Bryan Davies jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence558

Újonc
2020. 03. 23.
36
1
V4 karakter
Bryan Davies
LV karakter
Bryan Davies
V2 karakter
Bryan Davies





FIX AND DRIVE SERVICE







JELENTKEZÉSI LAP















[ O ][ O ][ C ]










Beceneved, amin szólíthatunk:







~ Bence ~









Életkorod:







~ 17 ~









A játékon belüli szinted:







~ 10. szint ~










Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)







~ https://imgur.com/a/abnbTEq UCP link~









Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?







~ Igen, rendelkezem. ~









Rendelkezel mikrofonnal?







~ Igen, van mikrofonom. ~









Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:







~ Bence vagyok, 17 éves, már körülbelül 5 éve játszok RP szervereken és még mái napig imádom. Pozitív tulajdonságaim köze tartozik az, hogy nagyon sokat aktív tudok lenni, főleg most a vírus ideje alatt, mindemellett hamar össze tudok barátkozni az emberekkel és nagyon segítőkésznek is tartom magam. Negatív tulajdonságom például az, hogy hamar ideges tudok lenni hogyha valami nem úgy sikerül ahogy azt én szeretném, mert nagyon maximalista vagyok mindenben, emelett más negatív tulajdonságot most nem tudok mondani. ~













[ I ][ C ]








Teljes neve:







~ Bryan Davies ~









Anyja, apja neve:







~ Samantha Rock ~









Elérhetősége (email, telefonszám):







~ Email: bryandavies@gmail.com Tell.: 946857 ~









Büntetlen előítéletű?







~ Igen, még sosem volt rendőrségi ügyem. ~









Személyi igazolványáról egy kép:







~ https://imgur.com/a/3qiUECz ~









Van-e ismertsége a csapatunkon belül?







~ Nincs még. ~









Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?







~ Én személy szerint, nagyon fontosnak tartom a csapatmunka, bármilyen probléma ha adódik az élet bármely részén, akkor azt sokkal könnyebb megoldani cspatban. Ezért is szeretek nagyon csapatba dolgozni és azért, mert csapatba sokkal jobb a hangulat is, főleg hogyha az embernek jófej munkatársai vannak úgy nagyon hamar el tud repülni a munkaidő és én hiszem azt hogy itt bizony nagyon barátságos munkatársaim lesznek és egy nagyon összetartó csapat tagja lehetek a maguk cégénél, maguk csapatánál. ~









Gyakran jár műhelyünkbe?







~ Ha éppen valami gond történik az autómmal, például valaki összetöri, akkor mindig magukat választom a precíz és gyors munkavégzésük valamint a remek áraik miatt. ~









Csatolja be önéletrajzát:







~ Bryan Davies a nevem, 1992. Július 11-én születtem San Fieroban. 27. Életévemet töltöm. Az iskoláimat is szülővárosomban végeztem, itt tettem le a az érettségim, valamint gépész szakmát. Szeretek új emberekkel ismerkedni új dolgokat kipróbálni. Csapatban nagyon jól megállom a helyem, mint vezetői, mint szimpla csapattagként. Szeretek együtt dolgozni másokkal, de egyedül is képes vagyok elvégezni a rám szabott feladatot. Fiatal vagyok, könnyen elvégzem a nehezebb feladatokat is. Jármű vezetői képességeim kiválóak, autók terén is otthon vagyok. Gyermekkorom óta szerelek autót és motort. Volt 16 éves koromban egy saját motorom is amit én raktam össze. Szüleim végig támogatták az életem munkásságait és támogattak anyagilag, lelkileg és eszközileg. Apám mindig mutatott új dolgokat. hogy mit hogyan kell megszerelni, megjavítani, össze rakni.~










Aláírás:







Bryan Davies




 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.