Brown Wilson jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dominik98

Barangoló
2023. 03. 15.
88
10
LV karakter
Sandra Phegutton
V2 karakter
Sandra Phegutton
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Brown Wilson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 5539
IC SZINT: 11

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):



RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen rendelkezek
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen rendelkezek

EDDIGI FRAKCIÓID: nem volt
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 órát
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 órát

PÁR MONDAT MAGADRÓL: dominik hívnak de a DD sokkal jobban szeretem amm 14 éves vagyok.Hobbi ként a biciklizést űzöm azon belül pedig a BMX része a szenvedélyem.Egy teknikumba megyek továbbtanulni és ott az érettségi mellett a mentőápoló szakmát szeretném elvégezni.Nem mondanám hogy én vagyok a világ legjobb tanulója (2-3) de ami kell azt tudom (pl most a discord egyedi botok programozást kezdtem al meg hasonlók tehát infó).Néha van olyan hogy eléggé bunkó vagyok de ennek alltalaban van előzménye viszont legtöbbször visszafogom magam.Nem vagyok az a nagy velemenykimondo meg én nem tudok választani 2-tobb dolog közül alltalaban inkább rabizom másra az ilyet. és van egy kocsink apumal amit én szoktam tuningolni de apum eladta nagyon örültem neki de sebaj mert most a biciglimet csinálgatom és most az álmom hogy meglegyen a joksim mert elkeztem a joksit de még sehol nem tartom mégcsak 2 hete tanulom a joksit asztán lesz a gyakorlati. de szeretem a rendörkocsikban ulni (nem a hátso ulésen xd) nemsokára végzek a 8 általánosal asztán megyek rendörnek tanulni és asztán elszeretnék menni a tek ben dolgozni a nagy álmom hagy vadáyzgép pilota legyek.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? mert szeretném segiteni a munkátokat és és othonis bugykölöm a kis kocsimat a pegutont

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincs​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia! Tudtommal TS kitiltás alatt állsz, a frakcióhoz elengedhetetlen a Teamspeak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.