Buszsofőr munka fizetés emelése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
jatekos.png


Ötlet:
Buszsofőr munka fizetésének emelése.

Elképzelés:
Ugyebár most 90$-t keresünk egy utassal, ami (szerintem) azért elég kevéske. Arra gondoltam, hogy lehetne ilyen 110-140$ egy utas, ami azért már elég baráti.


Megjegyzés:
Tudom, hogy jönni fognak a Veterán játékosok, hogy "Jaj elég az a 90$", de egy kezdő játékos, mire ki tud szedni annyi pénzt civil munkákkal, hogy egy normális járművet tudjon venni, és elkezdje építeni magát tovább, az azért elég sok idő.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
649
1 009
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Megértem az álláspontod, viszont jelenleg nem sok értelmét látom, ott a fémkeresés, kb elég sok ember tolja azt, relatív 'kevés' idő alatt sok pénzt lehet keresni.
 
  • Tetszik
Reactions: Axel Rose

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
159
477
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Na ez a gond hogy nem sok értelmét látod. Pont hogy kellene a reform a civil munkáknál. Nem lenne reális, de az összes munka hasonló fizetéssel kellene rendelkezzen. Így talán kicsit gazdagabb lenne a szerveren az élet, látnál buszost, pizzafutárt, stb stb. Így mit látsz? Pár ásásnyomot az utak mellet, és fekete rovereket ugratni rablás után.
 

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
482
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Az ilyen otleteknek jelenleg tul sok ertelme azert nincs, mivel nem lesz reform a V4-ig, tekintve, hogy ugy is valtozni fog. Kovi kerdes persze, hogy mikor jon a V4, de erre feleslegesen terek ki.
e: Es igen, az is szoba johet, hogy akkor V4-ig modositsak az ilyeneket, viszont akkor mar rengeteg dolog lenne megvaltoztatva a szerveren, nem csak a buszos melo fizetese. Innen eredoen elkezdenenek melozni V3-mal ugy, hogy a hatterben kellene meg a V4-et fejleszteni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: LucasLV

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Fémkeresés a legjbob munka a szerveren, a buszozás és társai értelmét vesztik, nincs kiegyenlítve.
 

gerkhan11

Barangoló
2019. 02. 08.
128
754
hazakuldtek az osztrakok, ujra mosonmagyarovar
soundcloud.com
V4 karakter
lucio kaas
LV karakter
hamit ilir
Fémkeresés a legjbob munka a szerveren, a buszozás és társai értelmét vesztik, nincs kiegyenlítve.
Detektor nem munka, pénzkeresési lehetőség.

Amúgy meg az összesnek kellene emelni a mostani árakhoz viszonyitva, úgy tudom 2019-ben volt utoljára emelve a fizetés.
 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Hobbi munkának tekinthető, nem hivatásos munka.

A buszozást egyáltalán nem éri meg csinálni, kinek van kedve egy monoton buszban ülni és csinálni a monoton köröket folyton, ha jól tudom 10 ezer$-ért szenvedned kell fél órát, és annó ha jól számoltam 100 ezer dollárt, 4-5-6 óra alatt keresel meg(pontosabban 5), ez helyett, a fémkereséssel annyi idő alatt, ha nagyon nagyon szerencsés vagy, akár 7-800 ezer dollárt is kereshetsz, aranyrúdak, antik dolgok.
 
  • Tetszik
Reactions: gerkhan11

Nursultan

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 02. 11.
368
1 057
32
Budapest
V4 karakter
Nursultan Murtazayev
Régebben nem egyszer használtam a buszt, mint közlekedési eszközt a városban. Számomra változatosabb volt, mint mindig taxizni, illetve játékostársaim is örültek a plusz pénznek, hiszen nyilván adtam azért nekik valamennyit. Manapság pedig tényleg alig látni buszt, mivel valóban nem éri már meg ezért a fizetésért dolgozni. Ami kár, hiszen ennek a munkának még haszna is lehetne mások számára, ha nyitottak rá az emberek, mint én anno.

Egyébként én is úgy vélem, hogy v4-ig ezen már nem lesz változtatva, viszont azt biztosra veszem, hogy meg lesznek az alapmunkák reformálva az újítással. Remélhetőleg hamarosan ezt meg is tapasztalhatjuk.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
174
205
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
jatekos.png


Ötlet:
Buszsofőr munka fizetésének emelése.

Elképzelés:
Ugyebár most 90$-t keresünk egy utassal, ami (szerintem) azért elég kevéske. Arra gondoltam, hogy lehetne ilyen 110-140$ egy utas, ami azért már elég baráti.


