Buba ötletei.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< David O Reynolds >

Ötleted:
<
Először is , mielőtt hozzászólnál olvasd el figyelmesen a leírtakat! Másodszor , ezek csak ötletek , ezekbe , lehet van olyan ami nem megfelelő bizonyos dolgok miatt mert elkerülte a figyelmem az egyéb következményekről , ezért szeretném , ha kulturáltan szólnátok hozzá. Itt nem azt értem , hogy csak támogatni lehet , egyáltalán nem erről van szó…. de értelmes legyen a hozzászólás , ha van + ötleted ezekkel kapcsolatba írd le nyugodtan , akár részletesen is és akkor bele fog kerülni! Köszönöm annak aki vette a fáradtságot és elolvasta!

Quest-küldetés

Több helyre küldetéses NPC ( LS , SF , Bayside , Angel Pine )
30 perc idő kivétele 2db quest között.
Fizetésének megemelése
Csak saját kocsival elvégezhető küldetések ( vegyék ki azt a fajtát amihez az kocsit. )
Szerintem ha lenne , hozzá egy korrekt fizetés akkor sokan azt csinálnák és akkor máris kevesebb munka kocsi közlekedne , ezáltal kevesebb lenne széthagyva.
Bizonyára van ilyen quest a rendvédelmi frakcióknak is. Nem tudom az , hogy mint van és mit kell csinálni , mert nem voltam még rendvédelmi frakcióba. Viszont akkor eltudnék képzelni más legális frakciónak is ilyet , pl. Taxinak – Nincs hívás stb akkor felvesz egy „küldetést” ami kiad neki egy utast (NPC) és elviszi egy bizonyos helyre , ezért kap pénzt. ( szerintem ez is megfelelhet egy jelentésnek , de ez a leader dolga , hogy eldöntse )
Másik példa akár az OMSZ részére egy ilyet , hogy felveszi az NPC-nél a megbízást , és kimegy valami helyszínre , ahol egy NPC-t lát el… vagy a kórházban műt meg egy NPC-t… és azért is megkapná a megfelelő összeget.
A harmadik példa pedig az OKF , hogy nekik is lenne egy saját és akkor felvesznek ők is egy ilyen küldetést ahol műszaki mentést kell elvégezni , vagy egy épületbe tűzoltó készülékek ellenőrzését.


Illegálnak eladó NPC és /vagy szállító hajó!
Ez annyit takarna , hogy lenne mindig különböző helyen egy vagy kettő ilyen eladó NPC aki az illegáltól vásárolna fel alkatrészeket / fegyvereket , aki ilyen frakcióba van , oda megy hozzá az NPC elmondja a szövegét és , hogy milyen alkatrész kellene és mennyi db , valamint , hogy mennyit fizetne érte , ezután ha meg egyeznek , a playernek lenne 20 perce leszállítani a megrendelt fegyvert / alkatrészt a megfelelő helyre. Ezzel menne ki a szerverről a fegyver és az alkatrész is , valamint az illegális frakciók is jutnának ebből adódóan pénzhez. ( itt be lehetne állítani egy olyan felvásárlási árat amely megfelelő , és akkor nem adnák olyan olcsón a fegyvereket , hogy a kezdők 2 óra alatt ki keressék az árát , és ezáltal kevesebb kezdő játékos jutna a játék elején fegyverhez , mert javulna az ára , és annyit nem lenne olyan könnyű össze szerezni , a felvásárlási árak pedig NPC-nél változhatna mint pl. régen a rákászatnál.
A másik a hajó lenne ami nem fegyvert hoz hanem vinne! Erre fel kell pakolni a rakományt és akkor kapná meg az adott player a pénzt , itt annyi , hogy akkor a rendőrség is le tudna csapni akár egy- egy fegyver szállításra , valamint ugyan úgy menne ki a rengeteg alkatrész és fegyver a szerverről és ahhoz is lehetne következtetni egy árat mint az NPC-s esetben.


A Vadászattal kapcsolatos változtatások , fejlesztések.

Először is valamennyivel lehetne emelni a trófeák és bőrök árát , ugyanis IRL is megvan a megfelelően magas összege. A másik , hogy kerülhetne be szarvas , őz , vaddisznó , nyúl …
Hogy miért ? Mert akkor esetleg ha magán gazdaságba is létre jönne egy vadgazdaság akkor lehetne több és nagyobb rp szituációt is létre hozni , pl. egy nyúl hajtást.
A másik , hogy mivel a szerveren nincs Vadászattal foglalkozó legális frakció , jó lenne bevezetni , a vadász engedély-t , amely elég drága lenne és rendes kérdés sorral mint a KRESZ vizsga is. Fegyver ismeret , vadászati módok ismerete , vadászati szabályok stb , kivételek , milyen fegyverrel mire lövünk stb…
Mert jelenleg legálisan nem lehet vadászni , a másik , hogy akkor lenne aki az útra tévedő állatokat vagy támadó állatokat lelőné és nem a rendvédelem ugrana ki a rendőr vagy katonai autóból és kezdené el darálni a vadat mp5-el , mert ez IRL sem így működik.

>


Megjegyzés:
< Várom a pozitív és negatív visszajelzéseket kulturáltan!
>
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Te jó ég, ilyen jó ötletet rég láttam :love::love: Ha ez bekerülne szerintem iszonyatosan feldobná a V2t. Remélem foglalkoznak majd ezzel.
 
  • Imádom
Reactions: Buba

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nah ilyen gyorsan ilyen reakciót nem gondoltam volna :eek:. Hát ezt az ötletet hozta ki belőlem egy hét próba érettségi! :ROFLMAO:
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
+1, többet nem igazán tudok mondani.
Fenomenális ötletek, és nem is annyira komplikáltak.
Questes dolgok frakciónként eltérően? Hatalmas ötlet. Támogatom.
 

JackiV2

Újonc
2019. 05. 04.
70
48
Esztergom
V2 karakter
Jack O Dawidson
Nekem tetszik az ötleteid, szerintem Belefér egy kis Újitás a dolgokba .Így az ötleted Támogatom :)
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
bocsi de ez a gta singleplayer vagy miért akarsz questeket csinálni?
roleplay
Jelenleg is van bent a szerveren questes NPC ha nem tudnád , és ahhoz kapcsolódóan lett ez az ötlet.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hallod nekem ez nagyon adja , szerintem mindent szépen megfogalmaztál és nagyon tetszenek az elképzelésk! +1
 
  • Tetszik
Reactions: Buba
C

Capy

Jó ötletek! Remélem, ha lejár a bannom, már bent lesznek ezek az apróságok.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ilyen király ötletet is rég láttam, csak támogatni tudom! :love:
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Szerintem az illegál részhez ezt inkább kábítószerrel lenne értelmesebb megvalósítani. De ez a fegyveres eladásos dolog is megvalósítható persze, csak nekem nem tűnne túl reálisnak, hogy egy random embernek például egy M4-et vagy egy AK47-est adsz az utcán.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia. A quest rendszer most lett frissítve, a vadászat már fel van írva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.