Byker jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Byker

[SraMc Royal]
2019. 10. 06.
313
315
21
Mór
V4 karakter
Daniel Stein



In-Game neved


Jelenleg a SeeMTA V3-as szerverén Daniel F Lichtenstein névvel játszok.



Korábbi In-Game neved/neveid (ha van)


✦ Sramek Daniel
✦ Daniel Stein
✦ Anna Kraus




Mióta használod a TeamSpeaket?


2020 nyarán kezdtem el használni a TeamSpeak 3-at. Azóta körülbelül naponta használom, barátokkal és frakciótársakkal való beszélgetésre.



Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?


Átlagosan legalább 4-6 órát naponta, ez esetenként lehet több vagy kevesebb is.



Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?


Átlagosan olyan 6-8 órát töltök el a TeamSpeak szerveren, ezt általában frakciótársakkal szoktam eltölteni.



Miért pont téged válasszunk a csapatba?


Miért pont engem válasszatok? - Jó kérdés, de akkor mesélek magamról mint személyről egy keveset.
Könnyen betudok illeszkedni egy társaságban, általában ugyan azt az "energiát" adom vissza amit kapok. Ha egy társaság például, "komor" személyiségű emberekből áll akkor én is jobban fegyelmezem magam, ezzel kompenzálva arra hogy viccelődős fajta vagyok. Ezenfelül problémák megoldását is könnyűnek találom, legyen az feladatokkal vagy emberekkel kapcsolódó problémák. Szerintem azért lennék a csapat jó tagja mert könnyen igazodók emberekhez, ezzel egy "könnyebb" beszélgető partnerré vállok kezdő játékosok és mindenki más felé is.




Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?


Őszintén megmondva, már egy ideje szemezgettem azzal hogy csatlakozni szeretnék, de sajnos az előző tagfelvételinél nem voltam itthon szóval akkor nem sikerült, de most itthon vagyok és időmből is kitelik ennek a feladatnak az ellátása. Szeretek embereknek segíteni ha tudok és ezt igénybe is veszik, ezenkívül szeretem ha rend van és a szabályoknak megfelelően vannak csinálva a dolgok. Legfőképpen a segítés része miatt csatlakoznék, egy időben azzal is szemeztem hogy Game-Admin legyek, hogy más játékosoknak tudjak segítséget nyújtani de ez a jelenlegi frakciómban, sajnos nem engedélyezett.



Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeaker felhasználókat?


Ha az illető elsőnek van fent a szerveren és "Nem regisztrált" akkor behúzom magamhoz, elsősorban megkérdezném hogy tudok-e valamiben segíteni. Válaszától függően járnék el, de mielőtt tovább engedném egy másik TeamSpeak szobába, adnék neki egy "Civil" vagy egy "Nem SeeMTA játékos" rangot, amit a megfelelő kérdések helyesválaszolásával és képibizonyítékkal tudna elérni. Ha látom hogy nem ismeri a TS/RP szabályzatot. akkor jelzem felé hogy nézze át őket és lehúznám a >> Tanuló Szoba << helyiségbe, ahonnét pár perccel később visszahúznám regisztrálni. Bármiféle szidalmazó és vagy szabályzatnak ellent mondó dolgot mondana vagy csinálna, egy pár napos bannal/kickkel szankcionálnám a felhasználót.



Írd le számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!


2.2. Tilos mások nem publikus adatait (facebook, képek, stb.) kiadása, ezek felhasználása!

2.5. Tilos más szerverek hirdetése / szidása (link, kép, avatar, stb.)!

2.7. Tilos a VPN használata, illetve bannolva feljönni a TS3 szerverre!




Ismeretség a csapaton belül, referenciáid.


Katasztrófavédelem, mint frakciótag

@Ryan D Lewis // Lader jó barátom, TS moderátor




Szerinted miért fontos a moderátorok jelenléte a TeamSpeak szerveren?


Mint az életben, úgy szervereken is (pl. a TeamSpeak szerveren vagy MTA szerveren) is vannak olyan személyiségű emberek akik nem kimondottan a szabályok betartásával élnek és csinálják a teendőiket és mint az életben így, személyem szerint ezeken a szervereken is szükség van egyfajta "Rendőrség"-et pótló személyzetre akik fent tartják a rendet és segítenek azoknak akiknek kell a segítség.



