Bullet Jelentkezése TeamSpeak3 moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Frost17

Barangoló
2019. 01. 12.
109
14
22
V4 karakter
Federico Greco
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Dejan Orlov
IG neved:
Federico Greco

Mióta használod a TeamSpeaket?
5-6 éve legalább használom.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Havonta leaglább 7-8 ezer percet.

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken
5 órát körülbelül de ez kedvtől függően változhat.

Miért válasszunk be téged a csapatba
Aktív vagyok és az aktívságom mellett szorgalmas is vagyok és nagyon türelmes.

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz
Aktívságommal tudnék többet hozzátenni a csapathoz és ez mellett nagyon szorgalmas is vagyok.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni
Azért szeretnék a csapathoz tartozni mivel beszéltem már egy pár moderátorral és ők is nagyon dicsérték a közösséget és ez mellett szeretek segíteni az embereknek.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását
Igazából megmutatnám neki az alapokat és ha kérdeznek akkor a legjobb tudomásom szerint válaszolok nekik ezzel is segítve őket. Elmondanám nekik az alap billentyű parancsokat hogy ezzel is könnyebben eltudjanak igazodni.

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Tilos mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása! Szerintem ez egy nagyon etikátlan dolog mivel ha a másik is megadja a tisztelet akkor nekünk is meg kell neki adni. Tilos Moderátor / Admin elől kilépni! Ha valakit behúz egy Admin vagy egy Moderátor azt nem véletlen teszi ezért szerintem tiszteletlenség kilépni. ,Tilos floodolni, nem normális indokkal pokeolni! Ez pedig nagyon zavaró lehet más játékosok számára akik normálisan szeretnék a TeamSpeaket.

Ismeretség a teamen belül
Warden,Danny,Dreen.

Referenciáid
Nincsen viszont szerintem elég jól eltudnám látni a feladatomat.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Megpróbálom neki elmagyarázni hogy miért nem kaphat és ha továbbra sem érti meg akkor kickelem.

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban
Zsoltinak hívnak és 19 éves vagyok. Cegléden töltöm mindennapjaimat mivel ide is születtem. Rendészeti iskolába járok 4 éve,amit nagyon szeretek is mivel mindig is ide szerettem volna elhelyezkedni. Hobbi szinten szoktam focizni a barátaimmal, néha elnézünk egy-két buliba de ez ritkán fordul elő. Másik hobbim a számítógépekkel való foglalkozás minden téren. Szeretem kívül-belül tanulmányozni őket ezzel is megértve a működését. Ezalatt gondolok a számítógépek szerelésére, szoftveres dolgaira is. Mindezek mellett természetesen szeretek játszani is különböző játékokkal. Főleg az fps játékok érdekelnek de bármivel eltudom ütni az időmet. Előre is köszönöm hogy időt szántál rá és elolvastad. További szép napot!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: dDiesel és MateeGT

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Halihó.
A "Miért válasszunk be téged a csapatba" és a "Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz" kérdésekre adott válaszod szinte ugyan az, ami alapvetően nem probléma természetesen, viszont fogalmazásban is majdnem egyezik, ami nem néz ki túlságosan ékesen.
Kicsit nyomottnak tűnnek bizonyos válaszaid, mintha túl akarnád tömöríteni, rövidíteni.

Függetlenül a fent említett két ponttól, egy próbát mindenképpen adnék neked a TS meghallgatáson. Sok sikert!
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontja: 2021.08.12. 19:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.