Megjegyzés:
Tudom, hogy jönni fognak a Veterán játékosok, hogy "Jaj elég az a 90$", de egy kezdő játékos, mire ki tud szedni annyi pénzt civil munkákkal, hogy egy normális járművet tudjon venni, és elkezdje építeni magát tovább, az azért elég sok idő.
Akkor már, ne csak a buszos munkáról beszéljünk, egy nagyjából arányos fizetés kellene minden munkához, nyilván egy gyártósori munka kevesebbet keressen, mert nincs vele szinte semmi teendő, de nagyvonalakban szerintem egy 30-35%-os fizetésemelés jól jönne szinte a legtöbb munkára.
 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Az alatt a 10-15 perc alatt, meglehet találsz 2 antikot, ami ér 100 ezret. Tehát ez itt a baj, értem én, valósághű akarunk lenni, de szerverről beszélünk, játékszerverről, nem lehet 100% mértékben mindent letükrözni a való életből, hogy különböző fizetések vannak, tehát mivel szerver, törekedni kéne az egyensúlyra, valahogy a legjobb árakat belőni, az alap munkák többet kellene keressenek ebben biztos vagyok, sajnos jelenleg a szerveren a pénznek se nagyon van értéke, sok kamatozás, meg mit tudom én mitől, vannak emberkék akik 400-500 millió dolláros birtokkal, vagyonnal rendelkeznek, ahhoz viszonyítva a 90$ semmi....
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Megértem az álláspontod, viszont jelenleg nem sok értelmét látom, ott a fémkeresés, kb elég sok ember tolja azt, relatív 'kevés' idő alatt sok pénzt lehet keresni.
És ha van fémkeresés, akkor le kell sz*rni s civil munkákat, mert "úgyis mindenki azt tolja"?
 
  • Tetszik
Reactions: FR0314 és Kristof

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
649
1 009
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
És ha van fémkeresés, akkor le kell sz*rni s civil munkákat, mert "úgyis mindenki azt tolja"?
Nem mondtam ilyet, valóban ráférne már a munkákra ráncfelvarrás, V4-nél elöbb nem lesz, amig nem jön ki addig szerintem fémkeresés éri meg a legjobban.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Az áruszállítót leszámítva szerintem a többi civil munkánál lehetne emelni picit a fizetést. Nem hiszem, hogy attól nőne tovább az infláció.
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
174
205
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Az áruszállítót leszámítva szerintem a többi civil munkánál lehetne emelni picit a fizetést. Nem hiszem, hogy attól nőne tovább az infláció.
Valószínüleg nem változna semmi, mert a detektorozás még akkor is kiemelkedően sok pénzt hozna, de legalább "kicsit kinyitná az emberek szemét". Most nem akarok hazudni de a játékosok 90%-detektorozik. kb. 9% nagykert tolja. a maradék EGY egész százaléka a játékosoknak pedig a többi munkával keresi kenyerét. Amit kicsit irreálisank tartok, jó a detektorozás, lehessen vele a "legtöbb" pénzt keresni, de annyira el van szállva a többi melóhoz képest, hogy szinte senki nem dolgozik a városházán felvehető munkák közül semmit(leszámítva a nagykert).
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
A buszos melo jo volt mindig foleg a kezdo jatokosoknak mert relativ jo penzt lehetett vele keresni es megismerte a terkepet is.A mostani arakhoz kepest ez mar keves.Ott van a rakaszat ami fasza kis melo lenne foleg a kevesebb fps-el rendelkezo jatekosoknak de annyira nem eri meg hogy az ember orulhet ha + 500-1000$ marad belole a kiadasok utan es meg ott a serulesi tenyezo a bugos ketrecek miatt ami mar nagyon reg ilyen de senki sem foglalkozott vele,mondjuk ennel a munkanal eleg lenne ha ingyen lehetne kolcsonozni a ketreceket es a ketrecek ,,no collisionnal,, rendelkeznenek,nem kellene emelni az arakon.
Sajnos a legjobb melo eltunt a szerverrol pedig ha akartak volna tudnak rajta javitani es az a kukas volt!
 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Vegyétek már észre, hogy a fémkeresés ölte meg a többi munkát a szerveren, nem kell itt fényezgetni, takargatni az információkat, igen is megölte, bejött, mindenki rászokott, nagy pénz van benne, bárhol csinálhatod, akármikor, nem kell kocsikáznod, majd aztán lehet pont tk-ra törnek, meghalsz, jó tény, detektorozásnál meg valami fasza gyerek kirabol persze, de fémkeresésnél nincs jobb,
 

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
157
624
Vegyétek már észre, hogy a fémkeresés ölte meg a többi munkát a szerveren, nem kell itt fényezgetni, takargatni az információkat, igen is megölte, bejött, mindenki rászokott, nagy pénz van benne, bárhol csinálhatod, akármikor, nem kell kocsikáznod, majd aztán lehet pont tk-ra törnek, meghalsz, jó tény, detektorozásnál meg valami fasza gyerek kirabol persze, de fémkeresésnél nincs jobb,

Nem feltétlen csak az. Előtte ott volt az állat farm (abból is főképp a tyúk) amiből, ha csináltál tíz darabot már megvolt a napi 500k a tojásokból úgy, hogy csak egy max 2 órát voltál fent a szerveren, amíg azokat gondoztad. Ha pedig eladtad az állatokat már 2 milliót nyertél. Ezt követte a műhely amit kiadtál alacsonyabb szintű játékosoknak, akik odaadták neked a heti bevétel 25%-át. (Ez most csak példa). Itt egyiknél sem áll fenn az a veszély, hogy majd egy brigád odajön hozzád, elveszi az értékeidet, amiért te 5 órán át dolgoztál, mellé meg az egyéb cuccaidat és azt a kevés 9.999$-t.

A "fasza gyerek kirabol" témáról nem kell sokat beszélni. Elmegy kicsit rabolni, majd menekülőre fogja, mikor egy rendvédelmis felszólítja. Ő se unatkozik, a rendvédelemnek se kell a monoton járőr, személyi, jogsi, forgalmi elkérése, eü doboz, csomagtér ellenőrzése stb. Nyílván akik detektoroznak tisztába vannak eme pénzkeresés lehetőségének veszélyforrásával.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kopi04
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.