Brooklyn Benward -> TrstMe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Brooklyn Benward

Panaszolt fél admin neve:
TrstMe

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen döntéshozás.

Bizonyítékok:
Itt megtalálható minden.

Megjegyzés:
Első körben leszögezném, hogy nem TrustMe-re irányul a panasz, csak szeretném feljebb vinni az ügyet, mert nem értek egyet a döntésével.
Második körben reflektálnék a panasz bírálatára:

1. ,,A logból amit kaptam az derült ki, hogy nem az összes aranybank rabló ment ki arra az egyetlen rendvédelmisre, hanem csak célzottan páran akik ki akarták iktatni,"

Az, hogy nem az összes rabló jött ki rám, nem jelenti hogy az a négy rabló akiket panaszolok, ahogy mondtad pontosan azért mert ki akartak iktatni, helytállóan, reálisan cselekedtek.
Nem kívánom részletezni, @Lucky is elismerte a válaszok között, a többi csak spekuláció, azt bárki kitalálhatja, nem valósult meg.

2. ,,Arról kézzel fogható bizonyíték nem érkezett, hogy végül hány kört tett vagy nem tett az aranybank körül a rendőrautó."

Én viszont kézzel fogható bizonyítékot adtam arról, hogy északiig felkergettek ,,csak célzottan páran akik ki akarták iktatni".

3. ,,További információt tudott volna adni az aranybank mellett elhaladó rendőr, ezért mentek utánad és kezdtek el lőni a mihamarabbi likvidálás érdekében."

Itt most magamat idézném: ,,Erre reagáltam, ebből nem arra következtet elsőre az ember hogy 8 nagykaliberes rabolja a bankot, főleg úgy, hogy riasztást sem kaptunk róla."
,,mentek utánad és kezdtek el lőni a mihamarabbi likvidálás érdekében" pontosan ezzel volt a problémám.

 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Sziasztok! Átolvasom a panaszt, estére bírálom. Ha valamivel szeretné TrstMe kiegészíteni addig megteheti.
 
  • Tetszik
Reactions: fuzesijaszol

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Elmegy egy jelölt járőr aranybank mellett és rálőttök, eddig oké a dolog. Lerádiózod hogy elmenekült a rendőr, azaz nem sikerült megölni.
Ezután a logok alapján rá két percre az egész banda elmegy likvidálni (legalábbis megpróbálni) azt az egy járőrt. Logikusan ennyi idő alatt már biztos le tudta volna rádiózni, sok értelme nem lett volna ennek a likvidációs próbálkozásnak.

Több sebből vérzik véleményem szerint a dolog, de a rendelkezésre álló logok alapján erre jutottam. Tolmácsolnám innen az elkövetőknek hogy ezt teljes mértékben engedjék el, mert teljesen logikátlan és egyet tudok érteni Brooklynnal hogy ez a lövöldözés generálásra ment ki főleg hogy ezt az északi benzinkút előtt tettétek meg.
Következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.