Brock Jack Bevetési osztályba jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KQLY

Újonc
2019. 12. 03.
50
5
V4 karakter
Brock Jack
LV karakter
Springheel Jack
V2 karakter
Brock Jack
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Brock Jack >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Brock Leyla >

[#3] Születési helye, ideje:

< Los Santos Állami kórház 1987.07.12. >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Maria Street 8. A/2 >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Nyomozó >

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< Egy hete >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< A lakosság védelmét is szolgálni! Illetve hazámat megvédeni minden esetben!>

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Ha az állományon belül nem is tapasztalt rendvédelmi multal rendelkezem, sportlövéssel foglalkoztam 12-18 éves koromig és alkalmasnak tartom a feladat elvégzésére. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Nem túlságosan magabiztos, Lusta, Nem túl akaratos, Türelmetlen, Nem az erőmről vagyok híres >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Bejelentés megérkezik rendvédelmi szerv felveszi a kapcsolatot megbeszélik a teendőket és váltság díjat majd informálnám az állományokkal. Elküldenék mindenek előtt két egységet terep ellenőrzésre hogy ne legyenek külsős emberek. Közölném helyszínt és a feladatot ha van, megérkeznénk az adott helyszínre sorakozó majd egyedül be mennék túsztárgyalóként természetesen engedéllyel a túszokat ellenőrizném illetve minél több információ után néznék a helyszínen ha látom hogy a túsz él és virul akkor át adnám az összeget majd ki kisérném a túszt ez után egy kis időt várva körülbelül fél óra elteltével be rohamoztatnám a csapat felét ugyan is fél óra után elfáradnak a fegyvertartásba és folyamatos koncentrációba szerintem ez lenne az egyik legmegfelelőbb túszdráma levezetése. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Fedezék után keresnék ha nincs is akkor a legbiztonságosabb helyen felhívnék egy mentős kollégát és diagnosztizálnám a sérülést és a teendőt mivel tudok sérülést enyhíteni, időt húzni ha lenne esélyem akkor mi után elláttam a kollégákat a lehetőségekhez mérten meg próbálnék tüzet nyitni egy személyre és úgy hogy a többi lövés irányból ne lássanak rám. >
 
2019. 10. 31.
81
29
Budapest
V4 karakter
Joshua D Shepherd
LV karakter
-
V2 karakter
Joshua D Rotschild
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Joshua O'Wyse Ezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.