Bruno John Jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsoltika49

Újonc
2020. 02. 09.
31
24
V4 karakter
Bruno John
LV karakter
Bruno John
V2 karakter
Bruno John
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

  • 17 éves srác vagyok.
  • Zsoltinak hivnak.
  • Heves Megyében lakom,és jelenleg Szakgimnáziumba járok.
  • És ezen belül informatika szakképzésre járok.
  • Szabadidőmbe a barátaimmal foglalkozok,és itthon GTA-zoka ismerőseimmel.
  • Hobbiam közé tartozik a videózás,amit heti szinten szoktam üzni a YouTube-on.
  • Segitőkésznek mondanám magam.
  • Csendes Természetű vagyok.
  • Megbizhatónak mondanak az emberek.
  • Tisztelet tudónak mondanám magamat.

Mióta játszol a szerveren?

-A SeeMTA v2 Szerverre: 2020-03-27 13:22:10 regisztráltam

Eddigi elért dolgok:

  • Sok RP tapasztalat.
  • Sok barát megismerése.
  • Egy kisebb IC vagyon.
  • Néhányszori IDG Elérése.
  • Több mint 25.000+ játszott perc elérése.
  • Frakciókról tapasztalatok.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

  • Mert szeretnék segiteni a Szerveren az Adminok munkáját.
  • Tapasztalatott szeretnék szerezni S.G.H tag-ként.
  • Szeretnék a szerveren segiteni a kicsi szintű vagy tudatlan/kezdő játékosoknak,hogy megismerjék a szervert,avagy annak szabályzatát.

Miért téged válasszunk?

  • Azért engem válasszatok szerintem,mert segitőkész vagyok.
  • Tudok csapatba dolgozni.
  • Terhelhető vagyok,és jól válaszolom/itélem meg a dolgokat!
  • A megadott feladatott amit rám bíznak,azt teljes mértékbe tudom teljesíteni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

-Naponta 4 órát tudnák rá szánni,de hétvégén megeshet hogy ennél több időt is tudok rá szánni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

-Naponta 4 órát tudok online lenni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Mivel nem vagyok szerelő,ezért az adott játékosnak elmagyarázom,hogy nem tudom,megszerelni a járműjét.(Nincsenek meg az adott jogosultságaim hozzá)

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

  • Az adott játékosnak elmondom,hogy a Szerveren két szerelő telep található.
  • Az egyik Los Santosban megtalálható a másik San Fierroban megtalálható.
  • A Los Santosinak a neve: SCCS
  • A San Fierrorinak pedig: Fix&Drive
  • Az SCCS: 222-222 Számon tudja felhivni,ha lerobbanna a járműve.
  • A Fix&Drive pedig a 444-444 számon tudja hivni,ha totálkáros lett a járműje.
  • A játékosnak feltétlenül elmondanám,hogy ha mégse akarná vontatni a járműjét akkor a /lemond parancsal tudja ezt megtenni.
  • A játékosnak elmondanám,hogy van sima sáv,és van gyorssáv.
  • Azt is elmondanám az adott játékosnak,hogy a gyorssávon 700 ezer forintott kell fizetnie,mert ez a sáv elönybe van részesítve,mint a sima sáv.
  • Utoljára pedig azt mondanám el neki,hogy az F11 gomb lenyomásával megtudja nézni a térképen a pontos helyét,amit egy Szerelő ikon mutatja.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

  1. Elsőnek a Városházát mutatnám be,mert itt lehet az iratokat elkésziteni és megújitani.A Városházán lehetséges munkát is felvenni.A Városházán az iratokat megis lehet újjitani.És utoljára a Városházán,belehet jelenteni a jelenlegi lakhelyünket,vagy a jelenlegi garázsunkat is.
  2. Az Autókereskedést azért mutatnám be másodjára,mert ez egy olyan Kereskedés amire egy játékosnak hatalmas nagy szüksége van,ha a szerveren hamarabb akar eljutni az egyik pontból,a másik pontba.
  3. Harmadjára azért mutatnám be egy kezdő játékosnak az Autóiskolát,hogy a szerveren belül megtanuljon vezetni.És hogy megkapja a vezetői okmányát.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

  • Az RP-töl függően segitek az adott kezdő játékosnak.
  • Ha az adott RP-t abba lehet hagyni,és az adott személyekkel,akik az RP-ben szerepelnek,beleegyeznek abban,hogy más időintervallumban folytassuk az RP-t,Akkor a kezdő játékosnak bemutatom a szerver.
  • DE,ha az RP-t folytatni kell,mert az adott illetők nem egyeztek bele,akkor szólok egy S.G.H tagnak,hogy átkéne venni egy Kezdő játékost,mert sajnálatos módon az RP-t folytatni kell.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

A hirdetést lementem/loggolom,és elküldöm az egyik adminnak a megadott NONRP-s hirdetést amit láttam,hogy a megadott játékost tudja szankciónálni az Admin.(AS chatbe)

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnálatosan módon kerültem már Admin Jailbe. UCP: Admin Jaileimröl a kép

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még Kitiltva a szerverről,és nem is szeretnék Ban-ban részesülni. UCP
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Szia Zsolti!

