Bryan Clinton - Supra, Davve. (nevében írom!)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bryan Clinton >

Panaszolt fél admin neve:
< Supra, Davve >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem a frakciót minősítettem, hanem azokat a honvédeket, akik bent voltak a kocsiban az SCCS-nél, a videóból ez is kiderül. A honvéd későbbiekben le is írta, hogy nem veszi személyes sértésnek, ezért nem értem mit is büntetett pontosan a két admin. Képpel és loggal tudom alátámasztani, valamint ott a videó is. >

Bizonyítékok:
< [2021-01-28 13:23:58] [Output] : Azur Al Quavo: (( én személy szerint nem veszem sértésnek... ))

[2021-01-28 13:26:19] [Output] : Azur Al Quavo: (( De nem is az ))
[2021-01-28 13:26:29] [Output] : Azur Al Quavo: (( Privát dolog hogy 2-en mit beszéltek egy szobába ))
[2021-01-28 13:26:34] [Output] : Azur Al Quavo: (( senkinek semmi köze hozzá ))

képek: https://imgur.com/a/wEsbtky
Az említett videó:
>

Megjegyzés:
< Szerintem 2 helyen nem kellene büntetni akkor sem, ha valós a szabálysértés. >





Edit: Brayen javítva Bryan-re

Swaro válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: SupraV2 és aBalazs

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Szia, amint hallatszik a videóban a frakciót minősítetted, illetve az üldözött játékost is minősítetted idézem "gyökér".
Több percig kérdezgettük hogy ki mondta még te nagy nehezen bevallottad mert addig meg sem szólaltál. A ts bant nem én kértem rád, viszont én azt is jogosnak tartom . Ha leveszed a videóról a hangot akkor nem történik meg ez az incidens. Davee-nak besegítettem az ügy során, nem én bíráltam el, viszont kitartok Davee mellett mert szerintem jogosan járt el.Én várom a bírálást, köszönöm.

A szavaknak súlya van.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Sziasztok. Lényegében Supra leírta a lényeget. Ts-en bevallottad, és azt mondtad vállalod a szankciót. További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
 

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Én sajnos AFK-oltam és csak jail után értem oda és TS-en se voltam ott. Nem hiszem hogy amit utólag mondtam befolyásolná a döntést. Másik honvédes-t lehet megsértetted vele és az admint se én hívtam, én a személyes véleményem mondtam el.
 
  • Tetszik
Reactions: SupraV2

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Pillanat és küldök egy videót ahol bevallod hogy hibáztál, pár perc és editelem a hozzászólást .
Edit :
 
Utoljára szerkesztve:

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Azt értem a szankcióját ts-en,de a perma szerintem kicsit túlzás, valamint, ha megkaptam a permát, miért kapok jailt ooc vélemény nyilvánításért, (Clinton nevében)
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Azt értem a szankcióját ts-en,de a perma szerintem kicsit túlzás, valamint, ha megkaptam a permát, miért kapok jailt ooc vélemény nyilvánításért, (Clinton nevében)
Hozzáteszem, nem én kértem rá a szankciót TeamSpeak-en.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
A honvéd későbbiekben le is írta, hogy nem veszi személyes sértésnek,
Az hogy nem veszi személyes sértésnek az nem azt jelenti,hogy nem fogsz kapni érte jailt, mivel attól még elmondtad TS-en.
Nem a frakciót minősítettem
Akkor nézd meg a videót kérlek, 40 másodperctől.

Illetve amit Supra csatolt be videó,abban beismered,hogy hibáztál, nem értem akkor miért raksz PK-t.

Ugyanúgy kaphatsz mind a kettő helyen szankciót mivel minősítetted a frakciót.

Panaszod jogtalan, zárom!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.