Brooklyn Benward -> Deviid #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Brooklyn Benward

Panaszolt fél admin neve:
Deviid

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen döntéshozás.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Az egész szituáció onnan indult, hogy igazoltattuk a srácot bukósisak nélküli motorvezetésért. Passzívan ellenállt, akadályozta az intézkedést, amiért helyszíni bírságot adtunk neki. Mikor közöltük hogy bevisszük előállításra, rendőri utasításnak nem tett eleget, lesokkoltam és bilincsbe vágtam. Állítottam volna fel, mikor megjelent a harmadik fél, és a semmiből fejbelőtt.
Hárman voltunk ott, de ő mégis egyedül nekiállt akciózni úgy, hogy azt sem tudta miért van bilincsben a "haverja". Egyrészt irreális, másrészt felesleges lövöldözés generálás.
Megnézném mikor és hol történik ilyen, biztos jó mozi filmet lehetne belőle kreálni. Szerintem ahhoz hogy valaki három embert lelőjön, gyér ok az hogy ismeri azt aki mellettük áll megbilincselve.
Banda RP lehet banda RP, az nem ebben merül ki, és lehet a közelben a HQ, azért elég jól is kell időzíts hogy pont belénkfuss. Arról nem is beszélve hogy semmi RP nem volt arról hogy felismerik vagy hasonló. Mindezek ellenére nem értem, hogy egy ilyen megmozdulás hogy nem lehet problémás, és csak sajnálom hogy videóm nincs róla.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Sziasztok,
ott voltunk Denko-val, végignéztük az egészet távolabbról, majd mikor kellett közbeszóltunk.
Tykera Perron azelőtt SCCS-nél halt meg 2 perces halálangyallal futott vissza (gondolom oda, vagy a HQ-ra, mert az amúgy ott van SCCS mellett). Látta, hogy a frakciótársát éppen 3 rendőr és egy NAV-os állja körbe, így joggal feltételezheti, hogy valami gáz lehet. - Itt hozzátenném, hogy nem értem miért állt meg a NAV-os bevetésis srác még a 3 rendőr mellé 1 motoros emberre, aki láthatólag ártalmatlan és hellyel-közzel együttműködött, értsd: nem menekült el egy sisakhiány miatt.
A lényeg: Látta, hogy a társát sokkolják, majd bilincselik, érkezett a raptor, és a fehér E60 is, így megpróbálták a slamasztikából kihúzni pajtásukat, ekkor már teljesen jogosan. Leírtam ott is neked, nem értem ezért minek hívtál admint.

Hárman voltunk ott, de ő mégis egyedül nekiállt akciózni
És amúgy ők is hárman voltak a motoros kimentésére érkezve.

Megnézném mikor és hol történik ilyen, biztos jó mozi filmet lehetne belőle kreálni. Szerintem ahhoz hogy valaki három embert lelőjön, gyér ok az hogy ismeri azt aki mellettük áll megbilincselve.
Ezt pedig úgy írod, mintha ez lenne a legelső eset a szerver történelmében. :D

Ennyit szerettem volna, köszi, sziasztok.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok, a panasz jogtalan.
Elő akartátok állítani a frakció társát, bilincset és sokkolót is használtatok. El kell fogadni, hogy nem lehet mindig nyerni, a veszteséget is helyén kell kezelni. A panasszal való fenyegetésre kiosztom a megfelelő büntetést, továbbra sem kell külön bejelenteni a panasz nyitási szándékot.

Deviid jól döntött.
[AdminJail]: Smoky bebörtönözte Brooklyn Benward-t 60 percre.
[AdminJail]: Indok: Pk-val való fenyegetőzés #Balage
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.