buki atdtav --> Balage [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 05. 11.
17
74
124
lachaza
V4 karakter
andrew celeketic
v2-adminpk-logo.png




Játékos (IG) neved:
buki atdtav



Panaszolt fél admin neve:
Balage



Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan bann(fórum ,ts)



Bizonyítékok:



Megjegyzés:
Röviden összefoglalva szerveren feltettem az egyik adminnak egy nem szép kérdést majd végül bann lett a vége. Ezután fórumról, egyaránt TS-re is kaptam a bant.
Szerverről, megértem, hogy kiraknak, de fórumól és TS-ről, nem kellene kitiltani egy szerveren történt dolog miatt, pláne,
hogy nem küldtem el senkit másik ékhajlatra és nem szidtam egy áldott személyt se.
Megszeretném beszélni a történeket, mert nem tartom jogosnak a bannokat a platformokról.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szerintem tökre egyértelmű. Ezek szerint még mindig nem fogtad fel annak a dolognak a súlyosságát, amit a mondtál. Nem látok szívesen olyan embereket, akik a másikat öngyilkosságra buzdítják. Lehet, hogy te az ellenkezőjét vallod, de szerintem nem vagyok egyedül a gondolatommal.
 
2020. 05. 11.
17
74
124
lachaza
V4 karakter
andrew celeketic
Masik seegame szerveren is tevékenykedek és ezért unfair velem szemben, hogy egy v2-es ügy végett kivagyok tiltva, ami nem is fórumon zajlott le. Nem egy ember véleményét kértem ki a bannal kapcsolatba(egy se volt közeli barátom). Fura, hogy egy sem értett egyet evvel a döntéssel. Tudom jól, hogy nem csíped a bőröm, mert megmondom mindenbe az igazat tömören. Az a baj, hogy akit te nem bírsz, minden erőddel kiakarod túrni a szerverről, de szerintem nem vagyok egyedül a gondolatommal.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Úgy gondolom, hogy nem a normális dolgokhoz sorolható az, ha valaki egy játék ennyire fel tudja húzni és egy másik embert arra bátorít, hogy akassza fel magát. Adminként természetesen tűrnünk kell egy bizonyos szintig, de azt a szintet te többszörösen is átlépted ezzel a megnyilvánulásoddal. Az észrevételek alapján hozzáadni egyáltalán nem kívánsz semmilyen dolgot a játékmenethez amit a haverjaidon kívül más is díjazna. Folyton csak a panaszkodás és a hibakeresés folyik részedről, nem veszed észre a hibát abban amit művelsz. Őszintén meglepődtem, mikor leírtad hogy a szerver kitiltást jogosan kaptad. A hozzád hasonló embereket pedig ez után is kivétel nélkül el fogjuk távolítani a közösségből. A fentieket pedig nagyon jól alátámasztja egy tőled idézett mondat:​
"[...] laptopon szeretném tovább vinni ezt a csodás hibamentes karrieremet. " 11.21​
 
2020. 05. 11.
17
74
124
lachaza
V4 karakter
andrew celeketic
Ha már dobálózunk egy serial valtasi kérelemről, amivel az ég adta világon semmi baj sincs, akkor én is dobáljam fel amikor elhalgattál egy fórum multiaccot, kirakattál egy gyereket egy nem általad vezetett frakcióból a semmiért, és a vagyonodat próbáltad eladni a kereskedő csoportba? +Hab a tortára, hogy TS-ről is próbáltál kivágni, úgy, hogy nem is tudódtál a történetkről, csak megláttad, hogy 3 napig kivagyok tíltva, akkor menjen rá az örök a semmiért. Ezen csodálkozz el, ne azon, hogy bevallottam bűnösségem. Látod, mostmár nem csak én vagyok sáros Balage, de én szépen szeretném még mindig megbeszélni az ügyet, hogy fórumról minimum kerüljön le rólam a ban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.