszista megnyilvánulást. Ettől eltekintve alapjáraton jókedvű, kedves ember azokkal, akik a kölcsönös tiszteletet megadják. Szabálykövető típus, azonban szereti feszegetni a határokat a nagyképű tiszteletlen emberekkel szemben. Szereti az adrenalint, amit sokszor üldözései közben ér el. Szereti munkáját, mindent megtesz annak érdekében, hogy felettesei kéréseit kielégítse, eleget tegyen azoknak.Határozott, maximalista. (Nyilván ezen tulajdonságok bármelyike változhat a karakterrel való játszása közben, de ez az alap koncepció, amin elszeretnék indulni.)

7.6 Adminjailek és kitiltások:
tgf-2.png
 
Utoljára szerkesztve:

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
214
305
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
Mr Cale,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 48 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
Nicholas_Gill_signature.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Lieutenant Nicholas Gill,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor, Recruit Training Academy
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 364
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Mr Cale,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.