Brooklyn Benward -> R3HABS #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Brooklyn Benward

Panaszolt fél admin neve:
R3HABS

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Reflektálnék a panasz bírálatára:

,,Tekintve arra, hogy nála fegyver/fegyverek voltak ami már önmagában egy veszélyforrást jelent önmagára igy érhetően próbálta magát menteni egy olyan sakk matt helyzetből, amelyből nem tudott volna jól kijönni."
És ahelyett hogy ezt OOC jelzi, inkább elővesz egy fegyvert és lelő minket. Logikus. A sörétes lehet nála legálisan a vadászengedély végett, az UZI pedig nem látszik a karakteren. Ha az sakk matt helyzetnek minősül, hogy egy rendőrautó fényhíddal elgurul melletted, az elég baj. Konkrétan hozzá se szóltunk, már le lettünk lőve, ha leszólítjuk hogy szeretnénk ellenőrizni és nincs, az már egy más téma.

,,Rendvédelem részéről megérthető, hogy backup-ra érkeztetek volna de előtte szerettétek volna megnézni Russot, hogy miért áll ott fegyverrel. Szerintem abban kiegyezhetünk, hogy onnantól kezdve, hogy megkülönböztető fényjelzést használtátok és visszatolattatok egy olyan "jelzést" adtatok, amely intézkedés megkezdésére add okot. Lényegében ebből kifolyólag DM-et nem vélek felfedezni ebben hiszen indokolt volt az, hogy használja a fegyverét."


Véleményem szerint pedig nem minősül semmiféle jelzésnek, taglaltam alatta viszonylag hosszan. Az, hogy valaki nincs ezekkel tisztában, nem ad neki okot arra hogy ezt megtegye. Nonszensz, ha egy ilyen helyzet kezelést bárki megengedhet magának a szerveren.



 
Utoljára szerkesztve:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. A panasz alatt részletesen kifejtettem a véleményem!

Továbbra sem vélem úgy, hogy "indokolatlan" volt! Részletekbe szeretnénk elmenni, akkor már csak abból kiindulva, hogy ic milyen karaktert rp-zik, milyen tevékenységeket folytat és milyen indokból van nála fegyver, már ezek önmagában egy olyan dologból amely "intézkedés kezdeményezésre ad okot" indoknak számit! Tény az elgurul melletem egy rendőr és intézkedés alá akar vonni/likvidálni szeretne között van különbség, de valjuk be ebből a szituációból ha kiszálltok is dara lett volna (m4 elővétel). Abba direkt nem mentem bele, hiszen hogy tudott róla vagy sem ebben a DM ügyben nem releváns.

Részemről más hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
 

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Szia. A panasz alatt részletesen kifejtettem a véleményem!

Továbbra sem vélem úgy, hogy "indokolatlan" volt! Részletekbe szeretnénk elmenni, akkor már csak abból kiindulva, hogy ic milyen karaktert rp-zik, milyen tevékenységeket folytat és milyen indokból van nála fegyver, már ezek önmagában egy olyan dologból amely "intézkedés kezdeményezésre ad okot" indoknak számit! Tény az elgurul melletem egy rendőr és intézkedés alá akar vonni/likvidálni szeretne között van különbség, de valjuk be ebből a szituációból ha kiszálltok is dara lett volna (m4 elővétel). Abba direkt nem mentem bele, hiszen hogy tudott róla vagy sem ebben a DM ügyben nem releváns.

Részemről más hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
Arra te sem reflektálsz, miért nem szólt OOC.
Őszintén, teszek rá milyen karaktert RP-zik, nem jogosítja fel a szabályszegésre. Még jó, hogy emberenként követed kinek milyen karaktere van a szerveren.
Az sem érdekel miért van nála fegyver, csak az hogy legálisan van-e nála. Az egész szituáció ki sem alakult, el sem kezdődött, esélyt nem kaptunk még arra se hogy bármilyen kontaktba kerüljünk vele, nem értem milyen intézkedésről beszélsz. Azt is leírtam, hogy egy intézkedés mikor kezdődik. Az M4 továbbra sem miatta lett elővéve, hanem mert lövöldözésre indultunk volna, de ha nem releváns hogy látta-e a DM szempontjából, akkor aláírhattad volna hogy ez biza NonRP, hogy jelezd felé ilyet nem kéne.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

A PK jogtalan, R3HABS helyesen bírálta el a panaszt.
Én annyit tennék még hozzá, hogy Jesus_Bolea-nak nem egy ilyen forgalmas helyen kellett volna várakoznia arra a bizonyos fuvarra hanem biztonságosabb helyre kellett volna futnia. Viszont ezzel még nem sértett szerverszabályt így a panaszt következmény nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.