Brown Wilson jelentés Z/H

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dominik98

Barangoló
2023. 03. 15.
88
10
LV karakter
Sandra Phegutton
V2 karakter
Sandra Phegutton
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Brown Wilson. Próbaidős Tűzoltó
Jelvényszám

11201
Beavatkozó egység(ek)
LS-01, X
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.
15:54 Beérkezett egy segély hívás azzal az indokkal hogy miszerint: segítség a mögöttem lévő telek lángokban áll/ bejelentés vége/ megszólalt a riasztó LS-01 tűz esett. A 4 sávos melletti erőben 15:55-kór elkezdődött a kivonulás az adott címre a bejelentőt nem találtam. Személyi sérülés nem történ a (Tűz oka gyújtogatás)
Készített képek (imgur)
 

dominik98

Barangoló
2023. 03. 15.
88
10
LV karakter
Sandra Phegutton
V2 karakter
Sandra Phegutton
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Brown Wilson. Próbaidős Tűzoltó
Jelvényszám

11201
Beavatkozó egység(ek)
LS-01, X
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.
16:25 Beérkezett egy segély hívás azzal az indokkal hogy miszerint: segítség a mögöttem lévő telek lángokban áll/ bejelentés vége/ megszólalt a riasztó LS-01 tűz esett. A SF mellet egy kis városkában 16:26-kór elkezdődött a kivonulás az adott címre a bejelentőt nem találtam. Személyi sérülés nem történ a (Tűz oka nemtudni)
Készített képek (imgur)
 

dominik98

Barangoló
2023. 03. 15.
88
10
LV karakter
Sandra Phegutton
V2 karakter
Sandra Phegutton
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Brown Wilson. Próbaidős Tűzoltó
Jelvényszám

11201
Beavatkozó egység(ek)
LS-01, X
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.
Segély hívás érkezett a ujra töltésközben közben ebben a pillanatban leszedtem a tömlőt a tartályról és ahogy tudtam elindultam a helyszinre. A helyszinen nem várt senki és nem volt személyi sérülés Tűzesett oka: nem tudni
Készített képek (imgur)

 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
OKFlogo.png


ORSZÁGOS KATASZTRÓFAVÉDELMI FŐIGAZGATÓSÁG

Tisztelt Brown Wilson Törzsőrmester!


Ön ezen a héten 3 jelentést ért el. Fizetése: 0 FT


Köszönjük munkáját, eredményes hetet kívánunk Önnek!



OOC: (( A szóbeli minuszpontod illetve hogy csak 3 jelentést csináltál, beírásra kerül számodra egy leaderi minuszpont. A rangupod továbbá 1 héttel csúszik. Kérlek tartsd magad ahhoz amit megbeszéltünk és nem lesz probléma! ))


Tisztelettel:
Marco Posey tü. Dandártábornok
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.