Brooklyn Benward ~Bence -> Greg La Royali//Geri

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Brooklyn Benward ~Bence

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Greg La Royali//Geri

Panasz pontos megfogalmazása:
Kérdés nélkül osztott ki szankciót, véleményem szerint ráadásul jogtalanul is, és még csak fogadóban sem volt, hogy tudjam neki jelezni miért jumpoltam.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Felléptem frakis ügyekben, de azzal szembesültem hogy hiába van rajtam szoba admin, nem látok be egy szobába se, nem láttam ki hol van, nem tudtam kérdezni sem senkitől.
TS ügyfélben nem volt épp senki hogy tudjak szólni, ezért körbeléptem a szobákat, majd mikor megtaláltam őket pár percre rá kaptam a bant, minden kérdés nélkül, nem kóser. Aztán jött még ehhez a "Várom a PK-t hozzáállás" ami szerintem elég trehány, moderátornak végképp, főleg, ha még hibázott is. Edit: Ha ez még nem elég, szándékosan provokál is.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Szia!
Kérdés nélkül osztott ki szankciót, véleményem szerint ráadásul jogtalanul is, és még csak fogadóban sem volt, hogy tudjam neki jelezni miért jumpoltam.
A moderátor ügyfélszolgálaton kívül is moderátor.
TS ügyfélben nem volt épp senki hogy tudjak szólni
Jelen pillanatban is dutyznak azok a moderátorok amikor feljöttél TS-re, nyugodtan bemehettél volna az egyik ügyfélszolgálatba vagy moderátor listából nézel egy online moderátort.

A jelenlegi TS szabályzat szerint Geri helyesen járt el, viszont a szabályzatot hamarosan átrendezzük büntetések szempontjából is!

24. Tilos a folyamatos szobákból szobákba való ugrálás!
Büntetés: 7 nap(súlyosabb esetben örökös) kitiltás.

Gerivel TS-en megtörtént egy beszélgetés, levettem rólad a bant.
A panaszt következmények nélkül zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.