butch jelentkezése teamspeak moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni

x3zePcK.png


IG neved:
- Gjis Aest -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Eddigiekben a V3 teamspeakét használtam, ott pedig 2019.03.01-óta tevékenykedek.
c106f96e7bcb0204fb1cbcbaf0c71781.png
-

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen, V3 teamspeak szerverén voltam moderátor, ott először 03.05-én fogadták el a lapom, onnantól fogva, olyan júniusig lehettem moderátor, adminisztrátori munka elvállalása miatt adtam le. Utána miután leadtam az admint, visszakértem a moderátort, hármasig vittem el.
Pontos időpontokat nem tudok sajnos mondani, hogy mikor voltak ezek, hiszen én nem jegyeztem fel, illetve V3 Operátor sem tudott ebben segíteni.
107e3dd0f3ace2d1e8523c580123a680.png
-

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap ez teljesen változó, van hogy 1-2 óra van, hogy több. Hétvége szintúgy változó, van hogy 4-5 óra, de ha ténylegesen semmi programom nincs, volt már példa, hogy becsúszott egy két 10+ órás fent lét is. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Mivel LV-n nem ismerek sok mindenkit, ezért nem szoktam ott VIP szobákban lenni, tehát a fent töltött időm 100%-át. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel van már tapasztalatom moderátorként, nem kevés időt töltöttem el a V3-as csapat köreiben, tudnám csinálni a moderátori feladatomat LV ts-en is. Ha minden jólmegy a magánéletben is, akkor nem hinném, hogy lenne indokom a moderátor leadására, így akár egy hosszútávő /munkaerő/ is lehetek. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Ugyanazért mint eddig mindig szerettem volna, ha már fent vagyok TS-en miért ne legyek bent egy ügyfélben és segítsek az újonan regisztrált felhasználóknak illetve az esetleges problémákat próbáljam meg elhárítani. Szeretnék úgymond megismerkedni az LV-s közösséggel, és ezt akkor már moderátorként szeretném megtenni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban ugye, rang ügyben segítenék neki, feltéve ha nem regisztráltról van szó, hogy a betoppanon kívül más szobába is legyen belátása, ezután ha valami kérdése van, [admin szobát hol talál, tsen tud-e ubt kapni egy x admintól stb] válaszolnék neki, valamint megoldást találnék a problémájára. Ezen felül az esetleges fontosabb szabálypontokat ismertetném vele, hogy a késöbbiekben zökkenőmentesebben használhassa a szervert. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- A moderátori múltamnak köszönhetően, tapasztalatommal illetve türelmességemmel, nagy valószínűséggel, többet tudnék hozzátenni a csapat munkájához, mint a többi jelentkező. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig van időm, affinitásom, az operátor a cél. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Tapasztalt -
-
Türelmes -
-
Korrekt -

Negatív:
- Laza -
-
Egy két helyzetet /félvállról/ veszek -
-
Rosszabb napokon kevésbé beszédes -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 16. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Mészáros Máténak hívnak, 16 éves vagyok, Szegeden élek. Kéttan nyelvű tagozaton tanulok a gimnáziumban, német a főnyelvem ott. Szabadidőmben sportolok, azonbelül kosárlabdázok nagyjából 2,5-3 éve. Ezen felül mikor itthon tartózkodom, mivel az iskolába is sok dolgot kell csinálnom gépen keresztül, ezért időm nagy részében fent vagyok jelenleg a v3, ha minden jól megy késöbb az LV teamspeak szerverén. A nyáron eléggé sokat játszottam is a gépen, így elvállaltam az adminisztrátori feladatot is, viszont ez a nagy játékidő mára eléggé lecsökkent, már nem foglalkoztatnak a játékok annyira, viszont a barátokkal ugyanúgy megmaradt a mindennapi kommunikáció a TS-en. Nem feltétlen tudom, hogy ilyenkor miket is kéne írnom a bemutatkozásba ami érdekes is lehet, nyílván nem azt, hogy 195 magas szőke, szóval röviden tömören ennyi lenne. -
 

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia! Viszonylag szép , illetve korrekt kis lap lett! Én a lapodat TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Szép lap lett sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.02.26. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.

EDIT: Már a második TGF időponton sem voltál képes megjelenni, így lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.