Brian O Dawidson Jelentkezése a See Game Helpdesk-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Az én nevem Markovics János Máte.Lassan 11 éve élek nemetországban.Rengeteget tudok aktiv lenni a szerveren.15 éves leszek oktober 24.most jelenleg nincsen semmi hobbim és imadok segiteni más játékosoknak.Meg nagy anime fan vagyok.meg rengeteg fkba voltam és nem is voltak roszak.Kb december ota kezdtem el Segiteni más játékosok-nak V2n iletve más szerveren. ]

Mióta játszol a szerveren?

[V2 Szeptember 24 kezdtem de játzotam más szervereken is és v2 van 26.849 percem pl LV vagy V3]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeteg Tapasztalat,Sok jó Barát,fullos lada,és rengeteg frakcio tapasztalat.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert nagyon szeretek más Játékosok-nak segiteni és alkalmas-nak találom magam a Helpdesk feladatának a betöltésére még már voltam más szervereken is Admin segéd]

Miért téged válasszunk?

[Mint már mondtam nagyon szeretek mások-nak segiteni és rengeteget is segitetem már és ezert alkalmas-nak találom magam a Helpdesk feladatának a betöltésére meg már más szerveren is voltam már admin segéd más szerverken is pl darkzone,wlsmta,suremta,]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Minimum 5 óra de a 10 órát is lehetséges-nek látom szoval hétvégén 10 ora minimum.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta és hétvégén is a 10 orát tudok aktiv lenni mert nagyon sok szabad idöm van]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elsö-nek szolnék neki hogy én nem egy admin vagyok. 2 nem fixelek mert a szabályzatba is benne van hogy csak akkor kérhet fixet ha bugos a kocsija és akkor is csak ha van rola képe.És ha utána se érti meg akkor megkérek egy admint hogy kickelje olyan indokal hogy admin nem fixel csak akkor ha bugos vagy ha van rola kép hogy bugos]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elsönek a soral kezdeném a sor ott jönek az autok van gyorssáv meg sima sáv.A gyors Sáv mindig elsöbsége van és elsönek mindig azt fogadjuk és nem elsönek a simasort a simasort akkor fogadjuk ha nincsenek gyorsávba vagy ha nincsen hivás.Ha van hivás értelem szerüen csak akkor válajuk ha nincsen auto se ha gyors és a sima sávba.Ha fogatuk az autot oda viszük az egyik boxhoz ha nem paneles akkor a legközeleb lévö boxba teszük utána bemutatkozunk és a számolo programban beirjuk a autot és a károkat ha nem tudjuk milyen autot kell szerelni akkor ooc-n megkérdezük hogy ez milyen auto.Ha bepipáltunk mindent akkor kifog adni egy ártat utána lerpzük hogy mennyi az ára és hogy át adja a pénzt.Ha átadta a pénzt akkor adunk egy Áfás számlát rpsen és elkezdjük leszerelni a alkatrészeket. Utána M betü lenyomásával elötudod hozni a kurzor modot és rá kell katintani a alkatész leszerelésére.Ha leszerelted akkor oda mész a zöld CP-be ahol kiadja az uj alkatrészt és ha rosz alkatrészt adot ki akkor lesz egy sárga CP ahol ki tudod dobni az alkatrészt.Miután kidobtad viszamész az auto-hoz és ujra rányomsz az alkatrész cserére.És oda mész a Zöld CP-hez és kiadja a jo alkatrészt és viszamész a kocsihoz és viszaszereled.Ha bugos egy alkatrész a kocsin akkor admint kell hivni mert azt csak admin tudja megcsinalni.És ha megvan szerelve a kocsi elköszöni kell töle és kiengedni.És ha paneles akkor oda viszed a legközelebi boxhoz ami talalhato a kapu melet és ugyan ugy M betüvel kurzor modba lépbe elkezded megszerelni a kocsit.Vagy ha vontatni kell akkor odamész az adot helyszínre kiszámolod hogy mennyi lesz a vontatás megvárod hogy oda adja a pénzt és ha oda adta adsz neki egy ÁFÁ-s számlát viszaviszed telepre és elkezded megjavitani és ha kiküldet akkor a Vontatot amivel szálitva lett elkezded megjavitani mert kötelezö megjavitva megtankolva visza tenni a vontatot. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Elsö-nek a Városházát mert ott lehet munkát felvenni meg íratókat csinaltatni.2 A Autos Iskola mert ott tudja letteni a Jogositványt és az Autos Iskola a határ melet találhato egy fehér T a ikonja.3 Kulömbözö Munkák Telepeit Pl Buszsoför,Bányász,kamion soför, mert ott tudja felvenni a munka kocsit és ott is tudja leadni és meg az is kell hogy tudja csinalni az adot munkát.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Elsö-nek vegig csinalnám az rp szituáciot és utána megkérdezném hogy miben kell segitség.Ha pmben kell segitség akkor a rp után válaszolok neki vagy ha icn jön oda akkor végig rpzem amit rpztem és utána foglalkoz-nék vele]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Elsö-nek szolnék egy adminak hogy valaki kirakot egy NONOS hirdetést és ha az adminak nincsen semmi ügye akkor ki kickelni a playert vagy be Jailezni 30 percre indok NONRPS hirdetés.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam már jailben itt a kep
Kép:https://imgur.com/a/WhCkPHq]

