Bryan S Wayne jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsola.

cioban
2019. 03. 22.
319
1 006
19
𝑻𝒓𝒂𝒏𝒔𝒚𝒍𝒗𝒂𝒏𝒊𝒂 🏔🌄
V4 karakter
𝗡𝗲𝗶𝘇𝗮𝗻 𝗖𝘂𝗲𝘃𝗮 🌴
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Bryan S Wayne~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve játszok a SeeMTA v2 szerverén(kisebb-nagyobb kihagyásokkal), 8318 játszott perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 13-as szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~14 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam OMSZ-ben, 1 hónapig, távozásom oka az inaktivitás volt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mert IRL kedvelem az autókat, és azoknak az alkatrészeit, ezért azt gondoltam, hogy a legjobb frakció számomra a See City Car Service lenne. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~Rendelkezem TS3-al, és mikrofonnal. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponta 2-3 órát tudok tölteni a szerveren azonbelül a frakcióban, hétvégén akár 4-5 órát tudok tölteni a szerveren, azon belül a frakcióban. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még bannolva, nem is szeretnék bannolva lenni. https://imgur.com/a/ri1yVAM ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~Voltam 2x AJ-ben: 1x annó üldözés közben kifagytam, és amikor OMSZben inaktív voltam. https://imgur.com/a/yXEEZ7x ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Én egy 14 éves fiú vagyok, akit Zsoltinak hívnak, és aki erdélyben él egy kis faluban. Nagyon szeretek focizni, és szeretem az autókat. A kedvenc hobbym a horgászat. Nagyon szeretem a teherautókat.Nem szeretem az iskolát, de annak ellenére jó tanuló vagyok. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.