Brian Moore jelentkezése. [ ELFOGADVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brian_Moore

Újonc
2021. 02. 21.
1
0
V2 karakter
Brian_Moore

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Márk, és 16éves vagyok jelenleg még. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Nemrég kezdtem el, eddig V3-on játszottam szóval 6000perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Jailban már 3x igen. jailok:https://prnt.sc/102211j névváltás:https://prnt.sc/10221kl ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Mivel nekem úgy van az iskolám hogy egy hét suli egy hét gyakorlat, igy a gyakorlatos héten gyatrábban tudnék teljesniteni és akkor is inkább estefele. De a másik héten mikor suliban vagyok 3-5óra amit tudok teljesiteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Márknak hivnak, májusban leszek 17éves. 6éve csöppentem bele a roleplay világába, és azóta is játszok kisebb,nagyobb kihagyásokkal. Jövőre végzek a szakmámmal, utána éretségire szeretnék menni. Már elég régóta szemezgetek a Fix&Drive frakcióval mivel, még nem voltam szerelő ezért ki szeretném próbálni. Legtöbbször szabadidőmben gépezek, és ilyenkor is inkább MTAzok, vagy lolozok. Szeretek zenét hallgatni, és elég széles a zenei izlésem. Alapvetően tisztelettudó vagyok, de nem szeretem ha basztatnak. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Brian Moore. ~


Születési helye, ideje:

~ See City 1998.05.01. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék a Fix&Drive csapatához csatlakozni, mivel rendelkezek autó szerelői szakképesitéssel, és a munka feltételeik megfelelnek nekem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Középiskolás tanulmányaimat 2017-ben kezdtem el, szintén See City-ben. Tavaly, az az 2020-ban sikeresen letettem a szakmai vizsgámat, és elvégeztem a szakmát. A három év alatt megtanultam több márkájú autó kisebb, illetve nagyobb szerelését, netán restaurálását. Mint ahogy emlitettem több féle autót tudok szerelni. Legfőképpen BMW,Peugeot,Dodge,Nissan autók amiknél otthon vagyok. De ha esetleg begurul egy Toyota, akkor annál se esek kétségbe, mivel szereltem azokat is már. Nagyon szeretem a munkámat végezni, és a legjobb dolog amikor olyan munkát tudok kiadni a kezeim közül, amivel én is és az ügyfél is megvan elégedve. Nem vagyok kókány matyi, ezért mindent úgy csinálok ahogyan tanultam, és ahogy az ügyféllel eggyeztettem. Gyors munkatempóban dolgozok, ezért rengeteg kocsit megtudok szerelni egy nap. Legfőképpen egyedül szeretek dolgozni, de elfogadom a segitséget is. ~

Aláírás:

Brian Moore.

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.02.25) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.