Bryce Grant

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tilhoff

Újonc
Támogató
2019. 02. 05.
66
85
20
Pécs
V4 karakter
erayon skender
LV karakter
morgan crane
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Grant​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Bryce​
A.4 Születés ideje: 18.11.1989​
A.5 Születés helye: Montgomery - Alabama - 36064​
A.6 Nem: Férfi /

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Lesperance St. 12/1​
A.8 Telefonszám: 387612000410​
A.9 E-mail cím: bryce.grant@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Bastion Security​
Betöltött pozíció: Személy- és vagyonőr​
Feladatköre: A feladatköröm sokrétegű volt. Egészen kiterjedt egy adott terület, helyszín (Bankok, hivatalok, telephelyek) védelmére, de nem egyszer kísértünk hivatalos személyeket az adott városba érkezéssükor.​
Alkalmazás intervalluma: 08.12.2011 — 02.19.2019​
Szerződésbontás indoka: Egyszerű oka van a szerződés bontásának, mégpedig, hogy gyakran vették semmibe az embert, alázták meg. Ezért úgy döntöttünk, hogy 12 fővel ott hagyjuk a céget.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[X] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Montgomery​
A látogatás intervalluma: 06.05.2007 — 07.08.2010​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[X] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A tegnapi nap folyamán értesültem a testvéremtől a lehetőségről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
A tanulmányaim alatt megtanultam folyékonyan Spanyolul illetve Németül.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem volt még.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem, illetve nem is tervezek varratni.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam eddigi életem során.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem, még csak meg se fordult a fejembe.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17. életévemet töltöttem tavaly novemberben.​
D.2 Neved/beceneved: Dominiknak hívnak, de általában Tilhoff-nak becéznek/szólítanak.​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok! Tilhoff Dominik-nak hívnak, Pécsett élek. Jelenleg a tanulmányaimat az informatika köré építem és ezzel is szeretnék foglalkozni a későbbiekben. Szabadidőmet szeretem a játékokra fordítani amennyire az iskola engedi. Ez eléggé változó, de akár napi 10-11 órát is tudok fordítani a játékra. Az RP-s karrierem alatt rengetegszer dolgoztam csapatban ami megtanított engem elég sok mindenre, például a csapatépítésre, emberekkel való foglalkozásra. Tudni illik rólam, hogy gyakran kicsúszik a számon egy-két csúnyább szó, de tudom, hogy hol a határ és feltudom mérni az adott szituációt, hogy hol megengedett és hol kevésbé. Én szeretem a tudásomat átadni más embereknek amennyire lehetséges mindezek mellett segíteni az embereknek/embereken. GTA RP-s időszakom alatt elég sokat megtanultam a rendvédelmi RP-ről legyen szó amerikai vagy magyar jogszabályok szerinti eljárásról. Mindig van egy adott cél amit kitűzök magam elé és addig töröm magam míg azt el nem érem, ez az esetek egy részén eléggé rossz is tud lenni, hiszen mindent a háttérbe helyezek az adott célom elérésébe.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Magával az RP-vel eléggé régen kezdtem el megismerkedni, de csak 2017 végén vettem rá magam, hogy belépjek teljesen az RP világába.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018-ban kezdtem el a SeeMTA LV szerverén a karrierem kisebb-nagyobb kihagyásokkal.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Mindenképp egy olyan karaktert alkotnék aki teljes mértékben céltudatos, mindezek mellett segítőkész és odaadó. Próbálnék vele minél több szálat kialakítani mindezt pozitív oldalról. Számára a csapat lenne az első, mindent a közös célok mögé tenne és beleadna apait-anyait egy adott cél eléréséhez. Bryce próbálna mindent megtenni, hogy a feletteseinek ne okozzon csalódást és a lehető legjobb tudása szerint járjon el és teljesítse a rá kiszabott feladatokat, parancsokat.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Amikor elkezdtem a szervert akkor mindig is szerettem volna ilyesféle frakcióba bekerülni, de nem találtam alkalmasnak magam az akkori életkorom és tapasztalatom végett, viszont mára már teljesen máshogy gondolom. Engem mindig is a rendvédelmi RP vonzott a leginkább és abban is érzem magam igazán otthon, nem pedig az illegálban. Szeretnék egy olyan csapathoz tartozni ahol igenis megbecsülnek, nem pedig lenéznek és azt a csapatot az eddigi tapasztalataim szerint erősíteni. Mindezek mellett szeretnék egy olyan közösség tagja lenni ahol nap mint nap tudok új emberekkel megismerkedni, összebarátkozni.
Azt gondolom, hogy nagyon sok mindent tudnék tanulni, illetve biztos vagyok benne, hogy egy-két embernek Én is tudnék új dolgokat mutatni.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? GTA alapú RP szervereken már igen, de teljesen más a write és a voice RP, szóval erre a kérdésre nem tudok 100%-os választ adni. Összességében igen, viszont nem érzem azt, hogy itt is azt a színvonalat tudnám nyújtani eleinte, mint voice RP-ben. Ez idővel változna, hiszen újra hozzászoknék az itteni dolgokoz és szerencsére eléggé gyorsan tanulnok és gyorsan alkalmazkodok az új dolgokhoz.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Teljesen mértékben különbözik a két rendvédelem. Elsősorban teljesen mások a jogszabályok, elég, ha csak a fegyverekre vonatkozó törvényeket nézzük. Úgy gondolom, hogy minden szervezet ami a rendnek a védelmével foglalkozik azok a jogszabályok, törvények köré építik ki a módszereiket, eljárás módjukat. Teljesen más kiképzésben, illetve taktikai módszerekben részesülnek az Amerikaiak, mint a Magyarok, hiszen kint a népességszámból adodóan sokkal több a bűnözés, fegyveres rablás mint itthon ezért teljesen máshogy kell eljárniuk. Mint említettem két ország nem csak a törvényeiben, módszereiben tér el egymástól, hanem a felszereltségükben is. Az amerikaiknak sokkal komolyabb felszereléseik, készleteik vannak, mint a magyaroknak. Teljesen mások a járművek, szolgálati eszközök, ruházatok. Mindezek mellett a rangoknál/beosztásoknál is vannak voltozások.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
mHtttev.png
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
tozD0U7.png
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Grant,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Grant,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.