Brian Morris jelentkezése a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brian Morris

Újonc
2019. 04. 01.
2
0
V4 karakter
Brian Morris
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Balázs -

|Hány éves vagy?|
- 19 -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- Körülbelül 4 hete kezdtem el itt játszani, de nem vagyok kezdő az RP világában. -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 6370 -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- https://imgur.com/3byGbjq -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Nem voltam, igyekszem minden szabályt betartani és komolyan venni, a helyzeteket pedig higgadtan kezelni. https://imgur.com/Ng0trJe -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Nem voltam, és erre is érvényes amit az előbb írtam. https://imgur.com/kxNNYPP -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- Eddig nem voltam semmilyen frakcióban ezen a szerveren. -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Igen -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Amikor elkezdtem játszani már akkor tudtam, hogy valamilyen rendvédelmi frakcióba szeretnék majd csatlakozni, ezt a szerepet hosszú távon el tudnám képzelni, mert ezt tartom a legizgalmasabbnak. -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Igen -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Brian Morris-

|Születési helye, időpontja:|
- Los Santos, 1994.10.14.-

|Telefonszáma:|
- 38761120154575 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- Feladata a közbiztonság megóvása, a szabálysértést elkövetők megbírságolása, a bűncselekményt elkövetők előállítása, kihallgatása, szankcionálása. A határ ellenőrzése, cégek bejegyzése, adócsalók kiszűrése és intézkedés velük szemben. Mélységi ellenőrzések végzése Los Santos területén kívül, Los Santosban pedig rutin ellenőrzések végzése. (ruházatátvizsgálást csak mélységinél végeznek). A Nemzeti Adó- és Vámhivatal embereinek joguk van megbilincselni, fegyházba, fogdába zárni a bűncselekményt elkövető embereket, pénzbírságot kiszabni a szabálysértést vagy bűncselekményt elkövető emberekre. Fontos szerepet játszik még a többi rendvédelmi szervezet segítése. -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- Pisztoly (Desert Eagle), sokkoló, gumibot, paprika spray, MP5-

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Van különbség. A ruházat átvizsgálást közterületeken kell végezni például egy mélységi ellenőrzés során, ekkor szúró/vágó eszköz és egyéb illegális eszközök/szerek után kutatunk alanyunk ruházatába rejtve. A motozást csak a kapitányságon végezheti el a rendőrorvos. -

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- A lőfegyver jogosan használható: az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására; a testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására; a közveszélyokozás, a terrorcselekmény vagy a légi jármű hatalomba kerítése bűncselekményének megakadályozására vagy megszakítására; lőfegyverrel, robbanóanyaggal vagy az élet kioltására alkalmas más eszközzel való bűncselekmény elkövetésének megakadályozására; lőfegyver erőszakos megszerzésére irányuló cselekmény megakadályozására; az állam működése vagy a lakosság ellátása szempontjából kiemelkedően fontos létesítmény, objektum ellen felfegyverkezve intézett támadás elhárítására; az emberi élet kioltását szándékosan elkövető elfogására, szökésének megakadályozására; azzal szemben, aki a nála lévő fegyver vagy más veszélyes eszköz letételére irányuló rendőri felszólításnak nem tesz eleget, és magatartása a fegyver vagy a más veszélyes eszköz ember elleni közvetlen felhasználására utal; az elfogott, bűncselekmény elkövetése miatt őrizetbe vett vagy bírói döntés alapján fogva tartott menekülésének, erőszakos kiszabadításának megakadályozására vagy elfogására; a saját élete, testi épsége, személyes szabadsága ellen intézett támadás elhárítására. -

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- Főként a megfigyelés, feletteseitől való tanulás, parancsok teljesítése, haza szolgálata. Fontos dolog még a kollégákkal való összebarátkozás, beilleszkedés ebben az időszakban. -

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Bűntetlen előélet
Tisztelettudó magatartás
Fegyelmezettség

Negatív tulajdonságok:
Túl sokat foglalkozom az autómmal.
Nehezen viselem a korán kelést.
Hosszú távon nem vagyok jó futó.
 
Utoljára szerkesztve:

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.