Bryan El Jhonnes Kyson - Sanci

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benceeh

Újonc
2019. 01. 12.
70
81
24
Columbia
feketenarancssarga.com
V4 karakter
Bryan_El_Jhonnes_Kyson
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Bryan_El_Jhonnes_Kyson


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Sanci


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Állítólagos indokolatlan menekülés


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Pár nappal ezelőtt szintén ezzel az indokkal kerültünk a NAV-al adminügybe(Én és pár barát) Mivel ingame drogok hatása alatt sétálva el lett futva, Akkor abban az adminügyben ezt közölte velünk az ügyet intéző admin( )

Ebben az ügyben drogok hatása alatt egy háztetőn campeltem egy civil öltözékes illető minden szó nélkül felugrik hozzám és menekülni kezdtem, majd a mellém felugró civil személyről kiderült rendőr, ekkor a rendőrségre beérkezve, kérdésessé vált az ügy, hogy indokolatlanul menekültem-e közöltem ha szeretnének hivjanak admint de volt 2 nappal ezelőtt ilyen ügy, arról beküldtem a logot(képet) majd burkoltan közölték velem, hogy az előzőleg szankciónált admin helytelenül bírálta az ügyet mivel ez is indokolatlan menekülés!(Ahol valójában drogok hatása alatt miért ne futnál el?) Amennyiben, nem lehet így sem menekülni az előző bírálattal velem együtt 4-5 ember lett megtévesztve.
 
Utoljára szerkesztve:

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
70
138
V4 karakter
Huang Hao
Szia!

Rákérdeztem több embernél is. Nincs ilyen, hogy te elfutsz, mert drog hatása alatt vagy, szintúgy olyan dolog sincsen, hogy csak kocsival van indoktalan menekülés. Ennél többet nem tudok hozzáfűzni.

Várom a bíráló FA/SA válaszát.
 

Matt_

blank
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
605
2 294
V4 karakter
Jamie de Martel
Hali, szerintem logikus, hogy az indokolatlan menekülés legyen az földön, vízen, levegőben, bárhogy, az ugyanúgy annak minősül.
Azt az admintól megkaptam, hogy az adminügy végén elmondtad, hogy tudtad azt, hogy az illető rendvédelmis és azért menekültél, ami még számomra kérdés volt.

Sanci a te részed ebből annyi, hogyha megkapsz egy ilyen egyértelmű képet, akkor nem a te reszortod ezt felülbírálni és ennek ellenére kitiltani a játékost.
Bryan a kitiltásod viszont feloldásra kerül, mert egy másik admin vezetett félre, hogy lehet vagy sem, az adott adminnal pedig elintézem ezt a részét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.