Brian Pellegrini jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 06. 17.
4
0
V4 karakter
Brian Pellegrini
LV karakter
Jones Oscar
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>János<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>235011<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>9 140<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>-<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>János vagyok egy 16 éves sráck Szabolcsban élek, Hobbi ként SeeMTAzok és egyéb számítógépes játékokkal játszok, Nyíregyházán tanulok a Bánki Donát Műszaki technikumban Elektronika és Elektrotechnika szakon. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Brian Pellegrini<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>San Fierro Santa Flora, 1996.06.01<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Urma Trans.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Gyors és precíz munkát végzek. Gyorsan tanulók bármiről legyen is szó. Értek az autókhoz, autós iskolába jártam.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom és igen rendelkezem vele.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Brian Pellegrini vagyok. San Fierroban születem és nevelkedtem testvéreimel. Ott végeztem el az az iskolát is (Általásot és a Technikumot).
Már kis koromban is érdekeltek az autók és apukámal szerelgetünk. Mikor eljött az ideje hogy munkát keresek rájöttem hogy autókal szeretnék foglalkozni. Találtam is munkát egy kis faluban ezzel csak anyi baj volt hogy ki kellet költöznöm szeretet házamból. 4 évet tőltötem ott mig arra a döntésre jutotam hogy visszajövök szeretet szülő városomba. Itt egy gyors és praktikus munkalehetőséget kerestem sokan ajánloták az Urma Transot így el is látogatam oda. Itt vagy 1 évig dolgoztam gyorsnak gyors volt csak nem volt elég jó a fizetésem így másik munkahelyet keresek. Látam hogy a Boxter Mechanic Shop elég jól fizető szerelőtelep adotságaim meg vannak hozzá így meg is látogatam a honlapjukat. Látam hogy a tagfelvétele nyitva van jelentkezési lapomat kitőltötem és arra várok hogy elbiráljanak.
<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>kb 45-60p között.<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Közel egy óráig tartott a kitöltése a formanyomtatványnak, mégis szinte üres. Ez mellett az OOC előéleted sem a legszebb. Pihentessük még ezt a dolgot. Ha továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióba, írj meg egy új jelentkezési lapot pár hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.