Brooklyn Benward -> Jesus Bolea [R3HABS]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
Brooklyn Benward

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Jesus Bolea

Panasz pontos megfogalmazása:
DM

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Chillesen filmeztem, beszélgettünk Burtonnal, aztán jött a backup. Megindultunk rá, aztán láttam hogy ott áll shotival a hátán. Visszatolattam, mert nem láttam ki, - mi ő, erre előkapja az UZI-t, lelő mindkettőnket, és még a kocsit is ellopja teljesen indoktalanul. (y)
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Rámtolattál villogóval és elővettél egy fegyvert. Szerintem egyértelmű a helyzet. Ezt a panaszkönyvet nemtudom mire vélni meg azt se, hogy elakartál ütni.
UI: Ma mikor leállt a szerver ott fagytam ki, és ott is loginoltam be. Pont vártam a fuvarom.(y)
 
Utoljára szerkesztve:

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Hozzád se szóltunk, megindultunk villogóval. Ha intézkedés alá vonunk és át akarjuk vizsgálni a ruházatot azt mondom oké, így nem. Sörétesre lehet engedélyed, UZI nem látszott. Voltál NNI-s, tudnod kéne mikor vagy szorult helyzetbe. Jó hogy el akarlak ütni, más védekezési formám nagyon nem volt.
Fegyvert sem én vettem elő, de mivel C0-ra indultunk alapból, jó hogy nem gumibottal megyünk.
Itt nekem a bajom azzal van hogy lövöldözéssel oldottál meg egy olyan szituációt ami jóformán el se kezdődött.
Kocsi ellopására még mindig nem adtál okot, ahhoz képest hogy vártad a fuvarod azért el kellett vidd.
 
Utoljára szerkesztve:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Hozzád se szóltunk, megindultunk villogóval. Ha intézkedés alá vonunk és át akarjuk vizsgálni a ruházatot azt mondom oké, így nem. Sörétesre lehet engedélyed, UZI nem látszott. Voltál NNI-s, tudnod kéne mikor vagy szorult helyzetbe. Jó hogy el akarlak ütni, más védekezési formám nagyon nem volt.
Kocsi ellopására még mindig nem adtál okot, ahhoz képest hogy vártad a fuvarod azért el kellett vidd.
Fényhíddal is lehet igazoltatást kezdeményezni.
Eléggé szorult helyzetem volt.. M4-et rántott a kollégád rám így eléggé egyértelmű helyzet volt.
Egy navos egység a kerezteződésben tőlünk pár méterre várta a zöldet így kénytelen voltam elmenekülni hamár a fuvarom késett.
Most nyitottál egy vita topicot és dobálózol azzal, hogy NNIs voltam. Őszintén ezek után most ez a panaszkönyv mire is jó?
 

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Mikor felkapcsoltam már elhagytunk, és ahogy a videón is tökéletesen kivehető, eredetileg tényleg nem miattad indultunk meg azzal. Állítod, hogy miattad ment a kék és a fegyver is rád lett előkapva, közben amúgy nem, de erre a feltételezésre alapozva kerítesz magadnak ürügyet arra hogy lelőj minket. Ez nem vita topic, panaszolom a történteket, nem feléd, Smoky az egyetlen oka hogy megnyitottam, mert szerveren nem tudta intézni. Az NNI-s mivoltadból pedig kéne tudd mikortól vagy intézkedés alá vonva (nem onnan, hogy egy szolgálati gépjárművön fel van kapcsolva melletted a fényhíd). Gyalogosként főleg, járműben lévőként is csak arra szólít fel hogy megállással biztosíts az elhaladásának helyet. Az intézkedés ott kezdődik ahol téged arról szóban tájékoztatnak. Nem mellesleg a merci ablaka korom sötét, ha nincs log nem mondod meg hogy elővette az M4-et.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Mikor felkapcsoltam már elhagytunk, és ahogy a videón is tökéletesen kivehető, eredetileg tényleg nem miattad indultunk meg azzal. Állítod, hogy miattad ment a kék és a fegyver is rád lett előkapva, közben amúgy nem, de erre a feltételezésre alapozva kerítesz magadnak ürügyet arra hogy lelőj minket. Ez nem vita topic, panaszolom a történteket, nem feléd, Smoky az egyetlen oka hogy megnyitottam, mert szerveren nem tudta intézni. Az NNI-s mivoltadból pedig kéne tudd mikortól vagy intézkedés alá vonva (nem onnan, hogy egy szolgálati gépjárművön fel van kapcsolva melletted a fényhíd). Gyalogosként főleg, járműben lévőként is csak arra szólít fel hogy megállással biztosíts az elhaladásának helyet. Az intézkedés ott kezdődik ahol téged arról szóban tájékoztatnak. Nem mellesleg a merci ablaka korom sötét, ha nincs log nem mondod meg hogy elővette az M4-et.
Nincs sötétített ablak a szerveren még mindig, ezt sosem értettem kik vagy ki találhatta ki. FA/SA ebben egy megerősítést ha adna azt megköszönném.
Lényegében ahogy olvasom inkább az részedről a zavaró, hogy lelőttelek és elvittem a kocsid. (Direkt egyben hagytam) Ahogy viszont reagálsz a dolgokra inkább azt szűrtem le, hogy mindenféleképpen rosszat szeretnél nekem egy ártalmatlan, sőt olyan szituációban amit te/ti generáltatok.
 