Voltál már bannolva? [még nem voltam de itt a kép
Kép:https://imgur.com/a/WhCkPHq]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: nempatrik

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Van egy-két helyesírási hiba, ajánlom hogy nézd át.
Egyenlőre Tartózkodom.
Szia köszönöm hogy szoltál nagyra értékelem :) de bele irtam a lapomba hogy Németországba élek lassan 11 éve és nem jártam magyar iskolba és próbálkozok helyesen irni de nehezen köszönöm hogy rávilágítottal a problémára és át fogóm nézni
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: nempatrik

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - m4rk
Szia! Televan helyesírási hibával! Ezt így sajnos nem tudom támogatni :confused:
Szia tudnom probálok rá figyelni de köszönöm hogy szoltál megnezem hogy hol vanak :)
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: nempatrik

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
15 éves leszek oktober 24.
15 év a korhatár, illetve a helyesírással itt is vannak a problémák.
Nem támogatom.
 

Zombory

Újonc
2019. 01. 12.
10
1
Szeged
V4 karakter
Benjamin W Stilson
LV karakter
Zombory B Broadway
V2 karakter
Zombory B Broadway
Szervert hirdetsz a "Miért téged válasszunk" részben, szerintem ki szedhetnéd.
Az RP közbe kapott PM-et pedig átgondolnám mégegyszer.
Illetve nem vagy 15 éves jelen pillatban.

Egyelőre Tartózkodom.
 

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - m4rk
Szervert hirdetsz a "Miért téged válasszunk" részben, szerintem ki szedhetnéd.
Az RP közbe kapott PM-et pedig átgondolnám mégegyszer.
Illetve nem vagy 15 éves jelen pillatban.

Egyelőre Tartózkodom.
én csak válaszoltam a kérdésre hogy hol voltam admin segéd
 
  • Tetszik
Reactions: nempatrik

Zombory

Újonc
2019. 01. 12.
10
1
Szeged
V4 karakter
Benjamin W Stilson
LV karakter
Zombory B Broadway
V2 karakter
Zombory B Broadway
én csak válaszoltam a kérdésre hogy hol voltam admin segéd
Nincs ilyen kérdés, hogy hol voltál. Olyan kérdés van, hogy "Miért téged válasszunk"... Olvasd figyelmesebben.
 

Goku Black

Barangoló
2019. 10. 12.
96
88
V4 karakter
Howzer Goodwin
LV karakter
Elain Jukazi
Nincs ilyen kérdés, hogy hol voltál. Olyan kérdés van, hogy "Miért téged válasszunk"... Olvasd figyelmesebben.
igen azt látom de nem terveztem szervert hirdetni csak beirtam hogy voltam már admin segéd más szervereken
 
  • Tetszik
Reactions: nempatrik

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Szép Napot! Kissé éretlen vagy még ehhez a feladathoz. A helyesírás pedig elengedhetetlen ennek a feladatnak a betöltéséhez. Nem támogatom
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Követelményeket olvasd el! (pl: életkor)

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.