Mutasd be magad 5-10 mondatban.


Halisztok, Dánielnek hívnak a szüleim, azonkívül Dani vagyok de Byker-nek is becéznek az ismerőseim. Németországban élek már több mint 7-8 éve itt lakunk szüleimmel és húgommal. Egy kedvesebb és viccesebb személyiséggel rendelkezek, "komoly beszélgetések" nem teljesen az én pályám, de ezen próbálok változtatni. Adakozóbb típus vagyok amit sokan ki is használtak, ezen szerencsére a közelmúltban tudtam változtatni egy fokkal. Legtöbb szabadidőmet a gép előtt töltöm, több fajtájú játékokkal. Leginkább aszimmetrikus játékok érdekelnek inkább (pl. DBD, Evil Dead és ilyesmi), de szívesen leülök egy komplexebb RP-re is a szerveren. Játékokon kívül még a kocsik érdekelnek és a zene. Jelenleg a gitárral próbálkozom megtanulni, ez előtt több évig szaxofonoztam az iskolai együttesbe. Szeretek zenét hallgatni, egyfajta pihenésként tekintek minden egyes zeneszámra. Vannak kategóriák a zenében, azon belül is több ritmusú és gyorsaságú zene, mindegyik hasonlít egymásra de még is egyedi.
 

Zoliii

Invictus maneo
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
3 027
4 728
V4 karakter
Flavio F Luchese
Beszéltem veled egy párszor, jó gyerek vagy, mindenképp támogatom.
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: sCoolby és Byker

Eduard.

everything will end someday
Támogató
2021. 04. 13.
472
743
16
Kaposvár
V4 karakter
stanislav bryant
LV karakter
magdy hadi
V2 karakter
eric keller
Hali, ismerlek normális vagy és segítőkész, csakis támogatni tudlak.
 
  • Imádom
Reactions: Byker

dDiesel

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 12.
319
1 141
23
Győr
V4 karakter
Matteo Laine
Szia!
Bár nem ismerlek, viszont eléggé korrekt lapot írtál. Csak támogatni tudom a lapodat!
Sok sikert a továbbjutáshoz!
 
  • Imádom
Reactions: Byker

MEDNIGHT

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 05.
161
207
18
SZKSFHRVR
V4 karakter
Tyreek Hayes
LV karakter
Liliane Baldwin
Szia,
Elég korrekt lapot írtál, bár nem ismerlek, de ennek ellenére TÁMOGATOM.
Sok szerencsét.
 
  • Imádom
Reactions: Byker

davyssh

one day it will all be over
Támogató
2021. 03. 18.
226
322
Gödöllő
V4 karakter
Nathalie Myers
LV karakter
Braydon Logan
Szervusz!
Nem ismerlek, de szerintem simán eltudnád látni a moderátor feladatkörét.
Támogatom a lapod, sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Byker
2020. 11. 17.
133
35
23
V4 karakter
Ryan D Lewis
Szia Danielke.
Nem akarlak túl fényezni, de ugye ismerlek már egy jó ideje, jó srác vagy, megállnád a helyed a csapatban. Sok sikert neked! abszolút Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Byker

Zizi.

"We should totally be boyfriend and girlfriend."
2019. 01. 31.
224
263
Szeged
V4 karakter
Tito Menta
Szia! Régebben még tűzoltóságban beszéltünk, voltunk közösen a frakiban, jó srác vagy. Lap fullos lett, szerintem tudnád teljesíteni amit egy modinak kell, sok sikert pajti. Én Támogatom a lapod!
 
  • Imádom
Reactions: Byker

sCoolby

Kapucni van rajta, mert felette mindig esik 🌧️
SzerverAdmin
v4
2020. 01. 07.
1 307
884
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
Korrekt lap, többiek nem véletlen írták le ezeket a jó dolgokat. Szívesen látnálak a csapatban, ezzel együtt támogatom a lapodat.
 
  • Imádom
Reactions: Byker

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Szia!
A jelentkezési lapod elfogadásra került. A TS meghallgatás miatt keress fel egy SModerátort.
 
  • Tetszik
Reactions: Byker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.