Bírálatra vár Buddy Jaganna Dienow - dxminik

robeeZ

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
207
949
22
Sóskút ?
V4 karakter
💰 Leo Longpré 💰
LV karakter
Sal_Bail
V2 karakter
❌
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Buddy Jaganna Dienow

A ban időpontja:
2024.04.27

A ban időtartama:
Örökös.

Admin neve, aki bannolt:
dxminik

A ban oka:
FUN névváltási kérelmek megírása.

Amiért szeretnéd az unbant:
Értem, hogy hiba volt megírni őket, viszont szándékosan a megírásuk után elutasíttattam az adminisztrátorokkal szóval kb. meg sem történtnek nyilváníthatjuk őket. Pillanatnyilag volt vicces számomra és a haverok számára, senkire és semmire kihatással nem volt saját magamon és a barátokon kívül. Az UCP-men látszik mind a 3 fun név. Az első kettő között, amiket elutasíttattam, több hónap is eltelt. A második és a harmadik között másfél hónap telt el, viszont az utolsót nem utasíttattam el és elfogadásra került lorii által. Nagyjából egy hétig játszottam azzal a névvel, igazából nem szúrt szemet senkinek sem ez idő alatt szerintem. De mindenesetre, ártani semmiképpen nem ártottam vele és befolyásolni sem befolyásolt semmit negatív irányba. Akinek sikerült kiolvasni, annak pedig remélem mosolyt csalt az arcára.
Szóval amiért az unbant szeretném... Eltelik lassan a második hónap seecity nélkül. Meguntam a többi játékot, a seemta meg valahogy olyan, hogy ha felmegy az ember és nem is csinál semmit, akkor is jól érzi magát és nem unatkozik. Emellett, persze nem értek teljesen egyet az örökös kitiltással, lényegében 1 fun név váltás miatt, hisz a másik kettőt elutasíttattam direktbe. Azért valljuk be, vannak akik nálam több fát tettek a tűzre, mégis játszhatnak... Meg ha már itt vagyok, kifejtem nemtetszésemet röviden a nevekkel kapcsolatos, meg úgy általánosan a szankciók irányába. Az én meglátásomban amíg kulturált, nem bántó, lényegtelen, hogy mi van a fejem fölött. Lényegében csak azt mondom, hogy egy ilyen jelentéktelen dologért nem szeretnék örökre száműzetésben szenvedni, miközben a PG,DM szuperhős 200 perc jaillel ússza meg azt, hogy tönkretesz egy RP-t, akár több ember több óráját is eljátszva. A valós súlya a szabálysértéseknek sok esetben egyáltalán nincsen arányban az értük járó büntetéssel véleményem szerint.
Ezen felül, ami fontosabb, azért szeretnék még újra játszani, mivel a francia barátaim átformálódtak és ha minden jól megy az RP-re fordítanak ebben a pillanatban is nagyobb figyelmet, nem pedig a lövöldözésre, szóval szeretnék hozzájuk csatlakozni. Nem utolsó sorban pedig, már pár 10.000Ft elment PP-re, nem esik jól, kicsit fáj, hogy csak így elúszik egy név miatt. Előre kellett volna gondolkodni, ez igaz. Remélem, hogy van esélyem, az enyémnél csúnyább UCP-vel rendelkezők tucatja játszik jelenleg is a szerveren. Megígérhetem, hogy ha adsz egy esélyt, akkor többé nem lesz ilyen és hasonló sem. Szerettelek volna elérni Discordon, de nem tudlak mert letiltottál szerintem a legutolsó beszélgetésünk óta, meg TS-en sem találtalak meg sajnos. A legutolsó beszélgetésünkben, ami a ban után volt, az volt az érved, hogy nem veszem a szervert komolyan mert megírtam egy Optimus Prime név váltást, és ezért örökös ban jár. Megírtam, viszont elutasíttattam, szóval nem gondolom, hogy nem veszem komolyan, egy egyszerű vicc volt a társaságban. Az tényleg túllépett volna egy határt, biztos vagyok és voltam benne, hogy ha nem kérem meg Kokeszt akkor más úgyis elutasította volna. Viszont kicsit szórakoztam, amellett, hogy a szerveren ha olyan szituációba kerültem, normálisan rpztem és komolyan vettem azt. Nem tartom magam bűnösnek emiatt. Annyit szeretnék még mondani, hogy 9 hónap alatt a 3 fun név váltásért (amiből kettőt szándékosan direktbe elutasíttattam az adminisztrátorokkal) és esetleg ha beleveszünk 2-3 kisebb IG szabálysért, vagy funt, mivel több nem igazán volt és nagyobb sem, akkor nem tartom jogosnak az örökös kitiltást.


Megjegyzés:
-

 
Utoljára szerkesztve: