Bryan Clinton OMSZ Jelentkezési Lap!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ruddancsq

Újonc
2020. 01. 20.
42
6
V4 karakter
Bryan Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Bryan Mendelson
T2QF3GFp

omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Juhász Rudolf -

Hány éves vagy?
- 27 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Nem voltam -

Voltál-e már adminjailben?
- -

Voltál-e már bannolva?
- -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Szeretem a mentős RP-t, látok RP lehetőséget a frakcióban. A különböző sérülések random szituációkat szülnek és kihívás elé álítanak és szeretem ezeket legyűrni. Szeretem színes és különböző RP szituációkat. Szeretek embereken segíteni. Örömet okoz ha másnak okozhatok örömet akár egy felsegítéssel. A sérülések ellátása érdekes számomra mindig is érdekelt az egészségügy. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
-
- Juhász Rudolfnak hívnak 27 éves vagyok 1997.03.24 én születtem Várpalotán.

- Kijártam a 8 általánost majd mezőgazdasági gépszerelő növénytermesztőnek tanultam tovább 1 évig majd megszűnt az iskola utána elmentem hegesztőnek amit el is végeztem. Majd elvégeztem egy plafondarus tanfolyamot utána meg egy nehézgépkezelő tanfolyamot ez után 3 évig bányába dolgoztam majd eljöttem onnan jelentkeztem a honvédséghez mint (ÖTT) Önkéntes Területi Tartalékos.

- Ezekután körülbelül 7 napja elkezdtem egy személy és vagyonőri tanfolyamot ha ez meglesz akkor megyek tovább (FBŐ) Fegyveres Biztonsági Őrnek. És ha az is megvan akkor Pénz szállítóra szeretnék elmenni dolgozni vagy testőrnek.
-Szabadidőmbe Polgárőrként tevékenykedem és szerencsére igy a rend védelemből is csurran cseppen mert szokott lenni rendőrrel közös szolgálat is.
Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Igazából ki szeretném magam próbálni itt is mert még sosem voltam.

-


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- 3-4-5 óra naponta ha nem jön közbe semmi -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Rendelkezem -


IC rész

Jelentkező neve:
- Bryan Clinton -

Születési helye, ideje:
- Los Santos 1997.03.24 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos Rodeo 105 -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Orvosi diploma -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Bryan Clinton-nak hívnak See city-ben élek egyedül. A szüleimet sajnos elvesztettem és testvérem nem volt. A szüleim halála után új életet kezdtem és letettem pár vizsgát. Később elmentem megvalósítani édesapám vágyát miszerint és autószerelő legyek .Egy darabig csináltam és élveztem is. De idővel meguntam és otthagytam. Az én álmom mindig is az volt, hogy az embereken segítsek. Egy nap látom, hogy a korház ajtajára van kitéve egy papír miszerint gyakorló mentőápolót keresnek. Úgy gondoltam, hogy kipróbálom magam az egészségügyben meg persze megvalósítani az álmomat. Most pedig reménykedem, hogy elfogadják a jelentkezésem és azt csinálhatom amit igazából az álmom -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A) Légút , B) Légzés, C) Keringés, D) Neurológia, E) Teljes vizsgálat -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- MOK: Mentőorvos kocsi, ESET: esetkocsi, MGK: Mentőgépkocsi, -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Esettáska, gerinchordágy, gyermekhordágy, kötszerek, vércukormérő, vérnyomásmérő, gyógyszerek,infúziós fecskendő, defibrillátor -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Értesítem a mentőket. addig Felmérem a terepet, ha azzal végeztem. Közben folyamatosan Szóban Interakcióban vagyok a sérülttel, Ujjaim segítségével Elszorítom a keletkezett vágást, Várok a segítség Megérkezésére, Jelzem a mentősöknek(ha tisztában vagyok vele) a sérülést -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Megszólítom, ha vannak életjelei akkor felsegítem és mentőt hívok hozzá, Valamiféle Vizes Tárgyat helyezek a homlokához, a kezemmel Gyengén meglegyintem és várok a mentőkre. Rosszabb esetben mikor nem ad Életjelet, akkor Tárcsázom a mentőket vagy az irányító központot, a telefont Kihangosítom és Lehelyezem. a hölgyet óvatosan a hátára fordítom és újraélesztésbe kezdek, amint kiérnek a mentősök átadom nekik, Közben információkkal segítem őket. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Felveszem a kapcsolatot a mentőkkel, beszámolok arról, hogy valószínüeg strokera gyanakodhatunk. Végig vonalban maradok a diszpécserrel, követem az utasításait, amíg a mentők kiérnek a helyszínre. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Szólok valakinek hogy azonnal értesítse a mentőket aztán átmegyek a szomszédba aztán az anyuka mögé és a hátára 3-5 nagyobb ütést alkalmazok ha ez nem segít akkor Heimlich féle műfogást alkalmazok. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

TamasDziadek

Barangoló
2023. 04. 07.
93
72
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Joseph Guernsey
omsz-new-10.png
Tisztelt Bryan Clinton! Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd. ((Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))
Üdvözlettel:
Dr Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
  • Tetszik
Reactions: Ruddancsq
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.