Buba->Antoon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 690
2 370
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png


Neved:
Buba



Panaszra tett moderátor neve:
Antoon


Panasz oka:
Globális moderátor munka nem megfelelő végzése


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
SeeMTA v2 - Fórum


FIGYELMEZTETÉST KAPTÁL!


Kedves Buba!
Mivel megszegted a Fórum szabályzatunk egyik pontját, figyelmeztetést kaptál!
A jövőben fokozottan ügyelj a viselkedésedre és a cselekedeteidre!
Amennyiben összegyűlik a 100 büntetőpont, 1 hónapos kitiltást kapsz automatikusan.


Téma címe: Jármű ajánló

Hogy a jövőben ne kapj több figyelmeztetést, kérünk, hogy olvasd
át a Fórum szabályzat és a Chatbox szabályzat összes pontját!


Ha valami nem világos, esetleg kérdésed van: keress fel egy Globális Moderátort!


Hogyan működnek a figyelmeztetések? Kattints ide, hogy megtudd.
Nem érzed jogosnak a figyelmeztetésed? Kattints ide, a panasztételhez.

SeeMTA v2 - Fórum,
Figyelmeztetett: Antoon (kérésre)

Ez mellett az a téma tegnap lett (2022.03.26.) editelve, kiegészítve ezzel:
Edit (DREFT): Minden nem idevaló hozzászólást (más ajánlatokra való reagálás, stb.) törlés mellett büntetőponttal is jutalmazzuk a 10-es fórumszabályzatra tekintve.
Előtte nem volt kint, illetve az én jármű ajánlásomra reagált valaki feleslegesen amelyre reagáltam, és konkrétan leírtam azt, hogy nem kellene azon a témán belül ilyeneket leírni mert nem volt oda írva, hogy a közösség értékelje, véleményezze az ajánlásokat, reakcióponttal lehet reagálni... Konkrétan amit a törölt hozzászólásomban leírtam a végén azt illett volna egy globális moderátornak oda írnia egy hozzászólásban vagy a másik felhasználó üzenetén belül.

Egyéb megjegyzés:
Nos kezdjünk is bele, nem értem mire kaptam a szankciót, miért kellett csak úgy kitörölni egy hozzászólásomat. Elsődleges amit nem tudok megérteni, hogy miért azután kapok egy témán belül szankciót hogy már több mint egy hét eltelt? Ennyire inaktív a v2 globális moderátor csapata jelenleg? Vagy csak a többi globális moderátor nem végzi a dolgát vagy szimplán ők úgy gondolták, hogy azon nincs mit szankcionálni? Sajnos ezek a kérdések kapásból felmerülnek ennél a szituációnál. A másik amit egyszerűen felfogni nem tudok, hogy a felhasználó kap egy olyan értesítőt, amelyben annyit tud meg, hogy szankcionálták, de hogy mennyi pontot kapott és hasonló nincs benne, csak az adott témát jelöli meg. De kérdezem én, hogy ha te kitörlöd azt a hozzászólásomat amelyet szankcionáltál, akkor én honnan találjam ki, hogy mennyi pontot kaptam és pontosan melyik szabálysértést követtem el ott. Értem, hogy ott van keressen fel egy globális moderátort akár fórumon vagy ts-en, de ami a másik felfoghatatlan dolog nekem Operátorként ts-en, hogy egy globális moderátornak, hogy nem kötelező ts-en feltüntetnie a gmod nevét, miért lehetne olyan privát szobákba ahol nem látja őket egy felhasználó sem, ha segítség kellene neki. Nem tartom rendesen végzett munkának azt, hogy kiosztasz egy szankciót és az illető utána keressen fel téged ha konkrétan kíváncsi, hogy miért osztottál szankciót, mert másból nem derül ki. Úgy gondolom ezek alapján amiből értesültem, nem derült ki, hogy miért kaptam konkrétan büntetést és mennyit valamint nem értem, hogy miért egy hét után lett ez szankcionálva, amikor addigra egy csomó felhasználó reagált arra a hozzászólásra amelyre még konkrétan a Modeller is reagált.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
627
1 941
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Szia.
Hárman szóltatok hozzá, ebből ketten büntetőpontot is kaptatok. A harmadik már csak azért sem kapott semmit, mert permázva van fórumról.
image.png
Tegnap törölte DREFT a három kommentet, mikor pedig este hazaértem, szólt, hogy nézzek rá, és adjak erre büntetőpontot.

