Brian panasza Moszatra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jack0

Újonc
2019. 06. 14.
14
12
LV karakter
Randall Schneider
V2 karakter
Brian D William
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Brian D William >

Panaszolt fél admin neve:
< Moszat >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Oktalan Jail >

Bizonyítékok:
<
[AdminJail]: Moszat bebörtönözte Brian D William -t 90 percre.
[AdminJail]: Indok: RP Hiánya ütközésnél
>


Megjegyzés:
< Röviden. Moszat azért tett jailbe, mert nem RP-ztem egy "ütközést". Az ütközés mint ahogy a képen látszik úgy történt hogy addig mentem hátra amíg belenem buggoltam a falba https://imgur.com/a/TkYnzQG (1. képen látszódik hogy rázkódik a trailer). Ez így nemis lenne baj, de nálam csakannyi történt, hogy 10-15FPS-el feltolattam a padkára, és nem mentem neki semminek. Moszat szerint "megtörtént dolog, ic nincs olyan hogy laggoltál" Ezzel nekem annyi a bajom, hogy én nemlátom a képernyőmön hogy laggolok, és nekimegyek a falnak, tehát nemtudom hogy nekimentem-e és RP-znem kell-e . Remélem érthető voltam, várom a bírálást. >

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Moszat válaszát!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Ütköztél ic, nekimentél egy autónak is, te ezt nagyon jól tudtad is, ennek ellenére nem RP-ztél semmit. A Laggtól is észre lehet venni egy ütközést. A másik meg hogy felhívzs TS-re, majd annyit mondasz hogy "majd meglátod" és lelépsz, az pedig övön aluli dolog. Várom a bírálást..
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
Sziasztok, bocsi hogy hozzászólok... Én hívtam ki Moszatot, én csináltam a képeket, amit Te betettél. Az rendben, hogy az ott lévő ügyintéző admint hülyének akartad nézni, és átverni, de hogy még PK-ban is? Amit én küldtem kéepeket Moszatnak abba nem csak ez a kettő volt. Van legalább 10-15 képem (ha nem több), ahol minden látszódik, hogy mennyi időt mentél a falnak nekimenve, szinte a hidon végig úgy tolattál, utána kifordultál, elütöttél, és levitted az armorom. A képek: https://imgur.com/a/Zk7gv4x
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Máskor jobban figyelj és próbálj minden részletre oda figyelni ha még laggolsz is ugyan úgy látszódik.

Jogtalan.

Moszat, te pedig sürgősen javítsd a stílusodat mert ez nem lesz jó !!!!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.