Caden Crosby jelentkezése az LVMS csapatához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

stawies

Újonc
2020. 03. 26.
5
1
LV karakter
stawies
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Caden Crosby>
Születési hely, idő:
<San Fierro 1945.06.30.>
Telefonszám:
<38761117616>
Állampolgárság(ok):
<Ausztrál, Amerikai>
Előző munkahelye:
<Las Venturas transit bus.co>
Betöltött pozíció:
<Soffőr>
Mettől-meddig dolgozott ott:
<VÁLASZ>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Komolytalan vezetőség, nem megfelelő munkakörülmények>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Diploma, Doktori>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Nagy Balázs>
Életkorod:
<19>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Autószerelőnek tanulok jelenleg és ismerősöktől és családi hátteremből adódóan hobbiból humán psihológiát is. Remekül tudok emberekkel dolgozni és nagyon szeretem a csapatmunkás és e remek szervert. Úgy gondolom hogy az egyik ütőere ennek a szervernek az LVMS és szeretném ezt a csapatot erősíteni. komunikációban mindíg is tündököltem, széles látókörű vagyok.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<úgy eredetileg v2-n és v3-on legalább eltöltöttem már 10000 órát de LV-n szám szerint: amikor ezt írom pont 30.000 perce >
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/fIUBMzA>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/tZlooO3>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/tZlooO3>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<ezt már az elöbb leírtam de szerintem nem árt ha megint leírom. Szeretem ezt a szervert és ez a frakció az egyik legfontosabb. Remek rp lehetőség és soha nem tudhatja az ember milyen esttel találkozik, változatos és színes.>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Voltam de még régen ami már nem számít mert azóta gépet kellett váltanom. Ezzel a karakterrel még nem.>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Az isten igazi profi mentős soffőrt. Mivel idős személyt RP-zek ezért remek lehetőségek állnak elöttem. Az a személy lennék aki csöndes, úgy néz ki aki nem figyel dde mindíg ott van ha szükség van az ő lélekjelenlétére. Egy profi lennék aki nem tudta eddig kitárni a szárnyait. A lónak hitt pegazus >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<A törésnek két típusa van, a zárt, sokkal veszélytelenebb, mikor a csont nem hatol át a testbőrön. A másik fajtája a nyílt, e fajta törésnél fent áll a veszély, hogy eret vágott át a csont, esetleges fertőzések kerülnek a véráramba ami, további problémákhoz vezet. A zárt törésnél megvizsgálom, melyik testrészen, mennyire komoly törés történt. Esetlegesen sínbe teszem a sérült testrészt, majd stabil helyzetben korházba szállítom, ahol további vizsgálatok után megállapítjuk a törés pontos helyzetét és súlyosságát. Nyílt törésnél azonnali műtétre van szükség, minél hamarabb kórházba kell szállítani a sérültet, ezért egy gyors szorító és rögzítő kötés után korhűzba szállítom, ahol az erre kispecializálódott orvos elvégzi a csont helyreállítását, esetlegesen eltávolítását, a vérzéts megállítja. >
Vérzés típusok?
<Értípus szerinti vérzé, ezek közé tartozik a nem veszélyes, néhány cseppes vérzés (hajszáleres), van a vénás, ami már komolyabb típusú vérzés fajta, intenzitása erősebb, vér színe sötétebb piros, a harmadik vérzésforma az artériás, ilyenkor sugárban távozó vérzés, élénpiros színű vér. A vérzést intenzitása szerint is megkülönböztethetjük, két fajtája van, a gyenge és az erős. A vérzés helye szerint is megállapíthatjuk a vérzést, pontos testrész behatározásával. Utolsónak marad a belső vagy a külső vérzés, amivel meglehet állapítani a vérzés pontosabb helyét. >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Két típusra lehet bontani,a kábító és a nem kábító, a nem kábító általában orvos felírása nélkül is lehet kapni, pl. ibuprofén vagy aszpirin, de több más fajta is létezik. A másik a kábító, amit már orvos felügyelete mellet használnak, legyen az a morfium.>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<A mentős a helyszínen végzi feladatát, próbálja a beteget olyan állapotba hozni, hogy az szállítható legyen vagy véglegesen megszűnjenek fájdalmai, míg az orvos a kórházakban-rendelőkben dolgoznak és ott végzik feladataikat.>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Mentőautóban: Infúziós fecskendő szivattyúk, Szfimdomométer, oxigénellátó egységek. Műtőben: szikék, ollók,fűrészek.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Teljes mértékben>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<20 és 40 közt ugrál de van 60 is néha de arra rá 1-re is tudok droppolni *insert parkour office meme here*>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Természetesen>
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Ezt felejtsd is el egy időre.
Ilyen stílussal nem engedem, hogy ide gyere. Főleg egy lánnyal szemben.
 

stawies

Újonc
2020. 03. 26.
5
1
LV karakter
stawies
valahogy gondoltam hogy megtalálod ezt a lapot.... fogalmad sincs erről "az ártatlan kislány"-ról. Azure... te vagy modortalan ebben a helyzetben nem neked volt igazad... de ezt nem itt fogom veled megtárgyalni és állítom hogy valamit te nagyon védsz ezen a lányon de ha kiderül hogy valami van a háttérben közted és az Enci között, utánna fogok járni hogy tudd elveszíteni ezt a pozíciód
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.