Bugatti Chiron

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
319
361
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
De meg leszek ezért verve. Még a szerveren nem igazán foglalkoztam profi szerelékekkel alkatrészekkel a kocsira, de meglepett hogy a sima venomos ugyan úgy gyári szettes R8 olyat lép hogy a Chiron sajnos hozzá képest csontsovány, az m8 am is ott hagyja szerencsétlent mikor ő egy 400+ os cím a történelemben, akármelyik hypercart is nézzük. Csak nekem szúrt szemet? Lehetne ezzel a következő Patchben valamit csinálni.
 

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
214
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
Most akartam topicot nyitni 😂 6 venomos SKYLINE 3.1s 0-100... 6 venomos Chiron 3.1s 0-100 😂😂 Kíváncsi vagyok akkor a gyári Chiron mennyi idő alatt gyorsul 100-ra, 4.5s mint egy 4 hengeres CLA45? szerintem igen
Ez tényleg vicc, valamit kellene kezdeni vele, hogyha már csúcskategóriás autó, !!40.000 PP!!, és elvileg a v4-es handlingek "realisztikusak" akarnak lenni <3 (amúgy az irányítása nagyon jó, le a kalappal, de mégis..)
 
  • Tetszik
Reactions: Mate996

Dombo

Barangoló
2019. 01. 09.
117
97
21
V4 karakter
Szatmari Peter
én is elszomorodtam amikor minden prémiumot megvettem bele és kb bármi gyorsabb nála akár több órányi állítgatás után is ezzel lehetne kezdeni valamit.
 
  • Tetszik
Reactions: pierce

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Kilehet külön is emelni egy kocsit de az a baj ha egymáshoz elkezdjük hasonlítani a kocsikat akkor kivétel nélkül minddel foglalkozni kellene mert a sok szempont között mindegyikkel van valami ami nem stimmel IRL-hez képest
 

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
214
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
Az oké, de nincs még egy annyira elszámolt kocsi a szerveren, mint a Chiron. Más kategória. Itt nem arról van szó, hogy egy e60-nak vagy Subarunak csökkentettek a gyorsulásán és a végsebességén, mert így a reális.
 
  • Tetszik
Reactions: Mate996

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
319
361
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Kilehet külön is emelni egy kocsit de az a baj ha egymáshoz elkezdjük hasonlítani a kocsikat akkor kivétel nélkül minddel foglalkozni kellene mert a sok szempont között mindegyikkel van valami ami nem stimmel IRL-hez képest
Az a baj barátom akárhogy nézzük azért ez egy vicc kategória amit a Chiron csinál. Bár mint régen a p1 el, kétlem ezzel is foglalkozni fognak valaha, csak nyitottam a Topicot hátha van rá esély hogy rá néznek, akárhogy is, Engem már nem érint hisz már nincs Chironom. Csak röhelyes amit produkált.
 
  • Tetszik
Reactions: Mate996 és pierce

Axy

Újonc
Támogató
2023. 06. 04.
42
171
V4 karakter
Axel Briggs
LV karakter
Zoey Wittny
V2 karakter
-
Remélem változtatnak rajta, engem is elszomorított, amikor megvettem végre, a hűn áhított hiperautócskám, erre a pirosnál úgy szétkúpolnak annyira, hogy az már fáj.. Jó lenne, ha valamit kezdenének vele.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Mate996

pixzinn

Újonc
Támogató
2023. 03. 24.
46
39
V4 karakter
💙🌈 Lorena L Ashley 🌈💙
Sajnos egyet kell értenem , IRL ,,szinte” mindent le gyorsul itt meg semmit sem hagy le . Plusz nagyon lomha . Ezen lehetne javítani .
 
  • Tetszik
Reactions: Mate996

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Támogatom az ötletet. A Chiront anno V3 idején a kinézete, a gyorsulása, végsebessége és a stabilitása miatt vettem meg, de ezzel a handling átdolgozással "kicsit" mellélőttek.
 

Bolondmike

Újonc
2023. 06. 11.
50
69
24
Dunaújváros
V4 karakter
Olesya Cvetajeva
LV karakter
Madeleine Hartman
V2 karakter
Domino Rodrigez
Hát PP-ben is olcsóbb a Chiron, szóval itt ennyi erővel mindent újra meglehet csinálni e téren, hogy minden reális legyen. Meg gondolom ha finomhangolsz rajta, lehet hogy jobb lesz.
 

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
214
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
R8, Huracan, Pista, P1, AMG GT - ezek mind olcsóbbak a Chironnál PP-ben és szétalázzák őt minden szempontból. A Chiron az egyetlen autó a szerveren, amire azt mondom, hogy nagyon elszámolták a handlinget.
Vezetted már a kocsit V4-en?
 
  • Tetszik
Reactions: Mate996

Bolondmike

Újonc
2023. 06. 11.
50
69
24
Dunaújváros
V4 karakter
Olesya Cvetajeva
LV karakter
Madeleine Hartman
V2 karakter
Domino Rodrigez
R8, Huracan, Pista, P1, AMG GT - ezek mind olcsóbbak a Chironnál PP-ben és szétalázzák őt minden szempontból. A Chiron az egyetlen autó a szerveren, amire azt mondom, hogy nagyon elszámolták a handlinget.
Vezetted már a kocsit V4-en?
M8-ra gondoltam pontosan személy szerint, és nem nem vezettem nem volt rá lehetőségem.
 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
V3 idején a Chiron volt végsebességben a leggyorsabb autó és a valóságban is a világon az egyik, ha nem a leggyorsabb autó. Nem kell, hogy 500 km/h sebességet elérjen 3 mp alatt a Chiron, de fasza lenne, ha a többi autóhoz képest a legjobb lenne végsebességben, mégha gyorsulásban egy hangyányival alább is marad.
 

Mate996

Újonc
2019. 01. 16.
15
41
V4 karakter
Jason Bronsons
Nem értem ez hogy kerülhetett így a játékba, remélem kezdenek vele valamit. Aki megveszi 40.000PP-ért, nyilván azt gondolhatja hogy ez a kocsi azt nyújtja mint elvárnánk, nem azt, hogy lenyomja egy venomos Bora. Főleg azért, mert eddig a pattogáson kívül tudta, amit kell (400+).
 
Utoljára szerkesztve:

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
768
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Rengeteg embernek szemetszúrt egyebként, mi se értjük miért ilyen lassú a bugatti, értjük, hogy az új pps merci legyen jó, hogy vegyék, de csak tán egy bugattiról van szó, lehetne gyorsabb azért.