Buda Attila jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balint88

Újonc
2021. 01. 26.
5
3
V2 karakter
Buda Attila
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bálint 17 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-01-10 regisztráltam és azota 36926 játszot percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/Oela39h ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 6-7 órát tudom teljesiteni az elvárásokat ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Bálintnak hívnak 17 éves vagyok idén végeztem az iskolával mezőgazdasági gépészként melyet sikerrel zártam le. Valő életben is szeretek szerlgetni bütykölgetni dolgokat.
Jelenleg még szüleimel élek egy kis faluban Zalaegerszeg mellet. Január óta játszom a szerveren és azzota elértem jó pár eredményt,
a játszot időm sem olyan kevés szinte egész nap játszani szoktam ha nincs más dolgom.
Könyedén be tudok illeszkedni egy adot társaságba és jól megértem az embereket. ELég magabiztosnak gondolom magam az embereknek mindig megadom a tiszteletet ha idősebb ha fiatalabb nálam.
Legtöbbször a barátaimmal szoktam játszani de sajnos ők már nem játszanak a játékkal igy én maradtam ezért is szeretnék csatlakozni hogy ne legyen unalmas a játék és egy jó csapat tagja szeretnék lenni.
Sajnos a fogalmazással nem vagyok a csúcson de megprobálom kihozzni magambol a legjobbat ~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Buda Attila ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Center 1995.06.26 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelői és Logisztikai szakgimnázium ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék a szakmámban dolgozni és szeretnék egy jó közösség tagja lenni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Buda Attilának hivnak 26 éves vagyok. Autószerelői szakgimnáziumban tanultam ahol mindent nagyon jól megtanitotak és ez mellet még édesapám mellet rengeteg dolgot megtanultam volt neki egy autószerelő műhelye melyet sajnos halála után el kellet adnom mert minden emlék hozzá kötött.
Eddig nem mertem autószerelőként dolgozzni féltem hogy újra feltörnek a régi emlékek édesapámmal kapcsolatban.
De most elhatározztam hogy leküzdöm ezeket mert nekem ez az életem hogy autokat szereljek.
Megláttam hogy maguk szerelőt keresnek és akkor döntötem igy hogy jelentkezek nagyon sokat hallotam már a cégről és mindenki csak pozitivumot mondot rola ezért is szeretnék csatlakozni.
Az én autóimat még szerelő nem látta hisz meg szerelem magamnek mindig. Nagyon magabiztosnak és megbizhatonak tartom magam egy adod közöségbe nagyon jól be tudod illeszkedni.
~


Aláírás:
Buda Attila
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: TheWooh és Zacsii

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.06.03) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.