[C-001] Hyden Skoot v. RO. Morrow, RO. Cortez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Attesz17

Barangoló
2019. 12. 31.
120
33
V4 karakter
Guzman Salazar
LV karakter
Hyden Skoot
V2 karakter
Parrelle Byrd
tigta.png


Hivatalos személyre való panasztétel

I. Személyes információk

Teljes neve: Hyden Skoot
Születési ideje: 01/04/1977
Születési helye: Las Venturas Hospital

Telefonszáma: +38-76-655-6698
Bejelentett lakcíme: Sinaloa.st.13
E-mail címe: hyden55@seemail.com

II. Panasz részletei

Hivatali személy neve: Revenue Officer Morrow (és társa)
Hivatali személy jelvényszáma: Nem illetek meg vele

Panasz oka: Rossz ügyintézés/eljárás
Eset időpontja, helyszíne: 16:00 ,Nagyker Futár

Történt-e személyi sérülés?
[-] Igen*
[-] Nem
*Ha igen, részletezze: válasz

Keletkezett-e anyagi kár az eset során?
[-] Igen*
[-] Nem
*Ha igen, részletezze: válasz

Eset részletes leírása: Tisztelt Revenue Offiser-/ek a helyszinen helytelenül jártak el,A vád az alol hogy törvényt szegtem meg valos,Mivel nem számláztam az Urnak,Viszont az hogy bemutatkoztak helytelen és kellemetlen volt számomra,Mr.Morrow ur elmondta hogy a Revenue-töl van.Viszont a társa nem,ahhoz az is felkavaro,Hogy jelvényt se viseltek/mutattak,kérésüket megtagadtam igy mivel jelvény felmutatása nélkül nem voltam hajlando beszálni a Revenue autojá-ba/be,továbbá az intézkedés során,Mikor kértem hogy mutassanak jelvényt akkor cselekedtek vele,a másik Mr.ur be sem mutatkozott,illetve,Jog erösen,tiltakozom az itélet végre hajtásában,a pénz birságot elfogadtam,viszont börtönbüntetésre szeretnék kitérni,ehhez nincsen jog hogy számlázás miatt börtönbe kerüljek.Továbbá az Urak a Jogaimat se méltatták ami tudtommal minden hivatalos Állami rendvédelmi intézményre kötelezö.Szeretnék ez miatt kárpotlásban résszesülni,illetve a jogos birálat,És az Urak helytelen fellépése ellen vádat.
Bizonyítékok: Hivatalos Birosági Pert/Ügyet szeretnék az Urak és a Hivatal ellen.


 

Offlinee

🤴
2021. 07. 22.
79
170
LV karakter
howard.price
tigta.png


Treasury Inspector General for Tax Administration


Tisztelt Mr. Hyden Skoot!

Értesítjük, hogy a Treasury Inspector General for Tax Administration (a továbbiakban: TIGTA) osztálya megkapta és megkezdte az ügy feldolgozását, mely hetvenkét órát is igénybe vehet!




Gareth Mardell
Internal Auditor
Internal Revenue Service - Treasury Inspector General for Tax Administration
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar és olbaP

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
tigta.png


Treasury Inspector General for Tax Administration


Tisztelt Mr. Hyden Skoot!

Értesítem, hogy a Treasury Inspector General for Tax Administration (a továbbiakban: TIGTA) sikeresen feldolgozta az Ön által benyújtott panaszt, mely [C-001] iktatószámmal van ellátva.

A panasztételben nem határozta meg, hogy keletkezett-e anyagi kár vagy személyi sérülés. A nyomozásból és a kihallgatásokból megállapítva személyi sérülés és vagyoni károkozás nem történt.

Ön, Mr. Skoot személyi fuvarozást vállalt pénzért, mely adókötelesnek minősül. A szolgáltatásról számlát nem állított ki, kötelezettségét mulasztotta ebben az esetben és megszegte a PC. 8. fejezet 2. paragrafusát:
a) Aki költségvetésbe történő befizetési kötelezettségét vagy költségvetésből származó pénzeszközök vonatkozásában mást tévedésbe ejt, tévedésben tart, valótlan tartalmú nyilatkozatot tesz, vagy a valós tényt elhallgatja, bűntett miatt büntetendő.

A joggyakorlat nem ismer olyan kifejezéseket, hogy Ön jogerősen tiltakozik az ítélet végrehajtásában.

Az intézkedés során Revenue Officer Morrow közölte magával, hogy az Internal Revenue Service hivatalától van, mindezt jelvénnyel igazolva. Revenue Officer Cortez mulasztotta el a "bemutatkozást", azonban ilyen esetben az ő utasításait mindaddig nem köteles teljesíteni, míg nem igazolja kilétét.

A korábban említett PC. 8(02) $100.000 és $200.000 közötti pénzbüntetést, illetve 6 és 12 hónap közötti szabadságvesztést határoz meg büntetésül, Ön esetében pedig $150.000 pénzbüntetésre és 12 hónap szabadságvesztésre került sor.

A panasztétel mellé nem csatolt semmiféle bizonyítékot, így a hivatal belső nyomozás eredményein és jegyzőkönyvein kívül semmi nem szolgál az ügy érdekében. A panasztételében azt határozta meg, idézem ,,Hivatalos Birosági Pert/Ügyet szeretnék az Urak és a Hivatal ellen." . Ebben az esetben az itt született belső nyomozásról szóló eredménnyel jogorvoslatot tud beadni a Legfelsőbb Bíróságra (Supreme Court), amennyiben az itt született eredménnyel nem ért egyet.

A [C-001] iktatószámmal ellátott panasz ügyében úgy határozom, hogy a panasz jogtalan bizonyítékok hiányában és a belső vizsgálatok eredményei alapján.


Derrick Lowe
Chief Internal Auditor
Internal Revenue Service - Treasury Inspector General for Tax Administration
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.