Bryce Varnell jelentkezése a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cross

Ching Chong
2019. 01. 09.
143
49
LV karakter
Tycen Hill
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Somogyi Benedek -

|Hány éves vagy?|
- 16 -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2 éve regisztráltam, de 1 éve játszok folyamatosan. -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 76000+ -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- https://prnt.sc/nf9dpk -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Igen, egyszer sajnos. https://prnt.sc/nf974t -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Nem. https://prnt.sc/nf96vi -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- OMSZ: időhiány miatt, akkor költöztünk és nem volt túl sok időm játszani, ezért kiléptem. Fix&Drive: elértem az a pénzmennyiséget, amivel már el tudok lenni, így úgy gondoltam kilépek és kipróbálok valami újat. -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Természetesen, még sosem volt vele probléma. -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Rég óta szerettem volna rendvédelmi szervezetbe csatlakozni és most éreztem magamban az ambíciót és kellő tapasztalatot, hogy jelentkezzek. Azért a NAV-ot választottam, mert az itteni RP tetszik a legjobban. -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Igen, mindkettővel. -

//Bence engedélyével írom újra//

A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Bryce Varnell -

|Születési helye, időpontja:|
- San Fierro kórház 1990. 05. 25. -

|Telefonszáma:|
- +38761120148334 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladatai közé tartozik San Fierro és a Los Santost környező falvak (pl: Angel Pine, Blueberry, Dilimore) biztosítása, felügyelete, védelme; a határok ellenőrzése, illegális határátlépők elfogása, illegális tárgyak becsempészésének megakadályozása; az adóbefizetések ellenőrzése, cégek bejelentetésével és ellenőrzésével foglalkoznik. Jogkörébe tartozik San fierro, Los Santos és a környező falvak is.-

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- A NAV kényszerítő eszközei a gumibot, bilincs, sokkoló, paprika spray, éles lőfegyver (Desert Eagle, Őrmesteri rendfokozattól MP5) -

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Igen van. A ruházat átvizsgálást az igazoltató pénzügyőr végzi a helyszínen. A motozást egy büntető eljárási folyamat, amit egy orvos végzi a kapitányságon és teljes ruházat és testüreg átvizsgálást jelent. -

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- Akkor használhatom a lőfegyverem, ha egy személy rám, a kollégámra vagy egy civilre életveszélyes fenyegetést jelet; tűzparancs van érvényben az adott személy/jármű ellen; figyelmeztető lövések leadására is használhatom, ha az illető nem tesz eleget a felszólításnak, viszont a lőfegyver használatát előtt mindig meg kell előznie felszólításnak, más kényszerítő eszköz alkalmazásának és utána adható le a figyelmeztető lövést, persze ezektől ha az első eset áll fenn és az intézkedést eredményét veszélyezteti, ha nem azonnal nyitok tüzet, akkor el lehet tekinteni. -

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- Engedelmeskedni a feletteseinek mindenféle ellenkezés nélkül, minél többet tanulni a feletteseitől a szakma fortélyairól és minél hamarabb elsajátítani azokat. Járőrözésnél ő rádiózik, kezeli az MDC-t, általában ő végzi az igazoltatást, hiszen éles helyzetben lehet a legtöbbet tanulni. -

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Segítőkész
Tisztelettudó
Fejlett problémamegoldó képesség

Negatív tulajdonságok:
Önfejű
Lobbanékony
Néha túl egyenes
 

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Láttam, hogy már egy lapod el lett utasítva mert nem fektettél bele valami sok időt. Viszont ha elfogadják, hogy írsz egy újat akkor viszont sok sikert, mert szerintem egy egész jól összeírt lap lett ez, a másikhoz képest.
Támogatom.
 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.