A lapról két dolog jutott eszembe ahogy végigolvastam: epilepszia és helyesírás.
Király, hogy látszólag foglalkoztál azzal, hogy igényes legyen, és kiemelted 105 féle színnel, hogy mi a fontos, de ez nem egy színező, ez egy SGH jelentkezési lap. A kevesebb néha több!
A helyesírásról annyit, hogy minden mondat kifogásolható nyelvtanilag, nincs olyan sor, amin ne akadtam volna fenn. Szerintem egy SGH-nak (aki nap mint nap írásban kommunikál a játékosokkal órákon keresztül) sokkal jobban oda kell figyelni arra, hogy mit ír, s hogyan írja. A fogalmazás más tészta, ez szubjektív, kinek mi a szimpatikus. A stílus maga az ember!
(Összegzésképp: ha még kicsit foglalkozol a lappal, jó lehet. Helyesírásra figyelj, emellett kicsit lehetne letisztultabb, pl. kevesebb szín.)

Egy frakcióban voltunk pár hétig, és az elején egy tök normális srácnak ismertelek meg, amíg le nem PP-ztél egy kocsit. Akkor valami átkattant benned és hihetetlen nagyra lettél magaddal, és a munkatársaidat -akik az autód árának a többszörösét összedolgozták már verejtékes munkával- elkezdted kőkeményen osztani és lenézni (mind IC és OOC), mert hatalmat éreztél a kezedben. Ugyanez volt az 1x kapott IDG-vel, onnantól kezdve nem lehetett téged levakarni a magas lóról. Mindemellett végignéztük, hogyan RP-zel, és olyan alapvető dolgokat kérdeztél meg tőlünk, vagy bárki mástól, illetve olyan problémákba ütköztél (amiből adminügy is lett), amiket egy SGH már évek óta tud. Nagyon kevés RP tudásod/tapasztalatod van még, ami nem a te hibád, ezen majd az idő segít. Nem játszol még itt régóta, majd bele fogsz jönni, ebben szentül hiszek.
Neked nem tesz jót még, ha rangot vagy jogot kapsz, mert nem tudod kezelni, elszállsz tőle. Egyszer biztosan nagyon jó SGH leszel, de addig még iszonyat sokat kell fejlődnöd emberileg és tudásilag is.

Minden tiszteletem a Tiéd, de ne haragudj, nem tudlak támogatni ebben.
 
Utoljára szerkesztve:

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
20
Szikszó
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
Helo szia! Színeket látható módon nagyon jól ismered , meg minden... De a lapod nem attól lesz jó hogy szivárvány átmenetet raksz majdnem minden sorba
Másodlagosan a pár stream mindent elmond rólad , de ez csak a sajátos véleményem
Részemről nem támogatnám :)
 
  • Tetszik
Reactions: Ryder

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Szia-szia!
Nagyon szép lap lett, bár nagyon nem tetszenek ezek a szivárványos színek, de mindegy is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Brawn

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
Szia Zsoltika!
Elég régóta ismerlek(
kb.15 éve), Zsoltika "szerintem" ez a szivárványos kifestés szerintem nem jó, ezt kb. 3.db színnel meg lehet csinálni, úgy hogy jól is nézzen ki. Egy esélyt érdelemnél, de azzal az eséllyel meg kell küzdened. Alakíts még a lapon egy kicsit, és jó lesz. Sok sikert, Zsoltika!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Pexy és Smooky

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az első olvasás és kinézet után nem igazán tudom elképzelni , hogy ezt te komolyan gondolod , finoman fogalmazva. Ezen a lapon nekem az látható , hogy a követőid kedvéért és egy videó kedvéért írsz egy ilyen jelentkezési lapot amely tele van helyesírási hibákkal illetve ez a színválogatás... Én sok reményt nem várnék ettől a laptól , de ehhez még sok sikert se tudok kívánni. A jelentkezésed nem támogatom!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.