brtlk adminisztrátori jelentkezése.

brtlk

Újonc
2019. 10. 03.
58
46
V4 karakter
Graham Cliff
LV karakter
Soli Hiar
lv.png

Adminisztrátori jelentkezés
Nevem: Zoltán
Kor: 22

Bemutatkozás:
Sziasztok! Zoli vagyok, jelenleg Békés megyében élek, 22 éves vagyok és GLS. futárként dolgozom 3 éve. Napjaimat általában délelőtt a munka teszi ki, délután meg jöhet a móka és kacagás ilyenkor szoktam kikapcsolódni (számítógépezés, utazás, barátokkal közös programok).
Nyugodt típusnak mondanám magam és problémamegoldóképességem is szerintem magas. Ezek a jellemzők kellenek is a napi gördülékeny munkavégzésemhez.
Szeretek sok mindenből poént faragni, hogy oldjam a feszültséget.
A SeeMTA szerverével még 2014-ben találkoztam elsőnek, akkor is lett az első regisztrációm, kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam a játékkal és jelenleg a Las Venturas csapatát erősítem 2023. 11. 25. óta!
Tudni kell rólam, hogy szeretem kihozni mindenből a maximumot és nehezen tűrőm meg a saját hibázásomat.


Adminisztrátor feladata:
Véleményem szerint egy Admin feladata a rend fenntartása, ha bárki bármi rosszat csinál a megfelelő szankciót kiosztani neki.
Minden játékosnak a nézetét meghallgatni és felülvizsgálni, eszerint bírálni az ügyet, ilyenkor szokták használni "az érme két oldala" kifejezést is.
Bármiféle kérdésre válaszolni akár a kezdő akár a tapasztalt játékosoknak.
Nagyobb ügyek amit a játékosok nem tudnak már megoldani, azokra megoldást találni.


Amiért Admin szeretnék lenni:
Szeretném a közösségi morált fenntartani, szeretném felügyelni a játékosokat, hogy mit csinálnak a mindennapjaikban.
Szeretnék segíteni a kezdő játékosoknak, hogy hogyan is kell elkezdeni egy ilyen szervert, ha segítséget kérnek benne, illetve a tapasztalt játékosok kérdéseit is szívesen fogadom.
Nem szeretnék sem túl elnéző és sem túl szigorú lenni, megakarom tartani az aranyközéputat és nem minden esetben szankciót osztani, hogyha elkerülhető.

Aktivitásom:
Hétköznaponként mindig a délután a megfelelő nekem a szerveren tartózkodásra, általában 3-4 órát szoktam a szerveren lenni, ezt mindet be is tudnám vállalni duty időbe. Hétvégente általában nem szoktam itthon lenni, viszont ha mégis akkor ugyan az várható el, mint hétköznaponként.

Csapatban dolgozás:

Úgy gondolom, a csapatmunka ad egy gyönyőrt az életnek, ennek köszönhetően válnak izgalmassá a napok és remek lehetőség új kapcsolatokat kialakítani és új barátokat szerezni.
Amikor csapatban dolgozok próbálom mindenki igényét kiszolgálni és nem csak a saját fejem után szaladni, adok mindenki szavára és végig is hallgatok mindenkit.
Szeretek minden konfliktust megoldani és nem elbújni a felelősség elől.
Nemtudom ismerősnek mondhatóak-e, de elég sok Adminnal beszéltem már, illetve játszottam. Frakcióban is megfordult pár Admin, tehát a kommunikáció elkerülhetetlen volt.


UCP képek:
Névváltoztatási kérelmek
BAN, Jail, Kick illetve Serial váltás


Megjegyzés:
Sok sikert kívánok mindenkinek aki jelentkezik! Hajrá!

brtlk
QE5ynb-X-Imgur.png
 
Utoljára szerkesztve:

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 687
2 702
LV karakter
tomo vomo
Tiszta szívemből ajánlak, sokan szeretnének maguk mellé ilyen megbízható, aktív, szorgalmas embert, mint te.
Örülök, hogy te vagy a frakcióban a másik felem!
❤️
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: brtlk

Bertoold

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2020. 11. 01.
69
21
V4 karakter
Wilson Soliver
LV karakter
Wilson Soliver
V2 karakter
Nadjovits Nerks
Összeszedett lap lett. Sok Sikert hozzá!
 
  • Tetszik
Reactions: doms