Bugatti Chiron

Bigitron

Újonc
2022. 04. 26.
22
66
LV karakter
Rikkert Van Langevelde
DEVv4.png

Neved:
< David Orobosa >

Az észrevétel időpontja:
< 2023.11.10. >

Kép, videó, log:
< ------ >

Részletes leírás:
< Helló! Napokban vettem egy Bugattit,és hatalmasat kellett csalódnom. Számomra szürreális az hogy egy való életben 1500 Lóerős autó, a 315 KM/H-át nyögvenyelősen,szenvedve éri el,tekintve hogy tudtommal ez a jelenlegi leggyorsabb utcai autó,ami képes 400+ KM/H-val is menni,és megérteném azt az állás pontot hogy unfair lenne a rendőrökkel szemben,vagy nem szeretnétek hogy ilyen gyors autók legyenek a szerveren,csak számomra akkoris csalódás hogy egy Nissan GTR vagy egy Toyota Supra mk4 úgy ott hagy hogy köpni nyelni nem tudok. Kérlek ezzel kezdjetek valamit mert nem reális. Köszönöm a választ előre is! >

Egyéb megjegyzés:
< ------ >
 

WZ113

Újonc
2022. 10. 25.
47
188
V4 karakter
x
LV karakter
Silas Zhuang
V2 karakter
x
De amúgy meg igaza van, ha bent van a játékban akkor miért nem olyan nagy a teljesítménye mint irl. Ha pedig nem lesz soha akkora a teljesítménye mint irl mindenféle kifogásra hivatkozva akkor minek van bent a játékban?
 
  • Tetszik
Reactions: Kolozs

AronMk2

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 05. 27.
246
207
19
Temerin
V4 karakter
Leo Norman
LV karakter
Rudolf Waltz
Nem lehet irl hivatkozni. Mindegyik autó más, másban jók. Vannak overpowered autók is és vannak olyanok melyek nem annyira jók mint az ember gondolná. Ha irl hivatkoznánk akkor mindenkinél bugatti lenne a ház előtt nem pedig más fajta autók. Az meg hogy bent van a játékban, annak is van oka. Ha nem lenne akkor az lenne a baj, meg akkor az lenne a gond hogy nincs választék. Lehet hogy sebességre nincs a toppon viszont handlingen jó autó. Nem mindig/nem mindenki nézi az autó max végsebességét és társait.
 

Bigitron

Újonc
2022. 04. 26.
22
66
LV karakter
Rikkert Van Langevelde
Hát ezzel egyet is értenék,csak az ember egy bugattit nem a mindennapi boltba járkálós kocsinak veszi,én sem arra vettem azért vettem mert szerettem volna egy kifejezetten gyors autót amivel eltudok bohóckodni,és semmilyen formában nem reális hogy a gtr minden tekintetben gyorsabb,jobban irányítható stb... Illetve most is van a szerveren egy leggyorsabb/legjobb autó,mégse mindenki azzal mászkál. Mindenki olyan autót vezet ami tetszik neki,és nekem is tetszene ez az autó ha olyan lenne mint amit elvárnék tőle.
 
  • Tetszik
Reactions: Kolozs