Buszos meló újradolgozása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Peter Edmond Salinas >

Ötleted:
< A buszos munka újradolgozása. Szerintem sokkal izgalmasabb lenne, ha lenne több útvonal és viszonylat, amiket lehetne követni az egész pályán, így kevésbé válik monotonná a dolog. Ezen felül jó lenne egy FUTÁR szerű berendezés még talán bemondóval is. A FUTÁR segítségével be lehetne állítani, hogy mennyi időn belül kell a következő megállóba érni és akik pontosak azok több pénzt kapnának (0,25 szorzó az utasszám alapján), a minimálisan késők/sietők (1p) a jelenlegi fizetést, akik pedig sokat sietnek/késnek azok kevesebbet (-0,25 szorzó az utasszám alapján). >


Megjegyzés:
< Szerintem ráfér már erre a munkára a ráncfelvarrás mindenesetre.>
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
339
1 989
London
V4 karakter
Bruno Costanzo
Ez szerintem teljesen felesleges. Szinte csak a kezdő játékosok dolgoznak a szerveren, nekik meg van rengeteg lehetőségük már így is. Nem éri meg a munkákat fejleszteni, mert 3 nap hype után megint csak a kezdők szórakoznak velük.

Szerintem ez már a vezetőségnek is feltűnt, talán pont ezért nem került be a vadászat ráncfelvarrása sem.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Bizonyára ezért kamionoznak olyanok is, akiknek bőven van pénze, viszonylag sokan ráadásul. A vadászat pedig nem is munka, olyan mint a horgászat, inkább hobbi a szerveren. Sőt, arra még NS szervezet is van, ha úgy tetszik.

Edit: Van akinek unaloműzés és plusz kereslet, én szívesen használnám majd ha időm engedi.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
3 nap hype után megint csak a kezdők szórakoznak velük.
A buszos munka nyilván valóan nem a gazdag játékosoknak való. Figyelembe kell venni a kezdő játékosokat, és nem látom a problémát abban, hogy mi van akkor ha a kezdő játékosok csinálják azt a munkát. Ahogy a legtöbb FK-ban megfigyelhető, elvárnak szinte mindenhol egy X szintet, ami alatt nem vesznek fel tagot - ez a szint fejlődés alatt hadd csinálja minden kezdő játékost azt, amihez kedve esik - és ha egy buszos munka igényese(bbe)n van megcsinálva, akkor azt többen is fogják csinálni.

Oké, vagy van több lehetőség is ezen kívül, de miért ne lehetne igényesebbé tenni egy már meglévő és elavult munkát? Ugyanezt a változást kívánó potenciált látom a kukás, a favágó munkáknál is. Vagy új, változatosabb munkák lennének valóak a helyükre, vagy igényesebben fel kellene újítani a dolgot.

Azokra is gondolni kell, akik nem feltétlenül akarnak frakcióba csatlakozni. Lehet, hogy van valami abban, hogy pár napig lesz csak felkapva a dolog, de ha az a pár nap után is az új játékosok zöme (akik eddig is a buszos melóval kezdtek) ezt csinálja elsőként, akkor szembesülhetne egy ilyen igényes és foglalkozós dologgal. Ezek mellett egy busz modell csere is ráférne a munkára, a mostani már eléggé elavult
 

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
161
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Heló, sziasztok!
Szerintem nem kell bántani (saját véleményem). Legfeljebb a fizetését megemelni, ez még jobban segítene a kezdő játékosokon! 🙈
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Én teljes mértékben támogatom. Szerintem nagyon jó ötlet lenne, egyre több buszos lenne. Nem kellene sok, kéne egy távolsági buszsofőr, fizetést megemelni mondjuk 20%-kal, és már kész is lenne a dolog.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Belefektetett idő/energia nem térülne meg.
Hosszú távon lehet megtérül és lehet sok kisebb dolgot kellene megcsinálni, javítani és létrehozni, hogy többen elkezdjék a szervert vagy visszatérjenek a szerverre. Szokták mondani, hogy az utadon mikor haladsz előre nem veszed észre azt az apróságot, azt az éppen rossz dolgot rossznak látod de viszont csak az út végén visszafelé tudod összekötni a pontokat. Ha mindenhez ilyen hozzá állás lesz akkor csak romolhat a helyzet.

Kukás és buszsofőr munkákat kellene olyan helyzetbe hozni, hogy kicsit a városi közlekedésben legyen részük, nem csak az, hogy látsz 2db civil járművet meg 5 rendvédelmist egész LS-ben...
Vidéki része sem lenne rossz ha a falvakba is kellene menni, illetve azt kell létrehozni a szerveren, hogy emelve legyenek a civil munkás fizetések viszont más szempontból viszont kellene kivinni a szerverről a pénzt úgy hogy arányosan mindenki által menjen ki.
Sajnos a tanulmányok miatt még nem volt idő egyeztetni, de nem titkolom, mint SCCS leader úgy látom a pénz kivitelét a szerverről arányosan csak a szereltetési összeggel lehetne megoldani és mindig bizonyos % menne ki a szerverről, így a gazdagabbak akik olyan gépjárművel járnak nyilván többet szereltetnek és több összeg menne ki. A kezdők vagy akár azok a játékosok akik nem lusták civil munka tekintetében azoknak pedig legyen lehetősége ez mellett rendes összeget keresni. Nézzük meg, hogy jelenleg normál civilmunkák közül nincs olyan amiből több mint 1 millió forintot lehetne kihozni 1 óra alatt, ez mellett pedig egy normálisabb jármű 300 millió körül mozog. Kamionos nyilván nem ide sorolható mert ahhoz kitartás kell és jó pár hónapig csak 20-30 ezer forintot lehet keresni vele. Régen 2019-ben is kilehetett szedni a bányász munkával 1milliót 1 óra alatt és 100 millió volt egy e60 , f10. Reálisan meglehetett keresni civilmunkával az adott járműre a pénzt de jelen helyzetben ez egyáltalán nem lehetséges így nem is kell csodálkozni, hogy nincs kezdő játékos.

Azt pedig nem értem miért probléma ha csak a kezdők használják, odáig már nem jut el a gondolat, hogy azokból a játékosokból lesznek majd a következő frakció tagok majd később frakció leaderek és hasonló? Vagy ha nem is csatlakoznak frakciókba ők lesznek bizonyos rp szituációk alanyai?
Olyan dolgokat kell létrehozni ami a kezdőket segíti, az eddigi itt játszókat nem hátráltatja.
Illetve abba nem gondolunk bele akár több év után, hogy mi is így kezdtük egykor? Vagy akik ezt nem így látják azok ppzéssel vagy ooc kereskedésből szerzett vagyonnal kezdtek, hogy nem kellett civilmunkázni? :unsure:
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.