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Konkrétan a modell ablaka sötét, nem kitaláció.
[2023-12-14 21:24:34] [Output] : [Küldött PM]: Smoky (39): Cső dm-re tudnál jönni?
[2023-12-14 21:24:58] [Output] : [SegĂtsĂ©g] FĹ‘Admin Smoky: Szia, nyiss PK-t kĂ©rlek.
Jó hogy zavar, ezért PANASZ. Meg is kéne köszönjem hogy nem lőtted rommá miután elvittted az isten háta mögé?
Nem ellenséges a reakcióm, sajnálom ha magadra veszed. Rosszul reagáltad le ezt a szituációt amit ,,mi" generáltunk.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Konkrétan a modell ablaka sötét, nem kitaláció.
[2023-12-14 21:24:34] [Output] : [Küldött PM]: Smoky (39): Cső dm-re tudnál jönni?
[2023-12-14 21:24:58] [Output] : [SegĂtsĂ©g] FĹ‘Admin Smoky: Szia, nyiss PK-t kĂ©rlek.
Jó hogy zavar, ezért PANASZ. Meg is kéne köszönjem hogy nem lőtted rommá miután elvittted az isten háta mögé?
Nem ellenséges a reakcióm, sajnálom ha magadra veszed. Rosszul reagáltad le ezt a szituációt amit ,,mi" generáltunk.
Lehet személyeskedés, de szerintem más szitára lőtte volna szóval egy köszönöm igen is jól esne.
Végig ellenséges konteksztust képviselsz ellenem és a múltammal dobálózol ezért gyanítom a bosszút amit valószínű valami olyan miatt szeretnél most rendezni amit én régebben ellened elkövettem. Ha volt ilyen akkor sajnálom.

Illegálos szemmel ha valaki levillog és fegyvert ránt azt nem barátkozásból teszi, kivétel ha a barátod / frakció társad.
Álláspontom tartom.​
Tisztelettel
Russo
 

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Nem személyeskedek, nincs rá okom. Bárki mást ugyan úgy felrakok panaszkönyvre.
Szóltam, hogy ne vedd magadra. Nekem azzal van a bajom amit csináltál.
Semmi bosszú, semmi dobálozás, csak azt hinné az ember hogy mivel volál már az érme másik felén is, jobban átlátod a helyzetet. Őszintén más reakciót várnék tőled mint azoktól akik világ életükben illegális frakikban voltak. Admin hozzászólásáig nem kívánom ragozni, plusz aludnék is.
 
  • Tetszik
Reactions: Antoon

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Sziasztok!

A panaszt én fogom bírálni! A panaszhoz csatolt videót és a panasz alatt található hozzászólásokat elolvasva és megnézve a következő képen vélekedek a szituációról.

Önmagában egy kellemetlen szituáció volt ez, hiszen ahogy Russo leírta, a szerver kifagyása miatt került oda. Tekintve arra, hogy nála fegyver/fegyverek voltak ami már önmagában egy veszélyforrást jelent önmagára igy érhetően próbálta magát menteni egy olyan sakk matt helyzetből, amelyből nem tudott volna jól kijönni.

Rendvédelem részéről megérthető, hogy backup-ra érkeztetek volna de előtte szerettétek volna megnézni Russot, hogy miért áll ott fegyverrel. Szerintem abban kiegyezhetünk, hogy onnantól kezdve, hogy megkülönböztető fényjelzést használtátok és visszatolattatok egy olyan "jelzést" adtatok, amely intézkedés megkezdésére add okot. Lényegében ebből kifolyólag DM-et nem vélek felfedezni ebben hiszen indokolt volt az, hogy használja a fegyverét.

Az, hogy elvitte a rendőrautót pedig a videóból is látszott, hogy volt egy másik NAV-os egység ezáltal a "meglógás" mindenféle képen indokolt és más módszere nem volt.

A panaszt jogtalan, szankció nélkül zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.