Bryan O James jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
FIX AND DRIVE SERVICE JELENTKEZÉSI LAP

[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk: ~ Ricsi//Alexej ~


Életkorod: ~ 16. ~

A játékon belüli szinted: ~ 31-es szint.(48,103p)~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép) ~ Sajnosrendelkezem
K_pkiv_g_s.PNG
~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod? ~ Rendelkezem,igen. Általában ha fent vagyok a szerveren és játszok akkor használom. ~

Rendelkezel mikrofonnal? ~ Igen,rendelkezem.~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal: ~ Ricsinek hívnak,16 éves középiskolás tanuló vagyok. Jelenleg Kecskeméten a Kandó Kálmán Szakgimnázium,szakközépiskola padját koptatom. Mechatronikus szakmát tanulom 2-dik éve(10-es vagyok). A Mercedesnél vagyok gyakorlaton,ami elég nagy segítség mivel korszerű gépek,szerszámok oktatásra van lehetőség. Kollégista vagyok,viszont nagyjából mindegy egyes nap tudok lenni. Pozitív,negatív dolgot nem tudok mondani.. Nem vagyok az a személyiség aki ön értékeli magát. Viszont úgy gondolom,hogy eléggé segítőkész vagyok,szeretem az új dolgokat megismerni,kipróbálni. Negatívot annyit tudok mondani,hogy nem szeretem ha okoskodnak,főnökösködik egy velem egy szinten,egy rangon lévő játékos.~

[ I ][ C ]

Teljes neve: ~ Bryan O James~


Anyja, apja neve: ~ Édesapám: Bryan O Zack, Édesanyám pedig Jessica Walker.~

Elérhetősége (email, telefonszám): ~ Telefonszámom: 856685
Email: bryanojames94@seemail.com~

Büntetlen előítéletű? ~ 1-szer voltam büntetve gyorshajtás végett.~

Személyi igazolványáról egy kép: ~
dY7Drk2
~

szem_lyi_k_p.png

Van-e ismertsége a csapatunkon belül? ~ Igen van,személyesen ismerem Lily Trix hölgyeményt. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka? ~ Számomra nagyon fontos,mivel nem lehet úgy dolgozni egy munkahelyen ha nincs csapatszellem. Ha nincs csapatszellem nem tudunk együtt dolgozni. Ha nem tudunk együtt dolgozni és elviselni egymást akkor csak a veszekedés van.~

Gyakran jár műhelyünkbe? ~ Igen,mivel úgy észleltem,hogy itt voltak a legkorrektebb ,legprecízebb szerelők.~

Csatolja be önéletrajzát: ~
zsqKSBc
~
on_letrajz.png


Aláírás: Bryan O James
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 09.13.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.