Bryan O James ----> Hex,Dzsordzso

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved: < Bryan O James >

Panaszolt fél admin neve: < Hex,Dzsordzso >

Panasz pontos megfogalmazása: < A panaszom fő oka az,hogy nem túl korrekten jártak el az ügyben. Úgy gondolom,ha az admin figyelmeztet RP közben,hogy szálljak le és én leszállok a dobozról,akkor miért osztja ki a szankciót 2-3 órára rá. Hex meg úgy gondolom,hogy ez a flegma stílus nem áll jól egy adminnak. >

Bizonyítékok: <
[2019-08-16 22:17:03] [Output] : [AdminJail]: HeX bebörtönözte Bryan O James-t 200 percre.
[2019-08-16 22:17:03] [Output] : [AdminJail]: Indok: Nem ugrálsz a dobozokra húsgyába[bugoltatás]
[2019-08-16 21:09:34] [Output] : Jordi De Breno: (( MONDOM DOBOZ TILOS )) [2019-08-16 21:09:40] [Output] : Jordi De Breno: (( Most lefele )) , [2019-08-16 22:15:38] [Output] : Admin[1] HeX: (( adod,adjam? )), [2019-08-16 22:16:25] [Output] : Admin[1] HeX: (( ne mondogasd a nevem ))
>


Megjegyzés: < Nos. Tudom elmondtátok,hogy "Nem tudás nem mentesít a szankció alól". [2019-08-16 22:15:47] [Output] : Admin[1] HeX: (( nem tudás nem mentesít a szankció elől. )) Viszont én azt nem értem,ha szólsz akkor és én lemegyek róla,akkor miért osztod ki a szankciót? Vagy miért nem akkor osztod ki amikor ott voltál. Mondtad,hogy van róla egy 2 órás videó és csak az én nevem látszódik. [2019-08-16 22:10:32] [Output] : Admin[1] Dzsordzso: (( 2 órás vidibe van.. )) Azért azt nem hinném,ha a TEK-ből is felmentek rá,akkor az ő nevük hogyan nem látszódik. Elmondtam nektek 100x,hogy a TEK-sek is felmentek,mondtam hogy megpróbálom én is. Simán felugrottam a dobozra,erre ti meg olyannal jöttök,hogy én hifivel buggoltattam. [2019-08-16 22:08:07] [Output] : Admin[1] Dzsordzso: (( hifis buggoltatás )) Mondtam,hogy nézzétek vissza a historyt vagy mittudomén,de nem tettétek. Miközben életembe most vagyok 3-ára a húsgyári emberrablásnál és most mentem fel oda először . >
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Helyho. Mindenkire vonatkozik a szabályzat,lvl28 szinten állsz,nem hinném hogy kivételeznünk kellett volna.
Igen,van amikor 3-4 óra de még 1 hét múlva jövő ügy is előkerül,és akkor azt is el kell bírálni. Én segítettem Dzsordzsonak.
Egyedül voltam dutyba amíg Dzsordzso nem jött, 432 pmem volt és full sárga chat,megkértelek hogy ne mondogasd a nevem,mert ooc 4x leírtad minimum.
Nem vagyok az az ember manipulálni lehet a nem tudtam dologgal aki pedig nem tudja kezelni ezt a manipulációt,az nem való adminnak.
Nem tudom pontosan hogy jutottál fel oda ,de nem is lényeges.
200 percet kaptál. bug kihasználás 300 percnél kezdődik.
Szerintem köszönd meg a kevés jailt.
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Akkor is,úgy gondolom,hogy nem adminhoz méltó a stílusod. A jailt elhiszem,köszönöm.. De akkor is a stílus.. Dzsordzso válaszát is megvárom!+ nem tehetek arról,hogy neked 432pm-ed van. Más is admin ezen a szerveren és nem hozza fel a PM-et.. Ez a feladatod. Nyugodtan fejtsd ki,hogy hogyan jutottam fel oda.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Heóó!
Kezdésnek megerősíteném Hex szavát hogy: "Igen,van amikor 3-4 óra de még 1 hét múlva jövő ügy is előkerül,és akkor azt is el kell bírálni "
Azért 2 óra múlva intéztük ezt el, mivel magamba voltam 157 playerre, így a chatem pörgött, és nem tudtam erre az ügyre időt szakítani.. Én, elmondtam mindent amire kíváncsi voltál, és meghallgattalak. Ismét Hex szavát megerősíteném: "200 percet kaptál. bug kihasználás 300 percnél kezdődik. "
És egy dolog hogy rátok lett szolva, de hogy második felszólításnál is ugrál valaki az már nem lehet véletlen..
Várom a bírálást!​
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Elmondtam neked,hogy IC s közben nem figyelem az OOC chatet. 3-dik felszólításra egyből lementem. Nem indok az,hogy te 157 playerre voltál. Más is van 157 playerre. Tudom,tisztában vagyok vele,hogy nektek mint adminok van csoportotok,miért nem szóltál,hogy jöjjön fel valaki ? Azt tiszteletem,becsülöm,hogy te meghallgattál. De úgy gondolom,hogy szóltál,lejöttem a dobozról. + Akció közben,amikor kimész szólsz egyből egy admin kollegádnak. Nem az,hogy 2-3 órára rá,jöttök és jailba raktok.
 
Utoljára szerkesztve:

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Én, már erre választ adtam "Nem az,hogy 2-3 órára rá,jöttök és jailba raktok.".. Ha ehez ragaszkodsz, ha pk-t kapsz akkor sem instant írják rád... És, az mellékes hogy kiírom hogy Doboz tilos, majd fél perc múlva megint ugranak fel. És lőttél 4-5 töltény, amivel megsebesítettél egy tagomat!
Egy magad, 157 player panaszát ha te magadba megakadás nélkül elintézed akkor le a kalappal..
Nincs több hozzáfűzni valóm!​
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Ne haragudj.. Én tehetek arról,hogy fél perc múlva megint felugráltak ? Miért nem kapnak akkor ők is jailt ? Amúgy a 2 órás videó melyik platformon található meg ?
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Semelyik platformon nincs fent.. De ha a bíráló admin kéri, akkor feltöltöm.. Ha szoltál volna valamelyik adminnak hogy buggoltatják, akkor szint úgy kapták volna ők a szankciót!​
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Intézkedhet, de nem az első dolgom miközben szaladnak felém a rendvédelmi szervek... Én felőlem lezárva, végleg nincs több hozzáfűzni valóm!​
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Nem tudom felfogni a logikád.
Azt hiszed hogy milyen jó hű de jó adminnak lenni semmi felelősség csak osztogatni a jaileket.. .
Nem egy és nem két dologra kell oda figyelni.
Át kell gondolni a szankció menetét, és meghozni az ítéletet.
Az meg hogy irritál hogy irkálja valaki a nevem folyamatosan, az már az én dolgom.
Nem lettel bantva szerintem.
Nekem van egy nagyon kemény stílusom, amit csak kevés ember ismer, ha ez kijött volna akkor tényleg megértettem volna a pkt.

Várom a bírálást. /telo
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: VRol

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Leee adtam a ZADMINOM..
Panasz rámeső részének végeredményét szeretném meghallgatni attól füttően.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.