Byron Mars See Game Helpdesk jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szolis

Újonc
2021. 01. 28.
9
3
Sárospatak
V4 karakter
Natalya Dimitrij
LV karakter
Byron Mars
V2 karakter
Byron Mars
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Milánnak hívnak 15 éves vagyok egy kis városban Sárospatakon élek középiskolás diákként. Szabadidőmben játszani illetve családommal barátaimmal szoktam lenni. Elég sokat vagyok aktív a V2 szerveren és a nyár folyamán ez még több lesz. Magamat egy segítőkész embernek tartom aki tud normálisan gondolkodni és jó döntéseket hozni, emellett egy türelmes ember vagyok és ezért tartanám magamat alkalmasnak kezdő játékosok betanítására és segítésére.

Mióta játszol a szerveren?

2021. 01. 02-óta játszok a szerveren, ez előtt kisebb szervereken tanultam meg rp-zni.

Eddigi elért dolgok:

Eddig amit elértem: Honvédség: Őrvezetői rang, Katasztrófavédelem: Zászlós rang, és jelenleg az SCCS-ben vagyok Szerelő rangon. Emellett 100+millió vagyon és IC barátok a szerveren.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretek embereken segíteni és szeretném magam kipróbálni hogy hogyan tudok teljesíteni egy ilyen feladat elvégzése alatt.

Miért téged válasszunk?

A szabadidőm és kellő komolyságom és segítőkészségem miatt tartom magamat megfelelőnek erre a feladatra.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A frakció mellett aktív létem alatt bármennyi időt rá tudok szánni a feladataim elvégzésére.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta jelenleg 5-8 órát vagyok aktív de nyár alatt ez az idő sokkal meg fog nőni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy nem javítod meg az autóját?

Szépen elmagyaráznám hogy miért nem tehetem ha ezt nem értené meg értesítenék egy admint aki intézkedne a történtek ismertetése után.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Legelőször megmutatnám neki a két szerelő telep elhelyezkedését Sf-ben és LS-ben. Ezután elmagyaráznám neki hogy mikor melyik telepet érdemes használni és értesíteni vontatás esetén. Ennek végeztével elmondanám neki hogy a három sáv közül ami szerelő telepeken van melyiket mikor kell használni és hogy a szerelőre várakozás közben hogyan kell viselkedni. Ha ezzel készen vagyunk egy rp szituációt kerítenék neki valamelyik szerelő telepen vagy én magam mutatnám meg neki szerelőként a szerelés és az előtte lévő beszélgetés menetét emellett minden felmerülő kérdésére válaszolnék illetve megmutatnám neki hogyan működik a /pay parancs. Ezek után pedig megvárnám vele a szerelést és szépen kimennénk a kijáraton.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Szerintem a három legfontosabb helyszín a Városháza, az autósiskola és a szerelőtelep. A városházát azért tartom fontosnak mert itt tud okmányokat csináltatni és munkát felvenni. Az autósiskolát azért mutatnám be neki mert itt tud jogosítványt csináltatni ami majdnem mindegyik munkához szükséges. A szerelőtelepet azért mutatnám be mert itt elég sokat vannak a játékosok és itt el lehet keveredni ha elsőnek jársz ott.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha kisebb kérdésre szorul akkor egyből válaszolok neki, ha viszont betanításra szorul akkor megkérdezem első sorban hogy van-e S.G.H társam aki szabad, ha nincs akkor és csak egy kisebb vagy rövidebb rp szituációban vagyok akkor megkérem hogy várja meg az RP végét majd ennek végeztével egyből segítek neki, ha egy hosszabb rp-ben lennék akkor szólnék OOC, hogy el kell mennem betanítani és ha végeztem folytatnánk az rp szituációt.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Egyből értesítek egy admint S.G.H chaten vagy PM-ben és megkérem hogy intézkedjen.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Az UCP-m üres valamiért, viszont három jailem volt egy nem lősz embertelenre indokkal még friss játékosként, a második jailem egy halálangyallal való rp miatt volt ekkor még nem tudtam hogy ilyet nem szabad, a harmadik jailem pedig ooc stílusom miatt volt ami egyszer fordult elő és többet nem is fog.
LINK: https://imgur.com/f75skzK

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Kitiltva még nem voltam
LINK: https://imgur.com/f75skzK
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia, szerintem egész jó lapot írtál. Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Szolis

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.