Ennyire inaktív a v2 globális moderátor csapata jelenleg?
Nem vagyunk inaktívok, nekem tegnap szóltak, hogy legyek szives kettőt warnolni, semmi több, de úgy gondolom az aktivitásunkkal nincs gond, de köszönjük, hogy aggódsz értünk.

a felhasználó kap egy olyan értesítőt, amelyben annyit tud meg, hogy szankcionálták, de hogy mennyi pontot kapott és hasonló nincs benne, csak az adott témát jelöli meg
Az az értesítő egy automatikus üzenetként van jelen, egy sablon, amivel együtt kapod a büntetőpontot, szerintem Ti is ezt használtátok. Ezelőtt senki sem kötött abba bele, hogy ez miért van, miért ezt használjuk, meg amúgy is, ha kiküldünk egy ilyet, általában nyitva hagyjuk a beszélgetést, hogyha valami nem tiszta, a szankcionált fél válaszban megkérdezhesse a pontok körülményeit. Ez az üzenetet tehát tájékoztató jelleggel kapod meg.

Értem, hogy ott van keressen fel egy globális moderátort akár fórumon vagy ts-en, de ami a másik felfoghatatlan dolog nekem Operátorként ts-en, hogy egy globális moderátornak, hogy nem kötelező ts-en feltüntetnie a gmod nevét, miért lehetne olyan privát szobákba ahol nem látja őket egy felhasználó sem, ha segítség kellene neki. Nem tartom rendesen végzett munkának azt, hogy kiosztasz egy szankciót és az illető utána keressen fel téged ha konkrétan kíváncsi, hogy miért osztottál szankciót, mert másból nem derül ki.
Egyenesen nem értem mire célzol azzal, hogy nem kötelező feltüntetni a gmod nevet. A listába így vagyok beírva, TS-en pedig ez a nevem. Kb napi 6-8 órát vagyok fent tsen, ebből túlnyomórészt a [Fórum Segítségnyújtás] szobában szoktam ülni, éppen azért, hogyha kell valakinek segítség, megtaláljon bennünket, de úgy gondolom, ha egy szobában kint van mindannyiunk identity-je, akkor ugyanúgy elér minket, ha rejtett szobában vagyunk, ha nem. Aki pedig a váróban van, hidd el, hogy rövidesen behúzásra kerül, és segítünk neki.

amelyre még konkrétan a Modeller is reagált.
Az, hogy a modeller mire reagál még mindig nem döntő dolog egy fórum ügyben, de még csak nem is mérvadó. Ő egy modeller, aki modellezéssel foglalkozik, én pedig egy gmod, aki fórum ügyekkel.

Ha van kérdésed nyugodtan meghallgatom, bár nem tudom, hogy ezek után van-e értelme még ezzel foglalkozni, úgy hiszem minden kérdésedre választ adtam.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 690
2 370
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az utasítással kapcsolatban annyi, hogy ha utólag bele lett írva akkor igazán meglehetett volna oldani, hogy az a négyzet belegyen a fő téma editelésekor pipálva, és akkor a frissen beírt szövegről küld minden olyan személynek értesítést aki azt a témát olvasta vagy hozzászólt. És ezek után akár törölhettem volna én azt a hozzászólást, vagy csak szimplán kilehetett volna törölni, mert eddig nem volt az kiírva. Vagy ha hozzászólásba írtátok volna oda, hogy innentől az szankcionálva lesz akkor utána nem érkeztek volna olyan hozzászólásokat. De egyébként is én konkrétan beleírtam abba a reagáló hozzászólásomba, hogy reakciópontokkal kellene jelezni a véleményt nem külön hozzászólásokban mert ez járműajánló, tulajdonképpen előbb jeleztem azt a témánál ami végül a fő témába bele lett editelve, hogy ez lenne célszerűbb.
Ez alapján pedig utólag szankciót osztani több mint egy hét elteltével úgy gondolom nem jogos, vagy akkor feltételezhető, hogy eddig az összes v2-es globális moderátor mit csinált? Miért nem szankcionálta? Miért likeolta még Milcsu is Modellerként azt a hozzászólásomat ahol reagáltam az illetőnek és leírtam azt ami végül bele is lett editelve?

Erre egy jobban kihozható példa, ha én most bele írom a frakció szabályzatba ma, hogy 20 éven aluliak nem jöhetnek a frakcióba, akkor szó nélkül "szankcionálhatom" kirakhatom az összes olyan tagot a frakcióból aki nem 20 éves, függetlenül attól, hogy mit teljesített a frakcióba addig és mennyi ideje van ott. Kicsit elgondolkodtató szerintem...

