Büntető Közlekedési lámpák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Scott Friderich >

Ötleted:
< Rengeteg embert látok aki 200-al áthajt egy-egy közlekedési lámpánál. Ez a való életben sem így történik. Az esetek felében a rendvédelem közbe avatkozik, de ők nem tudnak mindig ott lenni. Emiatt be lehetne hozni a szerverre azt, hogy amennyiben valaki átmegy a piros lámpán(és annak környékén pl: járda) akkor az kap egy büntetést. Ezzel kicsit visszább lehetne fékezni a "nonrp"-s közlekedést. >


Megjegyzés:
< - >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Helló! A téma már sajnos nem elsőre van nyitva, több ilyen is tárgy volt ez 1-1 topicon belül.
Sajnos el lett utasítva: itt

Ennek ellenére valóban nagyban hozzájárulna a szerveren való !RP!-s közlekedéshez. Örülnék, ha valamilyen módon ez megvalósulna.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko és Pesnyaa

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Általában azok követik el ezeket a szabálysértéseket, akik haladó játékosok. Ők pedig nem fognak megállni a pirosnál, mert van annyi pénzük hogy kifizessék. Ha pedig nagyobb összeg lenne ez a büntetés akkor a kezdők járnának rosszul. Ezért gondolom azt hogy el lett utasítva. Ha a traffipax nem oldja meg, a piros lámpa büntetése sem fogja véleményem szerint.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hát a kezdő játékos első pár alkalom után rá fog jönni hogy hamar minuszba kerül ha folyamatosan áthajt rajta de ha más sgs szerveren működik akkor itt is működne. Itt a teltházas kereskedők szarnak bele hisz van pénz pénzre.
 

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
A lámpás bűntetés jó ötlet! Másik See szerón is működik, itt is működhet! Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és König

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
A kresz meghalt a szerveren. Csak támogatni tudom.
Mintha létezett volna.
Amúgy nem tudom. A pénzesek úgy is átmennek rajta, nem számít nekik az a pár ezer forint bünti amit kapnak, de elférne a szerón, nem kétség.
 
Utoljára szerkesztve:

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Létezett az a kresz csak senki nem tartotta/tartja be, v3, lv bent vannak a lámpák de csak azok a playerek tartják ott is be a kreszt akik nem tehetősek. Itt ugyan az lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: mln

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Csak támogatni tudom, tele van száguldozó gazdagokkal a szerver, legalább egy kicsit lecsípne a pénzükből.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Lol szerintem senki nem tartja be ezeket.

De komolyan, vagy vegyük ki a közlekedési lámpákat, vagy büntetés járjon érte. Illetve az is megoldás, hogy ha többször áthajt valaki a piroson meg a traffin, akkor kiad egy körözést, és ha rendvédelem megállítja, akkor bírságolhatja érte. Így nem azonnal enné meg a készpénzed a traffi sem.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Balage.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
hogy ha többször áthajt valaki a piroson meg a traffin, akkor kiad egy körözést, és ha rendvédelem megállítja, akkor bírságolhatja érte.
Szerintem nincs az a frakció, amelyik győzné állítgatni a sok autót. A ,,csigidigi" zenére menekülő színvonalú játékosok még élvezni is fogják a körözést, amit rájuk dob a traffi/lámpa, velem is megesik, hogy nem oda figyelek és belemegyek a trafffiba, pedig NNI-s vagyok, milliárdos sem vagyok, és kicsit cink lenne, ha NNI-s kocsira automatikusan pakolgatná a körözést, mert nem oda figyelek egy percre.


Ettől függetlenül tényleg kéne, hogy a lámpa büntessen, mert katasztrófa, ami megy a szerveren.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Legjobban azért támogatom ezt mert néha napján büntet érte a rendvédelem, de ők ugyan úgy áthajtanak rajta folyamatosan. Ennél piszkosabb dolog szerintem nincsen.
Lehet szidni a szerveren levő gazdagokat, én nekem is van bőven pénzem ig, ezt jó páran tudják is, viszont a véleményem az, hogy amíg a rendvédelem közlekedési szempontból nem mutat példát ( TISZTELET A KIVÉTELNEK!) addig én sem fogok megállni a lámpáknál és hasonló. Volt egy idő amikor megálltam, aztán azt veszem észre hogy a rendvédelmis kikerül és megy tovább... ez mindent elmondott számomra. (Természetesen nem megkülönböztető jelzéssel, hogy sietne valahova.)

Ez az egy dolog amiért szerintem lenne értelme, hogy ne a rendvédelem büntessen érte ha kedve van, mikor ők maguk is folyamatosan megszegik ezt. Lehet utána is át megy rajta mindenki de akkor legalább akkor kap egy kis büntetést is az illető, ha rendvédelmis, ha nem.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Maga az ötlet nem hangzik rosszul, de nem tartanám korrektnek hogy bárhol meg tudjon büntetni egy ilyen lámpa.
A főutak illetve nagyobb útszakaszok még mondhatni bele férnének, de a vezetőség erre az ötletre már korábban válaszolt:


Már egy párszor megvolt írva, még mindig nem
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Akkor inkább vegyük ki unblock a közlekedési lámpákat, hisz minek vannak a szerveren. Ez elvileg egy roleplay szerver, és mivel IRL alig hajtanak át a piros lámpán, így szerintem ideje lenne valamilyen megszórításokat eszközölni, hogy valóban tükrözze a valóságot.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és krsztn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.