Bryan Johnson jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Desu

Újonc
2019. 06. 15.
35
25
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
Bryan Johnson

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
2018 júniusa óta, 19885 perccel rendelkezem jelenleg.

Hanyas szintű vagy?
20.

Milyen idős vagy?
15 éves vagyok.

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Voltam. NAV: 1 hónap, távozás oka: inaktivitás. Los Zetas: 1 hét, távozás oka: Leader-váltás. PD: 1 hónap, távozás oka: korrupció gyanúja.

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
Azt hiszem szeptember közepe felé, azután kicsit hanyagoltam a szervert mert nem volt kedvem.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Gyors és könnyen teljesíthető munkának tűnik, és mert jól lehet vele keresni.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Rendelkezem mindkettővel.

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
Naponta max. 3, hétvégente akár 4 órát is.

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Voltam sajnos. https://imgur.com/gTr8bXy

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Voltam, 15 regisztrált eset: https://imgur.com/9cduUKW

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)

Sziasztok, a nevem Demeter Szabolcs, 15 éves vagyok, Gödöllőn lakok.
5.-es korom óta járok gimibe, most kezdem a 10. osztályt. Sok időt próbálok tölteni a szabadban, főleg a kutyámmal szeretek kint lenni, egy beagle keverék. Fontos a sport számomra, 8 évig úsztam, 2 éve vívok, és pár hónapig kosaraztam. Szeretek fotózni, régebb óta szoktam telefonnal, komolyabban december óta, akkor tettem szert kamerára. Úgy érzem hogy képekkel sokkal könnyebben fejezem ki magam, könnyebben adom át a világlátásom a többi embernek. Sok időt töltök a barátaimmal, sokat járunk szórakozóhelyekre, fotózni, vagy csak dumálgatni a parkba. Szoktunk moziba is menni, viszont én azok közé tartozom aki otthon ül és a sorozatokat szereti. Rengeteget végig néztem már, egyszer összeszámoltam de 20 felett van. Ezért ha választani kéne, akkor amik a legjobban hatottak rám, az az Aranyélet, Breaking Bad, és a 13 RW. Sokat játszok, és régóta. Kiskoromban ismerkedtem meg a GTA San Andreassal majd szerelmese lettem a GTA szériának. Más kategóriákban a kedvencek a CS:GO,R6 és a PUBG. Szeretek sütni-főzni de nem sokat tudok még. Grillsajt, rántotta és pizza már könnyen megy, de mondjuk egy jó kis babgulyást nehezen tudnék össze-dobni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.