Ha ezzel kapcsolatban az lenne, hogy 100%-osan jogos a szankció akkor is felmerül az, hogy mi alapján tudom meg azt, hogy mit követtem el, mennyi büntetőpontot kaptam? Megvan írva egy alap sablon amibe annyi van melyik témában szegtél meg szabályt de ott pedig ki van csak törölve az egyik hozzászólásom és ott se találom meg az alapján, hogy miért lett kitörölve és mikor mennyi büntetőpontot kaptam.

Nem az x büntetőpont zavaró számomra, és éppen független bármelyik gmodra érkezhetett volna ez a panasz ha ebben a szituációban meglátom. De azért régen fórum moderátorként oda volt írva, hogy ezt és ezt követted el ennyi és annyi pontot kaptál ez ekkor és akkor jár le és hasonló, most pedig csodálkozunk, hogy miért jönnek fel naponta ts-re felhasználók, hogy keresik a globális moderátort mert nem tudják mit miért kaptak..

A panaszkönyv megírásához hozzá tett az is, hogy tényleg mindig jönnek ezekkel a kérdésekkel, meg találja meg a felhasználó ts-en a gmodokat (nem csak Antoonról van szó itt!) Illetve, ez a hozzászólás közbe látom az érintett személy is hozzászólt, arra is reagálnék, hogy jönnek fel emberek ügyfélbe, hogy tudnánk-e szólni a globális moderátoroknak mert Fórum segítségnyújtásba ott társalognak a haveri körrel és x idő óta ott vár váróba. De ezt inkább itt nem is folytatnám.

Igen amikor én több mint egy éven keresztül fórum moderátor voltam, akkor is volt sablon ami hozzászólás törlés esetén editelve volt, hogy miért mennyi pontot kaptál, ha pedig látható maradt az a téma, akkor bele lett írva az, hogy abban a témában láthatod a hozzászólásnál miért lett szankcionálva és mennyi büntetőpontot kaptál. És érdekesen nem is jött fel annyi felhasználó a ts-re gmod után rohanva, hogy megtudja mit követett el... Nyilván erről nem te tehetsz konkrétan ezen a fő globális moderátornak kellene ezt meghatározni, hogy ténylegesen a szankció kiosztáskor meg is tudja a felhasználó, hogy mit csinált és mennyi pontot kapott ezért.

Az aktivitásotokat azért hoztam fel, mert azok a hozzászólásotok számotokra is látható volt, szankcionálhattátok volna akkor eleve éppen, nem pedig több mint egy hét után. Azzal pedig, hogy Milcsus dologra így reagáltál ez ugyan az visszafordítható, hogy Dreft is fejlesztő, ezek alapján nem kellene hogy mérvadó legyen, hogy a gmod szankcionálja-e vagy sem. Ezzel senkit nem szeretnék megsérteni de azok alapján amit írtál, ez ide teljes mértékben vissza vezethető.

A téma editelés utántól kellett volna nézni az olyan hozzászólásokat úgy gondolom, vagy eleve akkor szankcionálni amikor megíródtak azok a hszek. Ennyi erővel ha kell a moderáció, nézzetek vissza régi jelentkezési lapokat és ha azóta editelte a felhasználó az IG nevét akkor nem passzol és utólag lehet figyelmeztetgetni őket... ez pont ehhez hasonló...

Úgy gondolom aki ismer az tudja, hogy nem azért íródnak a panaszkönyveim mint akár ez is, hogy egy személlyel kiszúrjak, úgy gondolom Antoon egyszer nem álltam feléd olyan formában hogy haragudjak rád se semmi, szimplán nem tartom ezt a szituációt megfelelőnek ahogy ez le lett rendezve. De ha én ezzel nem foglalkozok és elengedem mint akár a többi játékos akkor lehet nem lenne változtatva az ehhez hasonló dolgokon, lehet így sem lesz, de az esélyt megadom ezáltal. Ez a történés után teljes mértékben egyet értek azzal a sok felhasználóval, aki nap mint nap értetlenül jön fel ts szerverre ügyfélszolgálatba globális moderátort keresve mert kapott egy üzenetet de azt se tudja mit követett el és mennyi büntető pontot kapott.

Az pedig nem érdekel, hogy a többieket is szankcionáltad-e vagy sem, ha eltörik a lábam de másik két embernek is eltörik attól én nem fogom magam jobban érezni illetve a problémám sem oldódik attól meg.. szóval ezt a részét nem is értem.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.

A panaszban megemlítetted a csapattal kapcsolatos problémáidat, amiket tudomásul vettem, és változtatni fogunk rajta.

A topic 1 hetes módosításra való tekintettel a warnokat az érintett emberekről levettem beleértve téged is.
Továbbiakban a szabály(félreértések elkerülése végett) így akkor érvényes, nem társalgó célból lett megnyitva.

A panaszt szankció nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.