Bujar Ozen - Alaattin Vahit [Orton]

Z3t3ny

Újonc
2023. 07. 10.
4
8
V4 karakter
Rogers Evelyn
LV karakter
Bujar Ozen
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Bujar Ozen >

Panaszra tett játékos neve:
<
Alaattin Vahit >

Panasz oka:
<
DM >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Sziasztok! mai nap rablás szándékával kocsiba ültünk négyen és útnak indultunk. Ekkor találkoztunk a videón látható szituációval amit meg néztünk mi zajlik ott (felhúzott ablakokkal) és ekkor mikor láttuk a fegyvereket elakartam hajtani közben pedig tüzet is nyitottak ránk szerintem oktalanul. Később kórháznál ezt a válasz adták a szituációra: [2024-09-14 23:07:34] [Output] : Yavuz Aktug: (( nem tudhatjuk, hogy kiszálltok vagy sem ))


>
 

B6rnyyy

Újonc
2023. 12. 28.
8
3
LV karakter
Alaattin Vahit
Sziasztok! Nem oktalanul nyitottunk tűzet rátok, mivel a tegnapi előrp-ben megbeszéltük, ha valaki kiváncsiskodik egyből tűzet nyittunk rájuk:
[2024-09-14 23:39:49] [Output] : Yavuz Aktug mondja: Szóval kanyarodjunk vissza. -Ha esetleg rablás folyamán civil téved arra.
[2024-09-14 23:40:01] [Output] : Yavuz Aktug mondja: Akkor kilőjjük, még mielőtt ránk hivná a kékeket.
[2024-09-14 23:40:07] [Output] : Yavuz Aktug mondja: Nem kell a fejünkre a baj.

Nem tudhadtuk, hogy ti civilek vagytok vagy sem, azt sem, hogy mit akartok, és elégé kiváncsiskodtatok, ezért nyitottunk tűzet rátok.
 

aDon

Újonc
2023. 05. 13.
29
10
LV karakter
Yavuz Aktug
Engedelmeddel én is hozzá szólnék az ügyhöz, hisz én is jelen voltam. Véleményem szerint ez a pk aféle szörszálhasogatás ként látott napvilágot, viszont nem ez a lényeg. Azért lett tűz nyitva rátok, hiszen ugye rablás céljából beültettük az ott lévő civilt az autónkban, amikor ti jöttetek. Egyszer elmentetek előttünk amivel nem is lett volna semmi gond, viszont amint a clippen is látszódik vissza fordultatok és le is lassitottatatok mellettünk. Ennek következménye képpen, nem tudhatjuk mi célbol vagytok ott, hisz ti négyen voltatok mi meg ketten, feltehetőleg felfegyverkezve. A fölény adott arra, hogy kiszálljatok a kocsiból és minket is kiraboljatok. Ennek elkerülése érdekében tüzet nyitottunk, ami az előrpbe is belevolt foglalva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Szilike és B6rnyyy

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
611
792
LV karakter
Zack Burns
A panaszt én fogom bírálni, hamarosan átolvasom.

@B6rnyyy @aDon
Mint civilek miért raboltatok forgalmas helyről?
Milyen veszélyt jelentettek rátok, hogy egyből tüzet kellet nyitni?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: Z3t3ny

aDon

Újonc
2023. 05. 13.
29
10
LV karakter
Yavuz Aktug
Ns fkként azt az infót kaptuk, hogy megengedett a forgalmas helyen való rablás.
A panaszt én fogom bírálni, hamarosan átolvasom.

@B6rnyyy @aDon
Mint civilek miért raboltatok forgalmas helyről?
Milyen veszélyt jelentettek rátok, hogy egyből tüzet kellet nyitni?
 
  • Imádom
Reactions: B6rnyyy