Bugos Ford Ratrod modell.

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
339
1 029
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Eric Zawadzki

Az észrevétel időpontja:
2024.07.13.

Kép, videó:


Részletes leírás:
A Ratrod motorterénél való fényezés bugos. A jobb oldalán az elsődleges színnel bele fényezel a motortérbe, a bal oldalán viszont a szín csak a karosszéria vonaláig megy. Sima fényezésnél és paintjobozásnál is ez a helyzet. Még paintjobbal sem lehet kiküszöbölni, mert a motortérre nem lehet paintjobot helyezni.

Időpont:
Állandó

Egyéb megjegyzés:
Ha estleg foglalkozva lesz az autóval, javaslom hogy a handlingjén is legyen változtatva. Elég érdekes hogy egy kihegyezett V8-as, súlytalan Hotrod körülbelül úgy megy a szerveren, mint a Passat.

 
Utoljára szerkesztve:

Reina.

Tűrésem H7
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
245
274
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Eric Zawadzki

Az észrevétel időpontja:
2024.07.13.

Kép, videó:


Részletes leírás:
A Ratrod motorterénél való fényezés bugos. A jobb oldalán az elsődleges színnel bele fényezel a motortérbe, a bal oldalán viszont a szín csak a karosszéria vonaláig megy. Sima fényezésnél és paintjobozásnál is ez a helyzet. Még paintjobbal sem lehet kiküszöbölni, mert a motortérre nem lehet paintjobot helyezni.

Időpont:
Állandó

Egyéb megjegyzés:
Ha estleg foglalkozva lesz az autóval, javaslom hogy a handlingjén is legyen változtatva. Elég érdekes hogy egy kihegyezett V8-as, súlytalan Hotrod körülbelül úgy megy a szerveren, mint a Passat.

Hali! Szerintem hamarabb lesz kukázva ez a kocsi ,minthogy meglegyen csinálva rajta a modell. Az a gond ,hogy egy 20 éves játéknál ,nem tudsz mindent pacekra belőni vagy ha mégis piszok sok idő. Egyébként sem egy közkedvelt autóról beszélünk.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
339
1 029
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Hali! Szerintem hamarabb lesz kukázva ez a kocsi ,minthogy meglegyen csinálva rajta a modell. Az a gond ,hogy egy 20 éves játéknál ,nem tudsz mindent pacekra belőni vagy ha mégis piszok sok idő. Egyébként sem egy közkedvelt autóról beszélünk.
Kétlem, hogy kukázva lesz mert egy éve kapta a modellt kb. 20 éves játék ide vagy oda, nem gondolnám, hogy azért lett ilyen mert sok idő lett volna kijavítani. Értem én hogy nem közkedvelt autó, ettől függetlenül rajtam kívül még sokan kedvelik, plusz sokan még akkor vettük amikor csak IRL pénzért lehetett venni, egyedi árajánlatkérésben. Szóval jó volna, ha javítva lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
135
110
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Sajnos a kocsihoz motorikusan szerintem se fognak hozzányúlni, mivel elég sok kocsi van a szerveren amiknek IRL nagyon másak a menettulajdonságaik. Csak egy nagyon jó példa szerintem: Bugatti Chiron.