Bruce William Panasz tétel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhonkristof

Barangoló
2020. 04. 26.
142
89
V4 karakter
Brysen Thomas
LV karakter
Brysen Thomas
V2 karakter
Bruce_Williams
Karakter neved
♦ Bruce William ♦
AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)
♦ 27513 ♦
Problémád leírása
♦ Olyan gondom lenne, hogy már jó ideje nem látom OMSZ-es tagot aktívan és akárhányszor mentő kellene sajnos nem tudom kihívni mivel nem aktívak. Ezért mindig HEAL-kártyát kell használnom mivel nem számíthatok az OMSZ-re már nagyon régóta. Bárkivel bármi történik vagy meghal vagy CSAK más Rendvédelmi szervezet segíti fel (Rendőr, Nav, Nni, Tek) persze csak akkor ha éppen út szélén bárhol észre vesszük a bajba esett tagot akkor felsegítjük. Jelenleg most sincs fenn OMSZ-es tag. ♦
Bizonyítékok
Ooc is tudom, hogy se tagok nem léptek fel mostanába (pl van aki 02. -hóba lépett fel utóljára) másik meg, hogy Leaderek se nagyon aktívak a szerveren.♦
Egyéb megjegyzés
♦ Örülnék ha kezdenénk valamit a frakció leader átruházásába mert szerintem ez másnak se megfelelő ami most van jelenleg egy ideje. ♦​
 

Dav3Y

Barangoló
2022. 04. 06.
81
63
V4 karakter
Rizzo Alessio
V2 karakter
Modily Stacy
Teljesen egyetértek veled! Én is nagyon rég láttam utoljára az OMSZ-t. Voltam OMSZ tag még régen akkor sem volt a legjobban működő frakció aktivitást nézve és ez mára már teljesen egy kihalt frakció lett. Örülnék ha újra megpályázható lenne vagy valaki más lenne a leader aki tényleg foglalkozik is vele. TÁMOGATOM!
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Egyet érték veled de viszont omszot a mostani vezetőség már szedte ki elég nehéz hátrányból és sokan tanulnak meg egyéb és ezt meg kell értenünk! Tény és való omsz kellene de játekos/tag nélkül nem fog működni !
Nem támogatom!
 

Jhonkristof

Barangoló
2020. 04. 26.
142
89
V4 karakter
Brysen Thomas
LV karakter
Brysen Thomas
V2 karakter
Bruce_Williams
Egyet érték veled de viszont omszot a mostani vezetőség már szedte ki elég nehéz hátrányból és sokan tanulnak meg egyéb és ezt meg kell értenünk! Tény és való omsz kellene de játekos/tag nélkül nem fog működni !
Nem támogatom!
Megértem válaszod köszönöm! De viszont szerintem meg lehetne valósítani Omsz aktivitását.
 
  • Tetszik
Reactions: Addorn28

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
teljesen mindegy ki keze alatt van a frakcio, vagy hogy mennyire aktivak az adott leaderek, ennel jobban ezt a frakciot itt mar nem nagyon lehet megmozgatni, keptelenseg.
ok, tetelezzuk megpalyazza valaki, 1-2 honapig lat benne fantaziat, probalkozik a felepitesevel, de a vegeredmeny ugyan ez lesz.
joval nagyobb letszamu szervereken nehez ezt a frakciot fenntartani, nem hogy itt..
 

Jhonkristof

Barangoló
2020. 04. 26.
142
89
V4 karakter
Brysen Thomas
LV karakter
Brysen Thomas
V2 karakter
Bruce_Williams
teljesen mindegy ki keze alatt van a frakcio, vagy hogy mennyire aktivak az adott leaderek, ennel jobban ezt a frakciot itt mar nem nagyon lehet megmozgatni, keptelenseg.
ok, tetelezzuk megpalyazza valaki, 1-2 honapig lat benne fantaziat, probalkozik a felepitesevel, de a vegeredmeny ugyan ez lesz.
joval nagyobb letszamu szervereken nehez ezt a frakciot fenntartani, nem hogy itt..
Szerintem meg lehetne valósítani de ha nem is egy próbát meg ér mert most jelenleg meg se próbálják a dolgot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.