Bryan Clinton Honvédségi Jelentkezési formanyomtatvány

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ruddancsq

Újonc
2020. 01. 20.
42
6
V4 karakter
Bryan Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Bryan Mendelson
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Juhász Rudolf

Hány éves vagy?
27

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
1-2 hónapja


Hány játszott perced van?

10 058 perc (Frissitve 2024.06.18)

Miért pont téged válasszunk?
Érettnek tartom magam hogy egy ilyen csapathoz tartozzam.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
3-4-5 Óra

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen még többet is.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!

- Juhász Rudolfnak hívnak 27 éves vagyok 1997.03.24 én születtem Várpalotán.

- Kijártam a 8 általánost majd mezőgazdasági gépszerelő növénytermesztőnek tanultam tovább 1 évig majd megszűnt az iskola utána elmentem hegesztőnek amit el is végeztem. Majd elvégeztem egy plafondarus tanfolyamot utána meg egy nehézgépkezelő tanfolyamot ez után 3 évig bányába dolgoztam majd eljöttem onnan jelentkeztem a honvédséghez mint (ÖTT) Önkéntes Területi Tartalékos.

- Ezekután körülbelül 7 napja elkezdtem egy személy és vagyonőri tanfolyamot ha ez meglesz akkor megyek tovább (FBŐ) Fegyveres Biztonsági Őrnek. És ha az is megvan akkor Pénz szállítóra szeretnék elmenni dolgozni vagy testőrnek.
-Szabadidőmbe Polgárőrként tevékenykedem és szerencsére igy a rend védelemből is csurran cseppen mert szokott lenni rendőrrel közös szolgálat is.
Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Igazából ki szeretném magam próbálni itt is mert még sosem voltam.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?

Rendelkezem

Más szervereken voltam.

-OMSZ
-ORFK
-Nemzeti Adó és- Vámhivatal
-TEK
-NNI
-Merkúr

Több felyen is vezettem ORFK,NAV,OMSZ Frakciót.
Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív:
-Jószándékú vagyok
-Segítőkész
-Szabálykövető


Negatív:
-Nem szeretem ha valaki nem veszi komolyan a dolgokat.
-Nem szeretem ha valaki nem tudja magát kontrolálni és fegyelmezetlen.
-Nem szeretem ha az állományba az alattam lévő rendfokozatú nekem parancsolgat. (persze a jó tanácsokat megfogadom)

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Rendelkezem

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Nem voltam még.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!


Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Bryan Clinton
Születési hely, idő: San Fierro 1997.03.24
Anyja neve: Jessica Clinton
Bejelentett lakcím: Los Santos Rodeo utca 120
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: 385048TP
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 187
Testsúly (kg): 90kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-680-0032
E-mail cím: ruddancsq@gmail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Ady Endre Gimnázium
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: -
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Nincs
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Autó fényező, Honvéd kadét ágazat, Biztonsági őr
Korábbi munkahelyek: Autó fényező
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: (B), PÁV 1.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!

Nem

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Még nem

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Ország és a civil lakosság védelme.
Geopolitikai vagy máspolitikai utón elterjedő terrorizmus vagy bármiféle fenyegetés elháríttassa

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
- Őrmester
- Törzsőrmester
- Főtörzsőrmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Fővetés/tisztelgés Erőt, egészséget! Zászlós úr Clinton honvéd szolgálatra jelentkezem.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
- Légi
- Gyalogság
- Hadihajó

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Ha olyan rendfokozatba / beosztásba vagyok abban az esetben válaszolok vagy amennyiben hasonló rendfokozatú társam van közös megegyezéssel megbeszéljük hogy ki válaszol a forgalmazásra.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Felszólítom a magyar honvédség nevében , hogy ön egy katonai támaszpontra lépett be azonnal forduljon meg majd hátráljon ezt 3x-szor mondanám el neki majd aztán rá fogva a gépkarabélyom nem közelítem meg aztán le rádiózom hogy egy behatoló lehetőleg fegyveres illető behatolt a keleti oldalra azonnal erősítést kérek majd amint megjött az erősítés többen oda megyünk majd megbilincseljük és át kutatjuk a ruházatot azzal a mondattal kérdezve , hogy szúró vágó eszköz van e önnél vagy amivel árthat nekem , ha találtunk valamit át adjuk a katonai rendészetnek vagy ha semmit akkor bilincsben el visszük a közeli kapuhoz és el engedjük.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Gépkarabélyomat rászegezzem a biztonságom érdekébe illetve 3x felszólítom a honvédség nevébe hogy haddja el a területet és közlöm vele hogy amennyibe nem hajlandó távozni elő lesz állítva a katonairendészet által amennyibe továbbá se akarja elhagyni a területet erősítést kérve csapat erővel elő állítom majd átnézem a ruházatát és közlöm vele az előállítás okát.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: SeeCity, 2024, 06, 16.
Aláírás: Bryan Clinton
 
Utoljára szerkesztve:

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
183
409
Budapest
V4 karakter
travis_burton
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! Reg lattam mar ilyen szepen kifejtett lapot. A valaszok ugy gondolom kisebb pontatlansagok mellett teljesen jo lett. A perced azonban keves sajnos, igy keteselyes a lapod. Ettol fuggetlenul sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Ruddancsq

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
241
809
18
V4 karakter
Ariana Luchese
Cső! Osztom a felettem leírt dolgokat, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Ruddancsq

Rey

relentless
2020. 03. 16.
403
1 635
V4 karakter
Richard Reyes
Szia, a lap szép de sajnos édeskevés a játszott perc.
Ha 20 000 játszott perc átlépése után írsz egy hasonlóan szép jelentkezést, minden esélyed meglesz bekerülni.
 
  • Tetszik
Reactions: Ruddancsq

2row

Barangoló
2022. 07. 09.
84
81
V4 karakter
Justin Tworow
Szia, rendben van a lapod, fentebb leírtakkal értek egyet, sok sikert ennek ellenére!
 
  • Tetszik
Reactions: Ruddancsq

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 942
4 647
V4 karakter
Flavio F Luchese
yrBgERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek.!

OOC: ((Nagyon patent lap lett viszont ahogy a többiek is írták, nincs meg a kötelező elvárt perced, ha az megvan várunk szeretettel!))

Üdvözlettel:
Flavio F Luchese Hadseregtábornok

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.