Bruce W Banks jelentkezése a See City Car Service csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsolee

Újonc
2019. 04. 30.
15
18
LV karakter
Ryuzaki Soichiro
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Bruce W Banks ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-12-17 | 93790 perc ~

Hányas szintű vagy?
~ 45 ~

Hány éves vagy?
~ 18 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ NNi,Crips,Piru,Yakuza(2x),Fix&Drive tagjai közé tartoztam,NNi-ből elég hamar távoztam saját döntésemből adódóan,a többi frakcióban huzamosabb ideig szerepeltem,Yakuzában alleaderi poszthoz is volt szerencsém ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Nagyon egyszerű,baráti körömbe tartozó illető is a frakció tagja és jobban éreznénk magunkat hogyha együtt tudnánk mozogni.Szeretnék egy kis programot a játékba ölt időm alatt. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Ha az időm és kedvem engedi akkor hétköznap is akár 7óra hossza közel vagy túl lépve. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/FH937b3 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://i.imgur.com/bHwiq2h.jpg ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Losonczi Zsolt Martin-nak hívnak,Kisújszálláson lakom.Gépi forgácsolói szakmát végeztem el,jelenleg intenzív tagozaton tanulok érettségire.Kedves,barátságos vagyok azokkal szemben akik ezt kölcsönösen megadják.Magánéleti problémáim miatt nehezen nyílok meg mostanában mások felé,ezért nehéz is nekem erre a kérdésre választ adni.A jövőben külföldön szeretnék el helyezkedni majdnem mindent magam mögött hagyva.~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Dawee és Nafti

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.