Buba -->Savage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Aleandro Guerrini >

Panaszolt fél admin neve:
< Savage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminisztrátori munka elhanyagolása >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/jSF7Mh1 >

Megjegyzés:
< Szerveren egyedüli adminisztrátorként volt fent de nem szolgálatban , SGH nem volt fent a szerveren akkor , ts3-on sem lehetett elérni mert kellett volna segítség. Nem az a problémám , hogy konkrétan nincs szolgálatban mert csak 40 player van , de akkor legyen elérhető vagy teamspeak3 szerveren vagy akkor legyen offduty ha van SGH adminsegéd akinek lehet szólni és akkor ha szükséges akkor az admin szolgálatba tud állni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni várom Savage válaszát.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: jaki és Edu

RSavage

Újonc
2020. 04. 03.
20
18
V2 karakter
Ruszlan Savage
Sziasztok!
Nos úgy gondoltam, hogy 50 playerre van 1 admin, tegyük hozzá hogy a képe az idő valami folytán kivan szedve, reggel 8:50, 9 óra fele járhatunk akkor kelltem első dolgom feljönni. Nos ugye köztudott hogy új vagyok tehát dutyzok 0-24 amikor időm engedi, tegnap végig dutyztam ami nem jogosit fel arra hogy ma tegyük hozzá korán reggel (40 player) ne dutyzzak, de a farmomat megkellett csinálni 10 perc erejéig aztán dutyztam is egyből, és nem értem miért nem irtál akkor. Ennyi lenne a hozzáfűzni valóm. A képen látszik hogy fix kellett volna tudtál volna később is irni amikor, beálltam szoliba, nem tehetek róla hogy ember vagyok, és korán reggel eszek, iszok és nem voltam fent ts-en. Többit a biráló Főadminra (Croxora) bizom. Köszönöm.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem értem a reggelis kajás dolgot az a te döntésed mikor teszed mikor nem , én pl. először elvégzem az ilyen teendőket és utána megyek fel de ez mindenkinek a maga ügye. Azt értem , hogy megcsinálod a farmod , nem mondom , hogy ne tedd csak akár ténylegesen megvárhattad volna , hogy egy sgh vagy egy másik admin fent legyen szerveren vagy akár farmozás közben , hogy hogy nem tudtál fent lenni ts-en ? ezt még mindig nem értem... amint megírtam a panaszkönyvet szolgálatba álltál , és ts-en is onnantól kezdve fent vagy. Az egy dolog , hogy nekem egy szerelés miatt kellett volna pont adminisztrátor , de lehet a másik 39 player közül olyan gondja akadt valakinek ami miatt nem tudott addig semmit se csinálni szerveren még egy admin nem segít neki vagy hasonló és azt is írtam már , hogy nem az volt a gond , hogy te offdutyzol mert farmozol vagy hasonló de nem lehetett elérni ha kellett volna segítség , se ts-en se szerveren akár egy adminsegéd által.
 

RSavage

Újonc
2020. 04. 03.
20
18
V2 karakter
Ruszlan Savage
Értem a panaszod de, nekem is megkell csinálni néha a dolgaim, nem tudom szoktad-e nézni de nagyon sokat dutyzom és úgy gondoltam hogy, ennyit megtehetnék már 30 percig nem dutyztam, voltam player tudom milyen. Visszatérve 9kor feljövök valamikor 12-13-ig nincs admin és akkor már 100+ ember lesz és lesz arány szóval akkor vagyok úgymond köteles szolgálatba állni, és nem állhatok ki, pont az ilyen pk miatt. Ezeket szerettem volna elkerülni, remélem megértesz.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Értelek mondtam nem az a gond hogy farmozol vagy hasonló , viszont ha más által (SGH) vagy máshol (TS) elérhető vagy akkor tudod mellette végezni az adminisztrátori feladataid is ha arra éppen szükség van , és akkor annyi időre ismét adminszolgálatba lépsz. Nem célom , hogy te ezért szankciót kapj , a célom az , hogy máskor ilyen dolog ne forduljon elő lehetőleg más adminisztrátorral sem mert ha másnak valami olyan problémája adódik akkor lehet fontos lenne a mihamarabbi segítség az adminisztrátortól. A bíráló admin felé annyi hozzáfűzni valóm lenne , ha a panaszkönyv jogos lenne , akkor nem szeretném ha Savage kapna érte szankciót csak legyen megbeszélve és ne forduljon elő többször ehhez hasonló dolog. Köszönöm annak aki elolvasta.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Savage legközelebb legyél elérhető TS-en is,hogy a játékos eltudjanak érni,ha problémájuk van,hogy elkerüljük az ehhez hasonló szituációkat!
Megértem,hogy a farmodat meg kell öntözni,de ha ezt nem sikerül hamar elintézni akkor kérj meg valakit,hogy segítsen be neked vagy akkor ne legyen farmod.

Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.