Bryan S Wayne jelentkezése a Fix&Drive Szervíz-hez[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsola.

cioban
2019. 03. 22.
319
1 007
19
𝑻𝒓𝒂𝒏𝒔𝒚𝒍𝒗𝒂𝒏𝒊𝒂 🏔🌄
V4 karakter
𝗡𝗲𝗶𝘇𝗮𝗻 𝗖𝘂𝗲𝘃𝗮 🌴

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Zsolti ~


Életkorod:
~ 14 ~


A játékon belüli szinted:
~ 17 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Adminjail-el igen, kickkel max afkért, ban-al nem. https://imgur.com/a/tFsbOh5 ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Rendelkezek. Régebben minden nap használtam, mostanság csak discordod használok, de ts-t is néha.~


Rendelkezel mikrofonnal?
~igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~Sziasztok, Zsoltinak hívnak, 14 éves vagyok, utálom a sulit. Szeretek sportolni, azon belül is biciklizni, focizni imádok. Ezek mellet még egy nagy hobbim a horgászat és a gépezés is. Erdélyben élek, egy kis faluban, és itt is születtem Erdélyben. Sepsiszentgyörgyön születtem, de viszont kb. 3 éves koromban elköltöztünk Sepsiszentgyörgy mellé egy kis faluba. Innen a lakóhelyemtől Sepsiszentgyörgy kb. 10KM-re van. Focizni általában a falum melletti faluba szoktunk járni, mivel erre felé nincs pálya, ezért elszoktunk menni oda. Biciklizni itt szoktunk, néha átjárunk Sepsiszentgyörgyre is a Dirt pályára. Nagyon sok lehetőség van a falumban. Reggel hallatszódik a madárcsicsergést. Olyankor imádok kimenni a szabadba, mivel imádok a szabadban lenni. Azt kell tudni rólam, hogy nem valami nagy a szókincsem, de viszont ha belejövök a mondásba, akkor hatalmasra nő. Szeretek szundítani. Nem nagyon tudok bemagolni, megtanulni dolgokat, de viszonta ha az életben sokat használok egy tárgyat pl'' órarend'' akkor lassan megjegyzem.Nagyjából ennyit kell tudni,rólam ! Negatív tulajdonságom az a lustaság, de viszont ebben a pozitiv ha valamibe belevágok, akkor azt csinálom, és nem hagyom abba. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Bryan S Wayne ~


Anyja, apja neve:
~ Anyja neve: Jessica Wayne, Apja neve: Tommy Wayne ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~E-mail: bryanswayne@seemail.com, Telefonszám:940726 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/RaBCuSO ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Az összeműködés alkotja a csapatot véleményem szerint, mivel egy csapatban az a legfontosabb. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Utóbbi időbe nem nagyon volt autóm, tehát nem jártam műhelybe. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ https://imgur.com/oTPPRBT ~


Aláírás:

Bryan S Wayne
 

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.01.10. nap folyamán TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.